NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat


Gost

#76

2014-11-01 17:56

uzas , strasno, za ovakve stvari gurue, sekte to treba uključiti institucije gonjenja, i krivičare, ovo je jezivo

Gost

#77

2014-11-01 17:58

fake guru , shit, fake organ

Gost

#78

2014-11-01 18:03

sve treba upozoriti na ovakve stvari,ljudi nemaju pojma sto je to , i olako shvaćaju i ne vide u tome nista dok se nesto dogodi kao ovdje ali onda je kasno bolje spriječiti nego liječiti jadne ove izrabljene cure cijeli zivot će nositi biljeg starog silovatelja

Gost

#79

2014-11-01 18:09

Peticija je sve pet, bravo autoru sto je iskopao te filmove strava koju treba na sva zvona i pokrenuti postupke sudske, i druge, jer da se radi on nekom nasem sa toliko optuzbi i blaćenja za zlo koje je očito jer nebi cure tek tako izlagale svoju intimu već to rade u očaju,, i nije mi jasno da nista se nije čulo ni napisalo kako ovi završe, i jeli se već njega pitalo za zdravlje već je i vrijeme to čitam nije bilo jučer već ranije a i dalje traje i s drugima.

Gost

#80

2014-11-01 18:17

nije to ljudi moji marihuana to je sranje od okultizma i magije, psihičke kontrole , ulazenje u tuđe dvoriste, i iskušavanje dusa, ja sam za giljotinu za ovakve... ako uđu u moje dvoriste, i u moju kuću, ako ostane u svom sranju i indiji nikom nista, neka se tuče sa svojima, jer oni misli da smo mi budale, zato su došli na nas teren, treba im pokazati zube, da vide da nismo budale, nego su oni abuseri, seronje, koji su došli bogatiti se i srati kod nas

Gost

#81

2014-11-01 18:22

indijski ciga jel bre nemamo dosta naskih sad uvozimo i indijske

Gost

#82

2014-11-01 21:57

ljudim moji sto će vam sekte, i joga, sto vam to dobro donijeti, mante se toga dok je vrijeme, nemojte to prihvaćati,,

Gost

#83

2014-11-01 23:36

Manite se čorava posla, cure drage, od tih uvlakača natikača istoka sto si je taj umislio tko je on, tek tako doći, raditi sto ga je volja, allo nismo u robovlasnistvu odavno, to je povijest,,,
simeon garcia lorca

#84 Opačina ovog gurua, i njegovo bljestavilo pohote stavilo je u sjenu

2014-11-03 13:08

 Treba  se debeljka  sto prije osloboditi,, i pustit ga njegovu svrsetku u paklu, da kao crv gori i da nikad ne izgori, vođa sekte, okrutni samo pozvani Bog, on ne da se boji ognja, već mu ga samo spomenite sav će pretrnuti i problijediti rekao je jedan egzorcist koji se uvukao na njegov seminar, da je to hrpa smeća od čovjeka, koji je uskogrudan, skrt i pun jada i straha, ali ga potreba tjera od straha sto će s njim biti, ali je jako svjestan svega, da laze, obmanjuje, vara, krade, pokrada, dusevno, tjelesno i materijano, ali egzorcist kaze tko se mača lati od maća pogina tko se vatre lati od vatre i pogiba ,, pa sad je samo pitanje vremena kad će sav u plamen,,, ionako kazu liječnici da su mu izgorili bubrezi, operirao srce, na račun sljedbenika, na inzulinu 3o godina, trul sav do bola, bolestan, kaze egzorcist kad sjediš u trećem redu na seminaru da siri smrad, paljevine, i bolestine,,, e pa sljedbenici dragi ako se ovom klanjate  onda s vama nes nije u redu,,, neka vas bog čuva i blagoslovi da vas ne unisti ovo bjedno nistavilo od "čovjeka" postao je nečasno truplo , (knj m 4:19)

 


