Hoćemo usporavanje i nadzor prometa ulicom Dr. Franje Tuđmana u Biogradu


Gost

#26

2015-12-16 17:17

Razlog tome je,što je ovo postao veliki problem u gradu.Sutra može nastradati netko drugi,netko tvoj ili moj. Isto tako kao što doživotno može obilježiti i tvoj i moj život u slučaju da smo mi ti koji su bili za upravljačem vozila!
Calimero 13

#27 Peticija24.com

2015-12-16 18:04

Jeli itko od vas ikad pokušao viditi kojom brzinom "prolete" autobusi.Da ikako mogu samo bi njima izmirija brzinu uleta od "Sedme Čete" i proleta kroz krivinu kod Bolera te nastavak do prvih semafora koji su ishođeni na jedvite jadne muke.Ova autobusna "sporost" kroz točno prometnim znakom reguliranu brzinu se najbolje vidi baš u ovo doba pogotovo kad padne sunce i počne mrak i u onako vrlo osvjetljenom i preglednom glavnom ulazu u grad. 


Gost

#28

2015-12-17 07:48

Zato što po cijeloj zadarskoj županiji, za vozače kao da ne postoji pješački prelaz.... strašno nešto, zakonski se ne reagira dok nije kasno, a o ne"kulturi" vozača nema se što za reći.
Ili taj p.p. doslovno pretrčavate, ili stojite po par min. dok se netko ne udostoji stati.
Djeca i stariji ljudi su posebno ugroženi od takvih vozača, koji apsolutno ne doživljavaju p.p. a znaju projuriti i sa 100km/h preko njega...

Gost

#29

2015-12-17 20:24

živim u ulici Dr.Fanje Tuđmana pokraj benzinske stanice. Imam neke prijedloge : osvijetliti svaki pješački prelaz, rasvjeta preko ceste ili svjetla u asfaltu kao u SV. Filipjakovu, postaviti znakove upozorenja ako ih nema, maknuti pješački kod hotela Bolero i označiti ga na primjer kod pečenjare. Pozdravljam Vašu peticiju i nadati se da urodi plodom, pozdrav

Gost

#30 Re: Re:

2015-12-17 20:33

#8: - Re:  

 Triba policija biti malo žešća a ne okretati glavu da ne vidi, čast izuzecima, a Braši se rugaju ali on uvodi red ali kad je sam to ide sporo....

tu je problem i ljeti kad je pješačka zona i na šetnici do Solina da se skuterima stane na kraj. Turisti sve vide i čude se i kritiziraju grad i one ljude koji su kulturni.....