Zaštitimo zdravlje građana Splita – Uklonimo brod s azbestom iz našeg grada!
Komentari
#1208
Zbog zdravlja svih nasHrvoje Salapić (Kaštela, 2025-07-30)
#1227
Potpisujem jer je moj svekar jedan od onih što je umro zbog azbestoze u škveruMarina Gudić (Split, 2025-07-30)
#1235
Ne želimo opasni otpad u našem gradu koji je zabranjen.Pa ne znamo zbrinit ni vlastiti otpad.Uništen nam je Marjan pluća grada.Ne!!!Nera Majstrović (Split, 2025-07-30)
#1240
Jer želim dobro sebi i ljudima oko sebe.Zašto i po čijem odobrenju je taj itpad završio u Splitu
Mladen Ribarović (mladenmribar@gmail.com, 2025-07-30)
#1267
Potpisujem jer nam to ne treba, jednostavno, priča je preduga da bi se pisalo o tome, ali takva opasnost u centru grada, ... treba je izbjeći.Edita Bošatlić (Podstrana, 2025-07-30)
#1281
Zašto potpisujem? Jednostavno, jervolim ovaj grad, grad mojih predaka, koji nije i ne smije biti odlagalište tuđeg smeća, na uštrb zdravlja njegovih građana, a u korist profitera.
Sanda Matosic (Split, 2025-07-30)
#1288
Volim svoj grad i njegove ljude i jer je dosta s mutnim poslovima i pravljenje štete gradu i stanovništvu.Tomislav Mamić (Liverpool, 2025-07-30)
#1305
Jer je nedopustivo da nas se truje sa svih stranaSilvija Jelaska (Zadar, 2025-07-30)
#1317
PotpisujemSOFIJA Novak (Split, 2025-07-30)
#1335
...jer ne želim živit u zagađenom graduIvana Rogošić (Split, 2025-07-30)
#1355
Želimo zaštititi naš grad i našu državuAnte Tokić (Marušići, 2025-07-30)
#1356
Jer azbest uzrokuje niz bolesti...Ana Brnas (Split, 2025-07-30)
#1362
Azbest ni na jedan način nema što raditi u civiliziranoj zemlji.Andrea Čeh (Split, 2025-07-30)
#1363
Ne želim nikakav azbest u Splituzoran Čače (Split, 2025-07-30)
#1372
Opasno po zdravljeSanja Petric Schwinn (Split, 2025-07-30)