Gost

#85

2014-11-03 13:14

sta da kazem, da je ovaj swamiđi nečasno bolesno truplo, kojim vlada nekontrolirana sila, koju sam ne zaustavlja, jer je odbačen od Boga, zbog zlodjela koje čini kraj mu je zna se ,, dobro je rekao pakao mu ne gine vatra vječne smrti,, koliko je krao i koristio tisuće ljudi, sad je na kraju zasluzi strogi sud pakao,,, jer nije zivot da svojim bljestavilom pohote unistava ljude i zlostavlja, već da gleda svoja posla crv, ljiga od polučovjeka polu zivotinje neka se okrene iza svojih leđa da vidi sto ostaje iza njega nistavilo nadam se da će ga brzo stići bozja kazna njegovih bogova po nasem svemogućem je već u paklu

Gost

#86

2014-11-03 13:45

ahahhah new age - koja su to sranja, to ti je nesto kao gender, pa su sad svi i pervertiti, travestiti, i istospolci svi su izronili u javne perverzije, tako i ovi gurui, i oni su negdje spavali zimski san i umove ostrili glupostima, i sad su i javno dosli kontrolirati ,, ma neka svoju guzicu kontroliraju dok im je netko ne skrati, skupa s glavom to im je isto, na istoj valnoj duzini su im dupe glave, gender i new age istospolci oboje, pervertiti, travestiti, a ovaj guru kao propovjeda bramačariju" ne seksanje i uzdrzvanaje od seksa a ovamo siluje, i naslađuje se evropljankama, stari gmaz,, krokodil rock ali takvi obično završe u vlastitim govnima, pa čitajte kako završavaju gurui u indiji, njegovi zlodusi ga kad tad pojedu,, pozderu mu tijelo zato jesu svi ili na kokainu i heroinu, ili truli od bolesti kao ovaj sex drugs and rock roll - pa kad je tako javno i poznato sve to - ja neznam sto vam vise treba,,, crtati,,,
viko piko

#87 ko koga ovdje mi njih ili oni nas

2014-11-03 14:11

zajebava i pljačka, ajde pogodite!!??? kviz,,, pa normalno ljudi da nas oni deru, pa nisu došli iz rockfelerovog hotela nego iz indije,,, ahahha - kupite mu patike, i trenirku  i posaljite ga neka kopa po kantama u hrvatskoj debeloguza iz yidl - pohlepnom nikad dosta,, para, zena, imovine, musterija za vjezbe, ovaj se siri kao ebola , malo malo netko završi u bolnicu zbog njega,ili ostaje bez posla zbog njega, ili napusta obitelj zbog njega, ili bjezi za njim u indiju za njim, ili se upisuje na vjezbe zbog njega i plaća 350 kn mjesecno, ili mu donosi poklone zbog njega, ili mu stiti leđa ili guzicu zbog njega ako je na polozaju ako si  političar, ili mu pere i pegla gaće, skuplja novce za njegove egoistične zelje, gradi za njegove egozelje,,,  i iiii ima toga bar je ovaj poznat hrvatskoj ja mislim da hrvati znaju dali hrće kad spava ili ne , on je ovdje prava domaća kokos, koja ne nese jaja nego je stvorio aparat sljedbenika koji nesu jaja za njege,,, a on ih izvozi,,,, u indiju i smije vam se jeste budale,,, na čelu sa političarima korumpiranim koji ga hvale, podrzavaju, i nagrađuju,,, bacite se svi u savu,, niste za nista drugo, pametno 


Gost

#88

2014-11-03 14:19

nehumani i okrutni bogovi new age koja je to rasa,??, nova civilizacija - svima poznat swamiđi ,saibaba, ( je stegao s papcima) to su mali muljatori istočne fronta koji sire ogroman smrad po ljudima ,, jeste li vi ikad narode sjedili pored nekog gurua, naprimjer ovog iz horora, nemate pojma kako to smrdi, kako mogu ove cure nije mi jasno, nasjesti da ih odvuče u krevet, imaju li one oči ili još bolje nos,, a kako mogu biti tako lakovjerne da je on tu zbog duhovnosti samo je Bog duhovan sve ostalo je ljudska izmisljotina, i perverzija, svoje vrste,,, a ovaj je sve samo ne bog mozda krava da ali bog niti stavljati ime Boga u usta za ovakve uzalud,,,
mica

