Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

alenka

/ #2175 Probudite se ljudi

2016-02-24 11:24

Prije svega moja iskrena sucut obitelji

Jednom rjecju treba mu sprasit METAK u celo .... bar bi ja tako napravila da sam ja majka tog djeteta ( ili otac) ....a ne ocekivati da ce bilo koja institucija napraviti bilo sta.....institucije su za sirotinju(nas stoku sitnog zuba) ....a sud nece napraviti nista  nego ce dokazati da ginekolog nije kriv niti malo....kad je netko bogat sa dobrim timom odvjetnika zavrsio kao kazneno odgovoran ....osim toga da mora oguliti 60 kila krumpira ili da dobije 4 godine zatvora sa rokom kusnje od 2 godine i 15 minuta uvjeta?????? 

npr.... sanader za te pare koje je uzeo bi i ja robijala......odmah ....a to ajmo ga smjestit u buksu je za nas stoku sitnog zuba kao malo da se radujemo ...(sad koliko ko se raduje je individualno) ......i da nam se oci zamazu masti dobro....dok oni koji su trebali robijat secu i sijede u saboru ( a oni koje se nesmije spomenuti u medijima su iza zatvorenih vrata). i smiju nam se u facu...dan danas....dok mi svi spavamo....

 

Dok sirotinja robija i kazneno odgovara ( DA BI POPRAVILA STATISTIKU)....Primjer cobankovic je uzeo para od ove drzave i izjebo 4,5 mil stanovnika hladno...cinko sanadera i dobio 60 kila krumpira da oguli....i to je to..i sad uziva u plodovima svog rada....a IMA IH PUNO TAKVIH  ...PRE DUGA LISTA JE ...KOJI SE U MEDIJIMA NESMIJU NI SPOMENUTI NITI CE BILO KOJI NOVINAR ILI KUCA PISATI O TOME.....

morate biti svijesni da novinari nesmiju objavit sve sta bi mogli objaviti...i da je sve cenzurirano 1001%

ova sitna razapinjanja po medijima tog ginekologa koliko god mi mi mislili da je to nesto veliko i da ce biti kaznjen ....NEMA NISTA OD TOGA...NAZALOST....postoje stvari koje se nesmiju znati i o kojima se nesmije pisati

Nema nista od bilo kakvih optuzbi jer ako vi vjerujete u hr pravosudje ili da ce doktor snositi bilo kakve konsekvence ....zao mi je ali varate se gadno (voljela bi i ja da je tako)....tog se ginekologa proziva gooooodinamaaaa ali se sve uspjesno zataskava...

Njegov otac je bio vrhunski poznati ginekolog , koji je kupio sinu diplomu da i on bude ginekolog........

Zao mi je sto trosite vrjeme i pisete ali niti jedna institucija , ni sud niti bilo ko drugi mu nece moci dokazati bilo kakvu krivnju...niti njemu ....niti onima kojih ima puuuunoooo prije njega i koji ce doci poslje njega...nemojte se zanositi sa tim sto pisu mediji....molim vas....i nadati se bilo kakvoj pravdi  ....Nazalost....

A obitelj koja je izgubila djete sada prozivljava nezamislivu bol i uzas

Nazalost nisu ni prvi ni posljednji.......................to mozete sami provjerit.. samo je pitanje koliko je koji slucaj bio medijski eksponiran...i koliko navodni optuzeni je imao para i veza...

Svako dobro svima