Tražimo ukidanje Ureda bivšeg Predsjednika RH


Gost

/ #487

2015-01-17 12:00

Kao većina naših građana ili državljana, živim na ivici dostojanstva, a Ured bivšeg Predsjednika RH služi za potpuno asocijalno bahaćenje se bez obzira s kojom osobom je okupiran. Ne vidim razlog postojannju uopće jer ne doprinosi nikakvom, ama baš nikakvom boljitku. Držim da je taj ured izmišljen u nekakvom dogovoru s bivšim premijerom Sanaderom. Još izravnije ću reći svoje mišljenje o tom mogućem dogovoru. Pretpostavljam da je bila riječ o INI, Sanader neće dirati prijatelja Stjepana Mesića u funkciji predsjednika uprave, odnosno Tomislava Dragičevića, a da se Mesić ne petlja oko ugovora s Inom. Sklona sam mišljenju da su od davanja-primanja mita imali koristi i ova, potonja, dvojica. Bilo kako bilo, taj ured nema svrhu nego samo, oprostite na izrazima, uguziti one koji su navikli laprdati bez posljedica. Idem i dalje, mislim da je Mesić u svojoj vlastitoj kući manji od makovog zrna, da nema prava utjecati na život obitelji i da mu je taj ured bio spas za slobodu disanja i govora. Nisam nigdje čula niti čitala analize takvih ureda u svijetu, ali mislim da nigdje nemaju pravi efekat za zemlju nego samo za osobe koje drže tu pogodnost. AKO, BILO KOJI, BIVŠI PREDSJEDNIK VOLI SVOJU ZEMLJU, AKTIVNOSTI ZA NJU MOŽE RADITI IZ SVOG DOMA. Svaki je dovoljno stambeno i materijalno "potkovan" da si može urediti jednu prostoriju za radnu sobu i platiti, eventualne, troškove. Taj ured treba dati za korištenje boravka roditeljima čija su djeca na liječenju od teških bolesti. URED JE POSVE NEPOTREBAN!