Peticijeonline.com

Peticija za odgovornost i smjenu medicinskih radnica Šejle Mehanović i Armine Hidić sa pedijatrije Doma zdravlja Gračanica

Komentari

#414

Jer ne rade svoj poso, kako bi trebalo!
Barem po mojim mišljenju

Ajka Hasić (Gračanica, 2025-03-06)

#458

Ne rade svoj posao..sutra to moze biti i moje dijete

Asmir Mulahasanovic (Srebrenik, 2025-03-06)

#462

Jer je upravu gospodin Semir

Elmedin Strasevic (Gracanica, 2025-03-06)

#466

Smatram da unutrašnja kontrola i istraga je neophodna, a ukoliko su doticne izvrsavale svoj posao adekvatno, nemaju se zbog cega brinuti.

Ajla Memić (Maglaj, 2025-03-06)

#477

#ZaNašuDijecu

Haris Ovčina (Fojnica, 2025-03-06)

#503

Nula bodova

Eldin Puzic (eldinpuzic865@gmail.com, 2025-03-06)

#504

Potpisujem jer kolegu podrzavam.. i dosta je vise bahati salterusa.. vrijeme je da se stane u kraj vise takvim!!

Adis Lulic (Ivanic grad, 2025-03-06)

#505

Jer je cjelokupno zdravstvo u raspadu, neodgovorni doktori, ne ljubazne medicinske sestre, kao da je nekom drago što se razboli i mora u bolnicu, 2 godine doktori nisu očitali nalaz koji ukazuje na celijakiju

Merima Novkovic (Gračanica, 2025-03-06)

#511

...

Demir Okić (Gracanica, 2025-03-06)

#512

Podržajem ovog čovjeka pod hitno te se sestrice trebaju otpustiti,i zabraniti im skroz rad u zdravstvu.

Samir Joldić (Srebrenij, 2025-03-06)

#533

Potpisujem,da je Semir Nuric u pravu za sve navedeno,te da sam se susretao sa istim problemima u istoj situaciji.

Emrah Plavsic (Lukavac, 2025-03-06)

#543

Ne adekvatan rad i usluznost prema roditeljima i djeci prisutna sam bila čak kada nisu htjeli pomoći dijetu kada se bukvalno nesvjestio od temperature

Hanka Fejzic (Gracanica, 2025-03-06)

#544

Podržavam Semira Nurića i mnoge oštećene roditelje te osuđujem bahato i neodgovorno ponašanje medicinskih sestara.

Semir Begovic (Gračanica, 2025-03-06)

#553

Potpisujem peticiju jer se jednom moram stati u kraj ovom rasutom lopovluku bahatosti i velikoj neodgovornosti koja ugrožava živote djece ali i ostalih kako pacijenata tako i korisnika medicinskih usluga!

Adnan Sejdinović (Lukavac, 2025-03-06)

#555

Jer zelim promjene, ne samo u Gračanici nego i u drugim gradovima gdje se bolesnim pacijentima obracaju drsko, neprofesionalno i vecina ih budu vracani jer jelte nemaju termin. Zar postoji termin za iznenadnu bolest/prehladu/gripu…?

Almima Softić (Gradačac, 2025-03-06)

#557

Potpisujem jer supruga kad je zvala da zakaže termin za žensku bebu od 2 mjeseca zbog kile koju je dobila od jakih grčeva jedna od dotičnih pitala "otkud žensku kila"
A bili smo i u sličnoj situaciji kao i gospodin.

Mirza Selimović (Gračanica, 2025-03-06)

#558

Potpisujem jer mislim da svaka promjena donosi nesto bolje.

Elzin Spreco (La calamine, 2025-03-06)

#561

Sutra i mene možda isto ceka kao i dijete koje još nezna ništa,ispred kojeg je dijeta život Abd

Arnel Husakovic (Doboj, 2025-03-06)

#566

Potpisujem jer je tako najbolje za dom zdravlja gracanica jer su neodgovorne i ne trebaju da rade tu.

Ajša Imamović (Gračankca, 2025-03-06)

#571

Potpisujem jer sam imo više iskustva loseg nego dobrog.Prosle godine u februaru posjeko se motorom na nozi i dolazim na previjanje,sama sestra je bila drska i bezobrazna da sam se moro vratit i sutra doc u St.polje na previjanje.Bila je nedelja.
Isto tako sam pre cetiri godine imo visok pritisak i nekako petnaest do tri dosao na hitnu,kazu idi gore na porodicnu i oni me nece jer sam iz St.polja a otud me poslali na hitnu,i poludim slicno ko i ti sa tim sestrama samo na porodicom.
Jako su bezobrazne sestre u vecini,mozda jedno 30% da je ljubazno i radi svoj posao a ostali samo otkaz kao i tim bezobraznim sestrama.
Moja podrska u cilju da se ne ponovi vise niti djetetu ali ni odrasloj osobi.
Sretno do cilja a Šaban će biti ako Bogda jos jači.Lp

Senad Ibrišević (Gracanica, 2025-03-07)

#574

Sam imala sličan slučaj.

Sabina Dautović (Gračanica, 2025-03-07)

#577

Potpisujem jer sam rodom iz Gračanice i jako dobro sam upoznata sa njihovim neznanjem, nezainteresovanošću i neobavljanjem dužnosti. Gotovo svake godine traže povećanje plate za svoj NERAD!

Anida Alibašić (Sarajevo, 2025-03-07)

#580

Su svi postali bahati, nekultirni i neprofesionalni

Senada Smajic (Gracanica, 2025-03-07)

#581

Sve uhljebe treba smijeniti ko neradi svoj posao i prima platu džaba.

Jasmin Štilić (Miričina, 2025-03-07)

#596

Sve za djecu

Ibrahim Mujkic (Gracanica, 2025-03-07)

#599

Podpisujem peticiju,jer se osjećam tužno i jadno,ja kao roditelj ću se boriti za svoju djecu.Vidim da su danas djeca žrtve bilo gdje pa tako i vidim nisu zaštićena ni u zdravstvu naše Opštine Gračanica.

Sifeta Sadiković (Gračanica, 2025-03-07)