Peticija za pravednu cijenu vode i siguran sustav odvodnje na uslužnom području TD Ličke vode d.o.o.( Ličko senjska županija i Općina Rakovica)
Komentari
#204
Smatram da ovakve incijative običnog radnog čovjeka treba podržati.Voda je sramotno skupa, a osobno živim 10 metara od vode, a plaćam ju kao da živim kilometrima daleko od iste u nekoj utopijskoj zemlji u kojoj su plaće od 3.000 eura na više a standard barem duplo veći.
Patricia DujmovićBanić (Otočac, 2026-05-02)
#207
Katarina MilinkovićKatarina Milinković (Gospić, 2026-05-02)
#213
A: voda preskupa te izvan svih normalnih standardaB: vecinom pritisak nikakav
Josip Grivivcic (Gospić, 2026-05-02)
#217
Voda preskupaŽeljka Hotvatović Brkljačić (Gospić, 2026-05-02)
#218
Potpisujem jer želim podržati sve gačanke i gačane u borbi protiv lopova.Anton Orešković (Otočac/Lovran, 2026-05-02)
#224
Posteni izracunStanislav Jelinek (Kutina, 2026-05-02)
#231
Potpisujem peticijuJulija Gerovac (Brinje, 2026-05-02)
#251
Potpisujem peticiju, jer hrana, voda, struja i ostale komunalne usluge građanima ne smiju biti luksuz ..Tanja Galac (Gospić, 2026-05-02)
#253
Cijena vode je preskupa,a kvaliteta nikakvaAntonela Marković (Licki Osik, 2026-05-02)
#256
Je cijena vode pretjerano visokaAna Mesić (Otočac, 2026-05-02)
#258
Jer je cijena previsoka, a gradovi i općine razrovani i u popravcima, a i vodu za piće već mjesecima kupujemo...Tea Borovec (Lovinac, 2026-05-02)
#259
Želim podržati svaku stavku za dobrobit građanaAnica Isaković (Gospić, 2026-05-02)
#263
Jer mi je preskupa vodaŽeljka Prša (Otočav, 2026-05-02)
#286
Voda je preskupa i većinom je nema jer sć u Brinju stalno pucaju cijevi a plaćamo zrakIvana Bićanić (Brinje, 2026-05-02)
#298
Cijene vode u Ličko senjskoj županiji bi trebala biti drastično niza...ipak" lezimo "na vodi budimo realniKristina K. (Otočac, 2026-05-02)
#302
Voda je preskupa.Petra Došen (Gospić, 2026-05-02)
#303
Cijena vode nerealna, ovo je bezobrazno, za život u Lici treba stimulacija jer za svaku sitnicu moramo napraviti najmanje 100 km, a ne da plaćamo najskuplju vodu u državi.Zdenka Milakovic (Korenica, 2026-05-02)
#312
Jer je voda preskupa.Josipa Došen (Otočac, 2026-05-02)
#316
Ličke vode neosnovano i nezakonito jednostrano provode politiku tvrtke, ne uvažavajući stečena prava građana, korisnika njihovih javnih usluga, koje višestruko naplaćuju, a na prigovore odgovaraju neargumentiranim šabloniziranim odgovorima bez obzira na koje okolnosti se prigovor odnosi...Mladen Kranjčević (Otočac, 2026-05-02)
#324
sam usama godinama ziveci u stanu placala besto sto se zove Razlika po glavnom vodomjeru, da bi se konacno ustanovilo da je glavni vidomjer bio u sahtu u kojem se vodomjer nije mogao ocitati, jer je saht bio pun zemlje i blata, a Vodovid je godinama naplacivao nesto sto se zove odrzavanje vodomjera..i na kraju jer he direktoru Vidovida postalo dosadno pa se naslikava po kaficima kao kakav dripac .Darinka Ledar (Zadar, 2026-05-02)
#328
Je ovo postalo prestrašno!Katarina Butorac (Gospić, 2026-05-02)
#341
Smatram da je nepravedna i nerealna cijena vode na našem području.Jelena Čavkunović (Korenica, 2026-05-02)
#358
Zato što smatram da je preskupoJosip Milković (Gospić, 2026-05-02)
#359
Potpisujem jer najveca je ironija narodu koji živi u regiji koja sluzi kao divlja deponija(odlagaliste otpada) ,obiluje vodom a ista ta voda nije za piće i upitne je kakvoće... Ličani zaslužuju jeftinije racune za vodu a ne placat najskuplju uslugu u HR. Isto tako želimo pravu istinu o kvaliteti vode koju mnogi vec dugo ne konzumiraju!Mate Borčić (Gospić, 2026-05-02)
#362
Potpisujem za pravednu cijenu vodeZeljka Kostelac (Otocac, 2026-05-02)
#374
PreskupoElma Hamzic (Gospic, 2026-05-02)
#385
Je skzplja lutra vode nego litra mljeka.Darijan Rogić (Otočac, 2026-05-02)