ZAUSTAVIMO IZOLACIJU OTOKA UGLJANA I PASMANA

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije ZAUSTAVIMO IZOLACIJU OTOKA UGLJANA I PASMANA.

gugi

#1

2015-02-12 15:11


Gost

#2

2015-02-12 15:39

pomoć našim Bodulima ...

Gost

#3

2015-02-12 21:20

Pomozite ljudima da ostanu živjeti na svojim ognjišćima - ne iseljavajte ih sarodne grude. Jesu li ljudi za takvu Hrvatsku ginuli? Zašto je sve kod nas tako naopako? SPASIMO OTOKE I OTOČANE

Gost

#4

2015-02-13 01:58

Nisam rođena bodulica ali stvorili smo nasu malu familiju na otoku. Putovanje za bilo sto obaviti je uvijek minus ali nasa odluka ima druge puno vece pluseve. Gubljenjem veze s Poluotokom ta se ravnoteza opasno pomice na stetu zivota na otoku i zadovoljstva ljudi njime...

Gost

#5

2015-02-13 11:40

mislila sam nikad više neće plakat mati, nikad neće dicu svoju u daleki svit trbuhom za kruhom slati.
Ali eto nam učiteljice života koja nas uči "Povijest se ponavlja". A tko će ostati na otocima? Možda niti galeba neće biti jerbo neće imati ča isti. , jerbo će nas sve ovakvom politikom iseliti.Pa tko voli nek izvoli

Gost

#6

2015-02-13 19:36

pomoć svima

 
PrljaviKapitalist

#7

2015-02-13 22:05

Ne zamjeram ništa ljudima s ova dva otoka, da tamo živim vjerojatno bih isto to tražio. S druge strane, imam pitanje za sve vas koji ne živite tamo, a svejedno ste iz nekog idiotskog osjećaja "solidarnosti" potpisali ovu peticiju - zašto niste umjesto ovog potpuno beznačajnog izraza internetskog aktivizma odlučili "staviti novac tamo gdje su vam usta"? Ako vjerujete da je ovo dobra i plemenita ideja, zašto ne odvojite dio svoje plaće/mirovine/čegagod i tim ljudima s kojima se solidarizirate to platite iz svog džepa? Baš me zanima koliko bi vas onda tako pohrlilo dati podršku za ovih 15 linija dnevno.


Gost

#8

2015-02-14 08:28

Posto je na otocima život skuplji i teži bilo bi normalno da za budući razvoj otoka i porezi budu manji.

Gost

#9

2015-02-14 10:12

Tako ti je to kada "purgeri" odlucuju kako ce otocani ziveti.Nažalost, izgleda da smo dobili " DEMONKRACIJU" a ne demokraciju. Sramota.

Gost

#10

2015-02-14 12:11

nisam komentator da bih komentirao ali iako nisam komentator ipak sam nesto komentirao ma da se samo radi o komentiranju komentiranja izolacije otoka Ugljana i Pašmana bitna su slova i neformulirane rici i recenice, tako nasa vlada prica s nama pa eto i mene ode sada na danasnji dan bas i ja sada ovako komentiram da bi se trudili u nastojanju po dobru te se trudimo da sve ostane u najboljim inicijativnim stupnjevima konjske konjigulacije.(zoran milanović)

Gost

#11

2015-02-15 05:28

Šteta što su ovakve peticije uopće potrebne. I ne treba zaboraviti i ostale otoke i poboljšati povezanost manjim brodovima.

Gost

#12

2015-02-16 10:49

Imate moju podršku, ne dajte da se bez vašeg glasa donose odluke o vašem životu. Isto je i kod nas, u Slavoniji. Trebamo zavrijeti medije u drugom smijeru da progovore o pravim Ljudima i njihovim situacijama. Sretno!

P.s. Moji dragi rođaci žive na Hvaru. :)

Gost

#13

2015-02-16 18:30

Zivim na otoku i moja obitelj.I mislim da je potrebno da se stimulira otocki zivot i da otocani trebaju da imaju zivot prilagođen -Na skolju!Da trajektne karte za otocane ostanu iste.I da i umirovljenike dijelu na status one sa 2500kn i na one koji imaju 3.500kn pa i vise da se i njim uzima po karti 4kn.a oni koji imaju 2.500kn da su oslobodeni.A oni koji mijenjaju mijesto boravka.da platu punu kartu.A posebno oni koji zive u Americi i drugim Evropskim gradovima da isto plate puno cijeno.A da zato sve ne ispastaju oni koji u stvarnosti zive na otoku!A da su trajektne karte normalne cijene bi na nase otoke dolazilo vise turistov.Gospodo!Evo vi zelite da otoci budu u izolaciji.Zajedno svi da zaustavimo izolaciju nasih otoka.

Gost

#14 Podrška

2015-02-18 06:50

Svaka pomoć našim otocima je dobrodošla. Ljetujem na Pašmanu (u Ždrelcu skoro 40 godina) i u svakom smislu podržavam navedena nastojanja otočana. Fala.