Zaštitimo zdravlje građana Splita – Uklonimo brod s azbestom iz našeg grada!
Komentari
#812
Želim ostavit dici zdravo okruženje!!Maja Bižaca (Split, 2025-07-30)
#814
Jer moramo čuvati naše zdravlje i zdravlje naš djeceKatarina Škiljo (Split, 2025-07-30)
#840
PotpisujemLjubomir Baleta (Split, 2025-07-30)
#858
Bilo bi lipo kad bi moja dica i daj Bože unuci mogli doživit vitalnu starost k'o moja prababa Tone i pradida Ðoko(Ivan)stari Varošani.Da su nam sva dica ovoga grada vani na friškoj i zdravoj ariji i da odzvanja njihov smij...a ne ih sakrivat doma od straja od smrada.Valjda i ti mali miševi imaju dicu i rastu im u istom gradu k'o i naša?Ili su ih negdi sakrili??Oriana Butorović (MILNA (BRAČ), 2025-07-30)
#859
Ne želim taj brod blizu svog stanovanja!Kristina Bedalov (Kaštel Lukšić, 2025-07-30)
#865
jer je azbest opasan za zdravlje i dosta više muljaža!!Slavko Ljubičić (PODSTRANA, 2025-07-30)
#879
...sam Splicanka koja zeli svoje dijete dovoditi u svoj grad sto cesce i sto duze, da uziva sa zdravom obitelji iz Splita!!!!Martina Jurković (Rijeka, 2025-07-30)
#898
Jer ne želim da budemo bolesni.Elena Kulišić (Split, 2025-07-30)
#919
Podržavam Splićane u ovoj borbi. NE AZBESTU u bilo kojem obliku i bilo kojoj priči!Ivana Kuhar (Hvar, 2025-07-30)
#941
Ne zelim azbest u mom gradu.Ivona Vetma (Split, 2025-07-30)
#982
I moj tata je bio jedan od onih koji su obolili od azbestoze jer je radio u Salonitu Vranjic kao mehaničar.Ines Vrbatović (Solin, 2025-07-30)