Za donošenje Zakona o ispitivanju porijekla imovine
Komentari
#213
Jer neke institucije ne rade svoj posao.Zbog uspostave pravednosti među pukom i istine
Zbog depresivnih djelovanja na poštene ljude
Daniel Radušić (Zagreb, 2025-12-28)
#225
Korupcija i kriminal ubijaju ovu zemlju i mladost naše djece.Tamara Luković (Zagreb, 2025-12-28)
#243
Lauš Zlatko v.r.Zlatko Lauš (Virje, 2025-12-28)
#252
Potpisujem peticiju, jer smatram obaveznim i moralnim da svi građani republike Hrvatske 8maju pravo znati kako je svatko od građana RH došao do svoje imovine, da li poštenim ili ne poštenim putem. Dosta je više tlake manjine i pojedinaca koji vode i upravljaju pojedinim poduzećima,tvrtkama, korporacijama i ugnjetavaju državljane i radnike, u svojim firmama, kompanijama, a isto tako da putem politike dolaze u poziciju da drže pojedine političare putem ne pošteno steknutog kapitala u svojim lancima. Hvala.Miroslav Kozina (Slavonski Brod, 2025-12-28)
#253
Ovaj zakon nikad nije ni trebalo ukinuti!! Nagledali smo se kako nam optuženi iz lijevog džepa vade po 100/200 tisuća eura za jamčevineNatascha Schaps (Zagreb, 2025-12-28)
#261
To je temelj društvaKruno Kaniski (Varaždin, 2025-12-28)
#274
IvankoMartin Ivanko (Ivankovo, 2025-12-29)
#279
.. ima smislaTomislav Kantoci (Zagreb, 2025-12-29)
#280
Želim da se ponovno donese Zakon o porijeklu imovine jer već 30 godina gledamo kako se neki preko noći bogate.Silvana Nilović (silvana.nilovic@gmail.com, 2025-12-29)
#306
Su nas pokrali i naša djeca će plaćati krediteDarijo Piacun (dpiacun64@gmail.com, 2025-12-29)
#314
Potpisujem jer je HDZ leglo korupcijeIvan Karacic (Zagreb, 2025-12-29)
#319
Zato jer mislim da se za sve jednako mora znati imovinsko stanje i porijekloJelena Tizaj (Donji Kraljevec, 2025-12-30)
#325
Radi politicara!Krade ko god stigne i ne odgovara za to
Petar Petrovic (Klis, 2025-12-30)
#330
Dosta je nekažnjenog ilegalnog bogaćenja i otimačine,Dubravka Rusan (Zagreb, 2025-12-31)
#346
Potpisujem peticiju jer stvarno dosta je krađe ne možemo izdržati život ovakav sve smo siromašnijiHaseda Ivic (Biograd na moru, 2026-01-03)
#354
Bi trebalo biti manje lopovluka političara i mafije svih vrsta.Jasminka Krznar (Zagreb, 2026-01-06)
#360
Potpisuje jer je takav zakon nephidan.Nadica Culjak (Veternica 49, 2026-01-12)
#361
.......Jasna Petric (Pula, 2026-01-13)
#367
PotpisujemTrpimir Ogrizović (Zagreb, 2026-02-09)
#369
Treba napokon narod saznati otkud nekima koji su prije 36 godina bili doslovce sirotinja, a odjednom ne znaju što bi s novcima. Npr .Kajtazi, Radić i td.Mirela Dološ (Kutina, 2026-02-17)
#370
Dosta pljačkeDamir Brala (Zagreb, 2026-02-17)
#371
Potpus za porjeklom imovineIvan Bajan (Knin, 2026-02-18)
#377
... jer svima treba oduzet ilegalno stečenu imovinu...Matteo Popović (Zagreb, Sesvete, 2026-04-28)
#382
Treba zaustaviti pljačku države i hrvatskog naroda, obavezno moraju snositi odgovornost i oduzeti im opljackano na čemu se bogate i rasiplju.Lenka Modrinić (Lumbarda, 2026-04-28)
#389
Takav zakon mora imati svaka normalna država.Franjo Kuzmić (Novi Marof, 2026-04-28)