#89 druga religija

2014-11-03 14:21

nema veze sa evropom


Gost

#90

2014-11-03 14:44

ovakvo sto treba uvijek komentirati i siri dalje, jer poludim kad vidim ovo, koji bogovi kakvi bogovi,,koliko ih ima, gdje su, čiji su, a pričaju da joga nema veze s bogovima, njihov je domet vlastiti egoizam, sprečavanje ljudi da budu dobri, velikodušni, pobozni, i rasu u Bogu, sve to zbog vlastitih pozuda, zelja, egoizma, i osobnih ciljeva, zamisli jednog boga među mnogima, a ovi koji na to nasjednu a ima vas poprilićno glupih pitam vas dali znate koji je njihov domet !! najveći domet je krevet, radna snaga besplatna, i novac, a iz "duhovnosti" ćete nakon sto nestane ćuti kako vas je prevario , pokrao, i obestetio, ali meni nije još uvijek jasno ljudi moji, sto vi mislite koji mu vjerujete ili sličnim njemu kako vas on moze jadan odvesti,,!!!?' jeste se ikad zapitali tko je on u stvari i sto on hoće od vas !!?reći ćete mi on donosi jogu joga za zdravlje, ma ja vas pitam, da je joga za zdravlje a ne za novac, jeli bi on bio zdrav kao dren a ne sav trul od bolesti i ne pomaže mu ni evropska ni istočna medicina ni svi novci sljedbenika, mogu jedino od njega napraviti zlatno tele i ugravirati ga u njegov kamen kojeg za njega mali crni indijci klesu u indiji.Za koga ?? za kulta? kult joge, kult gurua, kult hidnu bogova,i to kao proizvod ovdje jednog bolesnog uma, bezdusnika, spaljenog tijela,,
neno

#91 zivjela Evropa !!!! indijske tikve u indiju

2014-11-03 14:46

viktori ! evropi!! haloween indiji ,, 


Gost

#92

2014-11-04 22:54

dali vi znate tko su ovi okrutni bogovi new age kontrolori duhovni zovu ih još duhovnom policijom a gurue zovu paklene zmije, pa sad vi pokušajte zamisliti o čemu i kome je riječ,,, samo noge ruke glavu tijelo imaju kao čovjek ali iza toga se krije zvijer 666
marinko iz splita

#93 guru hm koja je to zivotinja??!!

2014-11-06 18:41

ma jeli netko gleda taj horor  film, ako hoćete tog hindu majmuna starog za vrat vjezbajte jogu i klanjajte mu se!! ako zelite slobodu i trazite duhovni razvoj obratite se Bogu, onom na nebu a ne ovom umisljenom bogu iz primitivne hindu kulture gdje je bog rekao laku noć a k tome ni ovaj stari majmun nezna kojem bogu vise da vjeruje od silnog tereta grijeha, ova stara budala treba znati da je običan crv pljavi od čovjeka koji je pokrao i silovao a to sveci i Bog ne rade, završiti će u vlastitom dreku sa tuđim novcima u ustima lijepa slika za jednog samorealiziranog boga ovakvih imamo koliko hoćeš oko sebe,,, bez indijske mizerije

treba njemu jedan dobar muski pastuh da mu onu debelu guzicu očerupa,, pa da vide ne  leti na kokosi sram ga bilo staro magare

 


Gost

#94

2014-11-07 16:02

Dobar Dan moje ime je jasenka zivim i radim u Beču preko 15 godina, ovo sto pisete po ovom portalu, vjerujte istina je jer je upravo nasa poznata najstarija austrijska novina Wiener Zeitung pisala o ovim stvarima, i tv prenosila, upravo o ovom čovjeku iz indije,,njegova slika i priča vrtile su se u njegovom sjedistu a to je Beč. on je ovdje sagradio ogromno carstvo, ima ljude koji podrzavaju njegov kriminal, ono sto se zna i ono sto se nezna, policija mu je za petama, prati ga sve sto radi, on jos uvijek ovdje dolazi, iako je njegov obraz prodan i zaprljan , jer je upravo austrijske djevojke zlorabio i sex i materijalno, i duhovno... pa su ga upavo one dale javnosti , no, ljudi su čudni umjesto da se povuku iz ovog i ovakvog cirkusa oni smatraju da ove djevojke nisu dovoljno za bi isupili, ali kad sam ga ja i moja obitelj vidjeli na tv shvatili smo da je upravo taj o kojem vi pisete i taj je guru sa hiljadu lica, sto znači licemjerstvo bez kraja, debelokozac, jer se ne srami i libi u Beču i dalje lagati, i izmisljati, ali ono najljepse je da su ljudi uglavnom dosta čuli o njemu, i ne ulije vise pouzdanje kao dosad u nikoga, ljudi ga se ipak klone,,, ali ono sto je strasno, da se nitko ne pita zasto taj čovjek ne odgovara za svoja zla djela, pa on i dalje čini, jer zna da mu nitko nista ne moze... ja vjerujem da ćete vi u drugim zemljama nesto postići učiniti da se stopira njegova zla aktivnost i iskoristavanje, ne trebaju sve zemlje dovoljno je jedna da se ozbiljno pozabavi njime,,,,i da stupi kontakt s Indijom da ga vrate nazad,
Nino

