Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske


Gost

/ #221

2015-09-17 04:26

ne možemo ni svoju socijalu financirati,nema posla ni za našu mladost, jednostvno nemamo financija za te količine migranata,azilanata,i svih onih koji bi se prošetali do zapada..o mojem trošku..naravno humano jest zbrinuti izbjeglice na prvom mogučem sigurnom tlu da imaju krov nad glavom ,hranu i vodu..ali ovako se to ne radi,mi ne graničimo sa sirijom,a za ostale nismo bili otvoreni ni prije,zašto bi sada, jel ja mogu otiči u SAD i reči eto rat je u siriji,i uz nekog sirijca reči eto ja iz hrvatske ali mi se radi za bolju plaču i bolji standard,i zahtjevam ,pazite oni zahtjevaju šetanje i puno više od pomoči,oni zahtjevaju svašta,i to nekulturno,i agresivno,a što če tek biti kasnije..zato pomoč da, ali i poštivanje domačina i naših granica.Molim da me razumijete jednog ili dvoje bi i ja mogao primiti ali što da mi dolazi svaki dan sve biše i više , što drugo nego ako tako nastavi možemo i mi potpuno osiromašiti i skupa sanjima u kolonu...a kolone ne bi trebalo uopče biti..niti sverc ljud preko mora, jer ne padaju sa neba u grčku i italiju..kako to da iz italje ne idu kolne prema njemačkoj? dajte molim vas...oni zahtjevaju i preko onoga što im možemo dati,a i večinu onoga što im možemo dati je privremeno..i primanjem dezertera ne rješava se pitanje terorista,nego ojačava pozicija terorista!