Peticijeonline.com

Peticija za pravednu cijenu vode i siguran sustav odvodnje na uslužnom području TD Ličke vode d.o.o.( Ličko senjska županija i Općina Rakovica)

Komentari

#204

Smatram da ovakve incijative običnog radnog čovjeka treba podržati.
Voda je sramotno skupa, a osobno živim 10 metara od vode, a plaćam ju kao da živim kilometrima daleko od iste u nekoj utopijskoj zemlji u kojoj su plaće od 3.000 eura na više a standard barem duplo veći.

Patricia DujmovićBanić (Otočac, 2026-05-02)

#207

Katarina Milinković

Katarina Milinković (Gospić, 2026-05-02)

#213

A: voda preskupa te izvan svih normalnih standarda
B: vecinom pritisak nikakav

Josip Grivivcic (Gospić, 2026-05-02)

#217

Voda preskupa

Željka Hotvatović Brkljačić (Gospić, 2026-05-02)

#218

Potpisujem jer želim podržati sve gačanke i gačane u borbi protiv lopova.

Anton Orešković (Otočac/Lovran, 2026-05-02)

#224

Posteni izracun

Stanislav Jelinek (Kutina, 2026-05-02)

#231

Potpisujem peticiju

Julija Gerovac (Brinje, 2026-05-02)

#251

Potpisujem peticiju, jer hrana, voda, struja i ostale komunalne usluge građanima ne smiju biti luksuz ..

Tanja Galac (Gospić, 2026-05-02)

#253

Cijena vode je preskupa,a kvaliteta nikakva

Antonela Marković (Licki Osik, 2026-05-02)

#256

Je cijena vode pretjerano visoka

Ana Mesić (Otočac, 2026-05-02)

#258

Jer je cijena previsoka, a gradovi i općine razrovani i u popravcima, a i vodu za piće već mjesecima kupujemo...

Tea Borovec (Lovinac, 2026-05-02)

#259

Želim podržati svaku stavku za dobrobit građana

Anica Isaković (Gospić, 2026-05-02)

#263

Jer mi je preskupa voda

Željka Prša (Otočav, 2026-05-02)

#286

Voda je preskupa i većinom je nema jer sć u Brinju stalno pucaju cijevi a plaćamo zrak

Ivana Bićanić (Brinje, 2026-05-02)

#298

Cijene vode u Ličko senjskoj županiji bi trebala biti drastično niza...ipak" lezimo "na vodi budimo realni

Kristina K. (Otočac, 2026-05-02)

#302

Voda je preskupa.

Petra Došen (Gospić, 2026-05-02)

#303

Cijena vode nerealna, ovo je bezobrazno, za život u Lici treba stimulacija jer za svaku sitnicu moramo napraviti najmanje 100 km, a ne da plaćamo najskuplju vodu u državi.

Zdenka Milakovic (Korenica, 2026-05-02)

#312

Jer je voda preskupa.

Josipa Došen (Otočac, 2026-05-02)

#316

Ličke vode neosnovano i nezakonito jednostrano provode politiku tvrtke, ne uvažavajući stečena prava građana, korisnika njihovih javnih usluga, koje višestruko naplaćuju, a na prigovore odgovaraju neargumentiranim šabloniziranim odgovorima bez obzira na koje okolnosti se prigovor odnosi...

Mladen Kranjčević (Otočac, 2026-05-02)

#324

sam usama godinama ziveci u stanu placala besto sto se zove Razlika po glavnom vodomjeru, da bi se konacno ustanovilo da je glavni vidomjer bio u sahtu u kojem se vodomjer nije mogao ocitati, jer je saht bio pun zemlje i blata, a Vodovid je godinama naplacivao nesto sto se zove odrzavanje vodomjera..i na kraju jer he direktoru Vidovida postalo dosadno pa se naslikava po kaficima kao kakav dripac .

Darinka Ledar (Zadar, 2026-05-02)

#328

Je ovo postalo prestrašno!

Katarina Butorac (Gospić, 2026-05-02)

#341

Smatram da je nepravedna i nerealna cijena vode na našem području.

Jelena Čavkunović (Korenica, 2026-05-02)

#358

Zato što smatram da je preskupo

Josip Milković (Gospić, 2026-05-02)

#359

Potpisujem jer najveca je ironija narodu koji živi u regiji koja sluzi kao divlja deponija(odlagaliste otpada) ,obiluje vodom a ista ta voda nije za piće i upitne je kakvoće... Ličani zaslužuju jeftinije racune za vodu a ne placat najskuplju uslugu u HR. Isto tako želimo pravu istinu o kvaliteti vode koju mnogi vec dugo ne konzumiraju!

Mate Borčić (Gospić, 2026-05-02)

#362

Potpisujem za pravednu cijenu vode

Zeljka Kostelac (Otocac, 2026-05-02)

#374

Preskupo

Elma Hamzic (Gospic, 2026-05-02)

#385

Je skzplja lutra vode nego litra mljeka.

Darijan Rogić (Otočac, 2026-05-02)