#95 fuj pljuc - u njihove okrutnosti

2014-11-09 23:09

a u ovog zebrastog gurua  lopatu i hajde odakle si dosao u jednom pravcu!!!


Gost

#96

2014-11-15 10:15

Jeli se netko od vas pitao ikad vi koji vjezbate jogu, vi koji prakticirate tehnike, i razne druge Istočne tehnike sto bi značilo protivno vasoj vjeri "ne-kršćanski nauk"
zasto te tamne sile , koje su se dobro naučile.uvjezbale sluziti magijom !!!! dolaze u Evropu,??? mislite li da im je dobro u svojoj zemlji da bi dolazili?? nemojte biti blesavi,, ove okulte sile koje prezivaljavaju samo magijom i zive od trikova i lazi, a posebno vjezbači joge oni su odgajani od tih gurua upravo preko joge, jer nisu svi skloni njihovim čiribučiriba,, joga nije nista drugo osim ponude koja pase trzistu, da uvlače mase ljudi u taj njihov stoljetni sistem okultizma,,, pitam vas zasto u Indiji ne vjezbaju jogu??? mozete li zamisliti indijku pokrivenu maramom preko ustiju sa haljinom do poda da dođe u uskim fizo na vjezbe??? jeli vi to mozete zamisliti dakle jeli vam jasno iz kojeg oni društva, kulture, primitivizma, mentalne zatupljenosti, bezsavjesno, silom koju su stekli magijom uvlaće ljude u to njihovo leglo... I tako stvaraju savez joge, jedan vođa koji je potpuno odgovoran za taj kriminal duha , duse i tijela zasto?? jer je on taj koji doslovno kida, reze, vasu pripadnost BOGU , vasem ocu, vasoj majci, bioloskoj jer on to zeli biti i bog, i otac i majka, i tada vam na njegovim seminarima to i govori, nema drugih bogova ja sam vam sve, i jao si ga vama ako protuvriječite guru, Ja vas pozivam, da uzmete doslovno pusku i da ga skinete sa trona sotone,,, iz jednog razloga, sto vašu pripadnost duse, duha i tijela, je vasa slobodna volja biti u vasooj obitelji, u vasem bogu ma kojem bilo , ma kojem ste nasljedili od roditelja. Pitam vas jeli ABUSER - NASILNIK koji nista ne pita, koji samo dođe uzima, kida, odlači, unistava, nije doveden u piliku da uzmete pusku i ravno u njegov tron,,, kako se moze on skinuti sa trona, duha duse i tijela, u koje je nastanjen, jer zapamtite gurui nemaju tijela osim one grule mase s kojom sjede u joga polozaju oni su spaljeni,, kontrolori new age, oni mogu i nikako drugačije samo kontrolirati, i zato puska je super ona puca u lazne tronove, u noge njegove stolice, koja je sagradjena od ruku masa, vjerujem da vam je sad jasno sto znači guru , sto joga, sto istok!!! postoje u zivotu razne hobotnike, droge. nakomafije, kriminala, ova je suptilno zlo, zasto jer se hrani vama!! svime sto imate! najprije zajase na vas duh kako i sam guru kaze, i polako sise, i kontrolira!!!! sto vam je činiti !! Bog sve vidi i sve zna i gleda, sto je činio kralj David, kad je narod isao protiv Boga,,, sve ih je pobio, i ostao vjeran Bogu, to je Bozji sin, dok ovi gurui, posebno ovaj "perfidni starac" kome je duh dusa u trbuhu, njega treba, onemogućiti da kontrolira, manipulira, i jase,!!!! da vidi da on nije bog nego crv, ljiga, nema s takvima kompromisa,!! ravno u tron, pod bilo koju cijenu, hvala autoru peticije, na ovako dobroj misli, da se o ovoj hobotnici pise, jer ova ne pusta samo crnilo, već i sije zlo , indiferentrnost, isključivost, prlja savjest, jase po dusama, zarobljava neduzne duse, i smije se poput prave zmije iz edenskog vrta!!!;,nedajte tijelo tom gadljivom krvopiji, krvi kristove, jer ste otkupljeni nečim sto se zove neraspadljivo krvlju, kad taj pojedinac, voda sekte, bude svoju krv prolio na krizu, tada vam preporučam da svi trčite njemu, dok god se to s njima ne dogodi, bjezite od njih, pljujte po njima, prezirite ih, ako nemozete nista onda pisite , dijelite , saljite dalje, neka prije nego ga njegovi zlodusi između neba i zelje ne usisu zajedno sa njegovom dusom koja je crv, koji gori a ne izgori,!!! iz ovog pera u Bozje usi,,, !!! Obavijestite sto vise ljudi o ovoj peticiji!!! ja sam moje u italiji,,, jer je ovdje u centru Rima , gdje je st stolica vatikan, najezda jadnih gurua koji su čak iz indije dosli da bi ispred dubili na glavi, siročad dajte im komad kruha, i posaljite ih odakle su dosli,, da ne puste pipke,,,

