Zaštitimo zdravlje građana Splita – Uklonimo brod s azbestom iz našeg grada!
Komentari
#1008
Ne slažem se da u naš grad stiže bilo kakav opasan otpad kao što je i azbest i da nas zbog zarade šačice ljudi truju.Slavica Aralica (Split, 2025-07-30)
#1029
..nisam zainteresirana riskirati zdravlje za kratkotrajan profit brodogradilistaNika TUDOR (Splir, 2025-07-30)
#1040
U pitanju je zdravlje građana Hrvatske.Ivana Canosa (Zagreb, 2025-07-30)
#1041
Potpisujem jer se nadam da će se ova velika ekološka i zdravstvena ugroza ovom peticijom moći spriječiti prije nego nastanu posljedice po zdravlje svih nas Splićana.Iva Čutura (Split, 2025-07-30)
#1065
Potpisujem jer rastavljanje i obrada azbesta predstavlja veliki rizik za zdravlje! Neka se brod vrati i rastavlja odakle je i dosao!Tea Bulovic (Split, 2025-07-30)
#1068
Potpisujem jer želim zdrav život za svih nas!Mirjana Vidošević (Split, 2025-07-30)
#1071
Jer ovo je trovanje svih nasJulija Vojković (Vis, 2025-07-30)
#1089
Imam karcinom, živim u Solinu. Azbest izaziva karcinom, kako vas nije sram upropastiti i sadašnje i buduće generacije.ANKICA BOŽIĆ KUDRIĆ (Solin, 2025-07-30)
#1094
Je ova ugroza nedopustivaAna Vrbatovic (Solin, 2025-07-30)
#1112
Ne volim trovače koji za novac uništavaju naše i zdravlje naše djece...Nevenko Peras (Vinkovci, 2025-07-30)
#1121
To je prestrašno,tako bez savjesti postupati prema životu i zdravlju građanaVesna RUDELIĆ-SLADOLJEV (Kaštel Stari, 2025-07-30)
#1132
Dosta je trovanjaDarko Pavić (Split, 2025-07-30)
#1136
Dosta je muljaža i prodavanja našeg zdravlja da bi se neko nakesao novca.Mi jako dobro znamo što je azbest. DOSTA JE!!
Mirela Medak (Split, 2025-07-30)
#1142
Maknimo otpad iz Splita uključujući i Debeljaka koji je najveći otpad.Jakov Filipović (Dplit, 2025-07-30)
#1160
Potpisujem jer volim svoj grad i muka mi je više gledati što rade i besramno ugrožavaju zdravlje svog naroda.Renata Kustura (Split, 2025-07-30)
#1165
Moj je otac preminuo od posljedica asbestoze, šta je učinila njegovom zdravlju a radni vjek prije invalidske(od asbesta) mirovine je proveo u tvornici Vranjic ..Marina Zeljko (Split, 2025-07-30)
#1167
Nije ok..Mirela Prtoric (Mandre, 2025-07-30)
#1175
Potpisujem zbog podizanja svijesti o stetnosti azbesta. Moj otac je umro od azbestoze koja je prouzrocila karcinom plucne maramice.Meri Jerkovic (Split, 2025-07-30)