Za redovnu kontrolu svih rodilišta u RH

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za redovnu kontrolu svih rodilišta u RH.


Gost

#51

2016-02-17 17:51

Zato sto se treba stat na kraj ovim ubojicama djece.i moj brat je bio mladi decko od 26 godina u naponu snage potpuno zdrav decko i otisao u zagreb u bolnicu kbc rebro na rutinsku operaciju ugradnje stenta zile karotide u vratu i nakon neuspjelog pokusaja ugradnje vracen je u sobu sa zaglavljenim stentom u ruci i bez obzira sto se je zalio doktorima da ga pece u prsima i da mu trne ruka oni nisu nista poduzimali nego su ga ostavili da tako lezi u sobi cjelo popodne.i noc i tek su ga drugi dan odveli u operacijsku salu nakon cega je umro vise mu nije bilo spasa

Gost

#52

2016-02-17 17:53

Da se napokon stane na kraj maltretiranju rodilja...ugrožavanju zdravlja i života i majki i beba! O ubijanju da ni ne govorim!!

Gost

#53

2016-02-17 17:54

Zato jer sam zena i majka i bila sam prinudena radati u drugom gradu jer sam znala za lose ponasanje lijecnika u OB Vinkovci.

Gost

#54

2016-02-17 17:54

Neugodno iskustvo na Riječkoj ginekologiji!

Gost

#55

2016-02-17 17:55

Pogodila me strasna nesreca djevojke iz Vinkovaca, podhitno se mora situacija promjeniti!

Gost

#56

2016-02-17 17:56

potrebna je zastita zena od umisljenih,bezobraznih i nehumanih ginekologa.

Gost

#57

2016-02-17 17:59

Zelim da napokon pravda dode na vlast a ne da se doktori ponasaju s pacjentima.kao sa zivotinjama
vinkovcanka

#58

2016-02-17 18:02

zbog svih buducih majki i onih koji vec jesu i prosli su torturu u svim rodilistima... a i zbog sebe kad se nadjem jednog dana u tom blazenom stanju da bude normalna situacija u Vinkovcima, a ne da moram bjezat kao moja majka van drzave za vrijeme rata i radjat negdje dalje :( 


Gost

#59

2016-02-17 18:03

Da sad nepisem opsirno jako lose iskustvo u bolnici najvise sa strane babica i sestara

Gost

#60

2016-02-17 18:03

Zbog krvavih plahta, neudobnih kreveta, odvratnih wc-a koji se zastopaju i ima i nema svijetla, katastrofalnih tuš kabina i ostale katastrofalne higijene na odijelu...

Gost

#61

2016-02-17 18:04

Za redovnu kontrolu svih trudnica. Za bolju hrvatsku,i zivot djece. Bez uvreda strane osoblja,i doktora.

Gost

#62

2016-02-17 18:06

Jer pozdrzavam da se nesto pokrene po tom pitanju i takodjer radi neugodnog iskustva

Gost

#63

2016-02-17 18:09

Nadam se da ce mo nesto postici da se vise take stvari ne ponavljaju u rodilistima.....


Gost

#64

2016-02-17 18:12

I sama sam dozivjela apsolutnu nebrigu i bezosjecajnost osoblja Rodilista prilikom porodaja ..ovo se nikad vise nesmije ponoviti.

Gost

#65

2016-02-17 18:12

Kako sam i sama prosla porod na kojem sam imala bezobraznu dokt, suosjecam sa svim mamama koje su trpile sto zbog ponasanja a sto zbog krivih postupaka doktora!

Gost

#66

2016-02-17 18:13

Potpisala jer sam imala slican porod al hvala bogu ne tako tragicno....i sto su ostale posljedice da me je strah ic opet rodit


Gost

#67

2016-02-17 18:13

Naravno da se slazem sa time sta sam potpisala jer znam da je uzas takvo nesta prezivit i zato sam za da tome se stane

Gost

#68

2016-02-17 18:14

Potpisala sam ovu peticiju zato što sam i sama proživjela pakao u osječkoj bolnici! Ne ponovilo se nikome, nikada više! Mislim da bih bolje prošao moj sin da sam ga rodila doma ili u štali... Bezobrazluk, ponižavanje od strane osoblja, psovke... Dosta smo šutjeli, treba se boriti za našu djecu!

Gost

#69

2016-02-17 18:17

Previse je losih iskustava sa doktorima, ali podjednako vise i sa babicama!!!
Ocito nikad nisu osjetili posljedice lose i neprofesionalno obavljenog posla, a mi placamo preskupu cijenu za njihov nemar!!!! Cijena su zdravlje i zivoti nemocne djece , a to je najveca cijena !!!! Zatim su tu traume nas zena kojima porod ostaje losa uspomena , ali ne zbog boli koju znamo da moramo osjetiti donoseci na svijet novi zivot....za to su nas vec pripremile starije generacije.Nazalost, pripremile su nas i za to sto mozemo ocekivati , tj. Sto ne trebamo( samo ljudska empatija)....a mi i generacije zena to smo dosad prihvacale kao nuzno zlo, te kao neizbjezan dio...
Vrijeme je da se to napokon promjeni i da zena odlazeci na porod razmislja o svom djetetu i sebi , o skorom susretu koji su tako dugo iscekivali ....najljepsem susretu u zivotu....bez gorkog okusa neljudskog ponasanja onih koji bi nam trebali olaksati , bez uvreda i prijekornih pogleda punih prijezira...
Žena za ženu, a ne žena je ženi vuk!!!

Gost

#70

2016-02-17 18:17

zbog mučenja rodilja, pogotovo prvorotkinja za koje doktori kažu da to kod njih ide polako, a nisu u pravu!!
još jedna razočarana mama

#71

2016-02-17 18:19

Zato što zbog ljudi koji rade svoj posao tako kako rade ja se bojim i pomišljati na drugo dijete. Rodila sam na carski nakon 13 sati pakla, uhvatio me nagon za tiskanjem sa mnom nitko nije bio, a ja sam se suzdržavala koliko sam mogla, prvo dijete nisam znala šta trebam i hvala Bogu išla sam protiv nagona, i nakon 12 sati od carskog doveli moju bebu i ostala je tako sa mnom dok nismo išle doma, nitko mi nije pomogao ni oko prvog ustajanja, ni odlaska u wc, i oko bebe i oko dojenja, sve sam sama do zadnjeg dana.. Splitsko novo rodilište


Gost

#72

2016-02-17 18:22

Da takva iskustva kao mlada porodilja iz Vk ne doživi više niti jedna buduća majka.

Gost

#73

2016-02-17 18:22

da bi poboljšali uvjete rada s pacijenticama i pružili im bolji i ljudski pristup!

Gost

#74

2016-02-17 18:25

potpisala sam ovu peticiju zato šta u ovoj državi žene nisu dovoljno zaštićene,kao i trudnice....zato šta u ovoj državi postoji dosta ljudi koji nisu toliko dobri u svome poslu koliko se činili dobri...molimo vas zaštitite sve nas žene trudnice..

Gost

#75

2016-02-17 18:27

Rodila sam troje djece u Osijeku i svaki puta sam dozivila ruzne riječi,uvrede i ponizenja,tome treba stati na kraj,zato potpisujem ovu peticiju