Gost

#97

2014-11-27 12:14

guru - koja je to zivotinja , sto je to??? zar je to Bog ??? Boze moj nasto se ljudi sve navuku, na koje zlo, to je strasno, te gurue ta smeća treba istrijebiti iz Evrope, i vratiti tamo gdje su bili, svatko tko je u Bogu moze doći, ali ovi koji odvlače ljude od Boga, zli, bolesni mentalno, oni trebaju biti istjerani !!!! odavde milom ili silom,,, !!!! to je smeće to nisu ni ljudi, to su sotone , slatkorječivi, ali bolesnici koji vuku mase,,,na koncu pitajte se vi koji ste s njima bili u dodiru sto dobili od njih osim sto ste izgubili mnogo
sonja zagreb

#98 peticija je za svaku pohvalu

2014-11-28 11:02

najezda istoka , guru, je u ovoj drzavi Hrvatskoj vise nego pandemija,, na svakom koraku vjezbaju jogu, bave se reikijem, viskovima, cakrama, komercijala totalna ponekad mislis da je rasprodaja akcija istočnih gurua, pa onda shvatis da se iza njih krije konglomerat novaca, i bogastva i sto je najgore MANIPULACIJE, PROSTITUCIJE, PRANJE NOVACA, ja sam svjedok jedne djevojke iz susjedstva u zagrebu koja mi je stalno pričala da je taj guru manipulator, grebator, lazov, i iskoristava kroz jogu djevojke i zene, pričala mi je stvari da vi zamisliti ne mozete sto ovaj indijski guru koji je česti gost hrvatske bio cura priča kako je to spiritualni vampir,, koji sise tjelo, duh i dusu, u sustini, tuđa duhovnost, koja ne postoji !! oni nemaju duhovnost oni imaju religiju vjerovanje u kultove bogove - mnogobostva sto mogu od čovjeka učiniti ovakvi pojedinci to zamisliti nemozete to su teski prljavi magarci, puni vlasitog bremena indije, koje dolaze stresati na jadne evropske građane, jadni su jer od običnih vjezbi joge kako se promovira kad pravo lice izađe na vidjelo onda su ljudi pojedinci unisteni, cura, je očajno pričala ove stvari, ja nisam vjerovala u to sto govori, ali čitajući, i dolazeći u kontakt s ostalim svjedočanstvima, shvatila sam da se iza tog gurua krije monstrum bez tijela, vampir, tuđih dobara i dusa,, !!! pa sad vi koji čitate ove peticije, koji trazite istinu, pobrinite se poduzeti nesto,,,,!!!! sto ljudi okom ne vide, ali posljedice su ogromne, BOg sve vidi i zna, čovjeku će pomoći ali nadam se da ovaj guru ima zaista zbrojene dane pakla,, u kojem zivi i koji ga čeka,, nema kraja njegovu paklu, i djelu slijepi , starac, bez duse, duha i tijela , spiritistički vampir,,,, 


