Hitna rekonstrukcija tramvajskih pruga Branimirova - Krešimirac - Šubićeva - Zvonimirova - Vlaška - Draškovićeva - Jurišićeva - Kneza Mislava - Medveščak - Maksimirska


Gost

/ #1

2021-05-14 21:49

Stanuje te u Vlaškoj i znate da ograničenja brzine od Kvatrića prema Petrovoj crkvi i obrnuto nema,ova buka i vibracije su nesnosne ,možda jedino rješenje ,privremeno su autobusi ,ž,bar tamo gdje su i vozili poslije potresa,zet naručuje još tramvaja ,a za prugu i tramvaje ,odavno se zna ,niti su popravci pruge koji su rađeni u posljednjih 6 g na potezu prema Maksimiru i draškovićevoj ,dva puta ,napravljeni kvalitetno ,tako ni tramvaji nisu održavani ,jer i kada nije bilo potresa ,dosta je tramvaja radilo vibraciju zbog ekscentričnih kotača .Iskreno ne vjerujem da će se u dogledno vrijeme po tom pitanju nešto napraviti ,jer gotovo sve pruge su loše.Vi se trudite ,ali mislim da bi se još više ljudi trebalo mobilizirati i uključiti u ovu akciju.Ja sam vas susjed udaljen od vas nekoliko zgrada ,prema zapadu ,još jednom ne vidim druge mogućnosti ,osim uvođenja autobusa na neke relacije ,svaki dan slušam ubrzavanje tramvaja u oba smjera na dionicama od Petrove crkve prema Kvatriću i od Kvatrića prema Petrovoj crkvi ,stanice su dosta udaljene ,pa ubrzavaju što stvara još veću buku.Vjerujem da oni koji stanuju uz željezničku prugu ,Jukićeva ,Crnčićeva ,uživaju u miru ,jer je ova buka gora od buke kad prođe vlak.pozdrav Damir



Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...