Peticijeonline.com

Za donošenje Zakona o ispitivanju porijekla imovine

Komentari

#213

Jer neke institucije ne rade svoj posao.
Zbog uspostave pravednosti među pukom i istine
Zbog depresivnih djelovanja na poštene ljude

Daniel Radušić (Zagreb, 2025-12-28)

#225

Korupcija i kriminal ubijaju ovu zemlju i mladost naše djece.

Tamara Luković (Zagreb, 2025-12-28)

#243

Lauš Zlatko v.r.

Zlatko Lauš (Virje, 2025-12-28)

#252

Potpisujem peticiju, jer smatram obaveznim i moralnim da svi građani republike Hrvatske 8maju pravo znati kako je svatko od građana RH došao do svoje imovine, da li poštenim ili ne poštenim putem. Dosta je više tlake manjine i pojedinaca koji vode i upravljaju pojedinim poduzećima,tvrtkama, korporacijama i ugnjetavaju državljane i radnike, u svojim firmama, kompanijama, a isto tako da putem politike dolaze u poziciju da drže pojedine političare putem ne pošteno steknutog kapitala u svojim lancima. Hvala.

Miroslav Kozina (Slavonski Brod, 2025-12-28)

#253

Ovaj zakon nikad nije ni trebalo ukinuti!! Nagledali smo se kako nam optuženi iz lijevog džepa vade po 100/200 tisuća eura za jamčevine

Natascha Schaps (Zagreb, 2025-12-28)

#261

To je temelj društva

Kruno Kaniski (Varaždin, 2025-12-28)

#274

Ivanko

Martin Ivanko (Ivankovo, 2025-12-29)

#279

.. ima smisla

Tomislav Kantoci (Zagreb, 2025-12-29)

#280

Želim da se ponovno donese Zakon o porijeklu imovine jer već 30 godina gledamo kako se neki preko noći bogate.

Silvana Nilović (silvana.nilovic@gmail.com, 2025-12-29)

#306

Su nas pokrali i naša djeca će plaćati kredite

Darijo Piacun (dpiacun64@gmail.com, 2025-12-29)

#314

Potpisujem jer je HDZ leglo korupcije

Ivan Karacic (Zagreb, 2025-12-29)

#319

Zato jer mislim da se za sve jednako mora znati imovinsko stanje i porijeklo

Jelena Tizaj (Donji Kraljevec, 2025-12-30)

#325

Radi politicara!
Krade ko god stigne i ne odgovara za to

Petar Petrovic (Klis, 2025-12-30)

#330

Dosta je nekažnjenog ilegalnog bogaćenja i otimačine,

Dubravka Rusan (Zagreb, 2025-12-31)

#346

Potpisujem peticiju jer stvarno dosta je krađe ne možemo izdržati život ovakav sve smo siromašniji

Haseda Ivic (Biograd na moru, 2026-01-03)

#354

Bi trebalo biti manje lopovluka političara i mafije svih vrsta.

Jasminka Krznar (Zagreb, 2026-01-06)

#360

Potpisuje jer je takav zakon nephidan.

Nadica Culjak (Veternica 49, 2026-01-12)

#361

.......

Jasna Petric (Pula, 2026-01-13)

#367

Potpisujem

Trpimir Ogrizović (Zagreb, 2026-02-09)

#369

Treba napokon narod saznati otkud nekima koji su prije 36 godina bili doslovce sirotinja, a odjednom ne znaju što bi s novcima. Npr .Kajtazi, Radić i td.

Mirela Dološ (Kutina, 2026-02-17)

#370

Dosta pljačke

Damir Brala (Zagreb, 2026-02-17)

#371

Potpus za porjeklom imovine

Ivan Bajan (Knin, 2026-02-18)

#377

... jer svima treba oduzet ilegalno stečenu imovinu...

Matteo Popović (Zagreb, Sesvete, 2026-04-28)

#382

Treba zaustaviti pljačku države i hrvatskog naroda, obavezno moraju snositi odgovornost i oduzeti im opljackano na čemu se bogate i rasiplju.

Lenka Modrinić (Lumbarda, 2026-04-28)

#389

Takav zakon mora imati svaka normalna država.

Franjo Kuzmić (Novi Marof, 2026-04-28)