Peticija za odgovornost i smjenu medicinskih radnica Šejle Mehanović i Armine Hidić sa pedijatrije Doma zdravlja Gračanica
Komentari
#414
Jer ne rade svoj poso, kako bi trebalo!Barem po mojim mišljenju
Ajka Hasić (Gračanica, 2025-03-06)
#458
Ne rade svoj posao..sutra to moze biti i moje dijeteAsmir Mulahasanovic (Srebrenik, 2025-03-06)
#462
Jer je upravu gospodin SemirElmedin Strasevic (Gracanica, 2025-03-06)
#466
Smatram da unutrašnja kontrola i istraga je neophodna, a ukoliko su doticne izvrsavale svoj posao adekvatno, nemaju se zbog cega brinuti.Ajla Memić (Maglaj, 2025-03-06)
#477
#ZaNašuDijecuHaris Ovčina (Fojnica, 2025-03-06)
#503
Nula bodovaEldin Puzic (eldinpuzic865@gmail.com, 2025-03-06)
#504
Potpisujem jer kolegu podrzavam.. i dosta je vise bahati salterusa.. vrijeme je da se stane u kraj vise takvim!!Adis Lulic (Ivanic grad, 2025-03-06)
#505
Jer je cjelokupno zdravstvo u raspadu, neodgovorni doktori, ne ljubazne medicinske sestre, kao da je nekom drago što se razboli i mora u bolnicu, 2 godine doktori nisu očitali nalaz koji ukazuje na celijakijuMerima Novkovic (Gračanica, 2025-03-06)
#511
...Demir Okić (Gracanica, 2025-03-06)
#512
Podržajem ovog čovjeka pod hitno te se sestrice trebaju otpustiti,i zabraniti im skroz rad u zdravstvu.Samir Joldić (Srebrenij, 2025-03-06)
#533
Potpisujem,da je Semir Nuric u pravu za sve navedeno,te da sam se susretao sa istim problemima u istoj situaciji.Emrah Plavsic (Lukavac, 2025-03-06)
#543
Ne adekvatan rad i usluznost prema roditeljima i djeci prisutna sam bila čak kada nisu htjeli pomoći dijetu kada se bukvalno nesvjestio od temperatureHanka Fejzic (Gracanica, 2025-03-06)
#544
Podržavam Semira Nurića i mnoge oštećene roditelje te osuđujem bahato i neodgovorno ponašanje medicinskih sestara.Semir Begovic (Gračanica, 2025-03-06)
#553
Potpisujem peticiju jer se jednom moram stati u kraj ovom rasutom lopovluku bahatosti i velikoj neodgovornosti koja ugrožava živote djece ali i ostalih kako pacijenata tako i korisnika medicinskih usluga!Adnan Sejdinović (Lukavac, 2025-03-06)
#555
Jer zelim promjene, ne samo u Gračanici nego i u drugim gradovima gdje se bolesnim pacijentima obracaju drsko, neprofesionalno i vecina ih budu vracani jer jelte nemaju termin. Zar postoji termin za iznenadnu bolest/prehladu/gripu…?Almima Softić (Gradačac, 2025-03-06)
#557
Potpisujem jer supruga kad je zvala da zakaže termin za žensku bebu od 2 mjeseca zbog kile koju je dobila od jakih grčeva jedna od dotičnih pitala "otkud žensku kila"A bili smo i u sličnoj situaciji kao i gospodin.
Mirza Selimović (Gračanica, 2025-03-06)
#558
Potpisujem jer mislim da svaka promjena donosi nesto bolje.Elzin Spreco (La calamine, 2025-03-06)
#561
Sutra i mene možda isto ceka kao i dijete koje još nezna ništa,ispred kojeg je dijeta život AbdArnel Husakovic (Doboj, 2025-03-06)
#566
Potpisujem jer je tako najbolje za dom zdravlja gracanica jer su neodgovorne i ne trebaju da rade tu.Ajša Imamović (Gračankca, 2025-03-06)
#571
Potpisujem jer sam imo više iskustva loseg nego dobrog.Prosle godine u februaru posjeko se motorom na nozi i dolazim na previjanje,sama sestra je bila drska i bezobrazna da sam se moro vratit i sutra doc u St.polje na previjanje.Bila je nedelja.Isto tako sam pre cetiri godine imo visok pritisak i nekako petnaest do tri dosao na hitnu,kazu idi gore na porodicnu i oni me nece jer sam iz St.polja a otud me poslali na hitnu,i poludim slicno ko i ti sa tim sestrama samo na porodicom.
Jako su bezobrazne sestre u vecini,mozda jedno 30% da je ljubazno i radi svoj posao a ostali samo otkaz kao i tim bezobraznim sestrama.
Moja podrska u cilju da se ne ponovi vise niti djetetu ali ni odrasloj osobi.
Sretno do cilja a Šaban će biti ako Bogda jos jači.Lp
Senad Ibrišević (Gracanica, 2025-03-07)
#574
Sam imala sličan slučaj.Sabina Dautović (Gračanica, 2025-03-07)
#577
Potpisujem jer sam rodom iz Gračanice i jako dobro sam upoznata sa njihovim neznanjem, nezainteresovanošću i neobavljanjem dužnosti. Gotovo svake godine traže povećanje plate za svoj NERAD!Anida Alibašić (Sarajevo, 2025-03-07)
#580
Su svi postali bahati, nekultirni i neprofesionalniSenada Smajic (Gracanica, 2025-03-07)
#581
Sve uhljebe treba smijeniti ko neradi svoj posao i prima platu džaba.Jasmin Štilić (Miričina, 2025-03-07)
#596
Sve za djecuIbrahim Mujkic (Gracanica, 2025-03-07)
#599
Podpisujem peticiju,jer se osjećam tužno i jadno,ja kao roditelj ću se boriti za svoju djecu.Vidim da su danas djeca žrtve bilo gdje pa tako i vidim nisu zaštićena ni u zdravstvu naše Opštine Gračanica.Sifeta Sadiković (Gračanica, 2025-03-07)