Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)


Gost

/ #2171 #2171

2016-02-23 23:05

Potpisujem ovu peticiju jer takvom covjeku tj ne moze se niti nazvat covjekom nego monstrumom nije mjesto u rodilistu,nije mu mjesto niti priblizno bilo kojem pojmu medicine. Ici tako se ponasati prema djevojki koja je toliko prozivjela u tih sest godina,ici joj uskratiti najvecu srecu sto u zivotu moze covjek osjetiti!!! Moze ga sram biti,da ima imalo savjesti (a sto nazalost iz prilozenog mozemo vidjeti) istupio bi sa svog mjesta. Samo se nadam da ce ova drzava nesto uciniti po tom pitanju jer je krajnje vise dosta da ovakvi ljudi kao sto je doticni doktor unistavaju zivot i srecu zenama,djevojkama...

Matei i njezinoj obitelji zelim izraziti saucesce i da se drze nazalost znam koju bol sad prolazi jer sam nazalost isto prozivjela,moga andela nema, takoder zahvaljujuci doktoru koji je vodio trudnocu i uvjeravao me da je sve u redu dok mom andelu nije 11.07.2014 odjednom prestalo kucati srce. I mogu reci da veca bol u zivotu ne postoji od gubitka djeteta,iz te boli i depresije iz tuge i crnila su me izvukle prekrasne dvije djevojcice koje sada imaju 6mj i kojima svaku vecer za lakunoc kazem da nas nas andeo sa neba cuva.

Matea drzi se,uz tebe smo!!!