Gost

#99

2014-11-30 11:56

peticija je pravi hit film to trebate vrtiti stalno na hrtv, bestseler bi postao ovaj dokumentarac i to povjesni,,, gdje iskopaste ove gadove, pa stvarno po tom filmu ispada da su to mrcine kakvih evropski čvojek još nije vidio, ali zanimljiva je činjenica da kad bolje pročitas komentare, i odledas film vidis da oni taman da nista ne rade, da ne prodaju jogu pod duhovnost naivnom narodu, oni svojom pojavom kontroliraju psihu i duh ljudi sto moze stvoriti strasne posljedice u vjeri, ja vjerujem da kad bi svaki građanin pogledao ovaj film nebi mu palo napamet imati ama bas nikakav kontakt sa njima, posebno ne jogu koja je njihova specijalnost privlačenja masa, u njihov tor,oni su to nazvali savez,, ma koliko onda saveza ima pod tim evropskim nebom, druga vazna činjenica je sto oni dolazi uglavnom svi iz indije, i mislim da onom kome je dobro doma ne ide nikud, ni zbog novca, ni zbog duhovnosti,,i to su nepobitne činjenice, jer ćemu nametati nama u evropi koji mirno zivimo tako sto, ??? i oni nas uče sto je nasa sudbina čak nameću svoja imena "karma" mislim da su ti pojedinci ZEljni novca, i vlast na zapadu, i naravno onda nasilno spiritistički nameću svoja za nas tzv sranja. Ostaje nepobitna činjenica zasto??? zasto kad su tako duhovni i imaju sve?????!!! dolaze ovamo???a imaju skoro milijardu neproduhovljene, gladne, siromasne, prljave čeljadi za nahraniti,,,mislim da to ove jadne izrabljene cure, žrtve ovih nastranih guru, nemogu same nista, ali da institucije mogu to da ,,, ozbiljno se prihvatiti posla i primjeniti zakon nad njim, njima, jer on dolazi provoditi indijski zakon vlasti nad osobama, k tome svojom ortodoksnom teskom bremenitom hindu reliogijom mjesa kruske i jabuke,, pričaju gluposti, jer su rođeni da lazu, i slijede mnogobostvo, ove su nekad palili na lomači, ovaj debeli guru koji je ćesti gost zagreba on bi bio prvi jer je ostao u srednjem vijeku okultizma,,,toliko od mene nadam se da ova slova neće biti kako kaze jednan mrtvo slovo na papiru, i ne stalno pričati pokrenite drzavo hrvatska nesto,,,,!!! nije dovoljno da svećenici pisu o tome, to je jasno to znamo,,ali kazne za ove,i nemojte se osvrtati na jogu ona im je samo paravan pa to svaka budala vidi,,, da je to samo usluga, za ulazak u sve ostalo
Suzana

#100 hahahha ovaj guru !!! slusala sam ga jednom na tv i čitala u novinama

2014-11-30 12:57

intervjuirao ga je onaj neki alternativac iz zagreba, koji nije nis bolji od njega , sjećam se da ga je pitao o čakrama, a ovaj guru mu je odgovorio da u trbuhu je glavna čakra koja daje snagu,,, pa valjda od toga je tako napuhan , ohol, i okrugli, jer mu je sve u trbuhu a prema ovoj peticiji nista u glavi, hahahaha on je ziva sprdačina od čovjek ,,, neka uzme bibliju u evropi u ruku pa će vidjeti sto bog kaze za one kojima je sve u trbuhu,,, !!! ja ipak mislim da ovaj indijski guru  nije bog kako se predstavlja već indisjki rom, sličan ovim nasim susjedima cigićima koji nista ne rade, zdravi, jaki, a samo prose, i ispruzaju ruku ,,da im se da ,ako , ovaj ako ne das korist jogu da ti uzme ono sto ni u ludilu nebi dao !!!između pljačke i uzimanja sad svi procjenite gdje je tu duhovnost i bog - Bog je jedini ljubav, svet, i daje, on nista ne uzima, ovaj rom indijski nije nista drugo nego bijedno stvorenje, koje treba doktora, i staračik dom u indiji,