Peticija za ukidanje Diskriminirajuceg naziva rs 'rep srpska'


Gost

/ #8

2012-01-23 12:46

Prijatelji moji,ako bih vam ja pisao sustinu zadnjih sto pedeset godina sta se naumilo za RBiH/onda bih morao stvarno dati sebe u mnostvo dokumentovanih priloga,ja nisam ni ajnstajn ni cvajnstan,moram vam ukratko reci sta me najvise obogatilo pa ponesto i lijepo napisem gdje imam veliku podrsku mojih prijatelja na Facebook,ali sve sto ja napisem ili dam nalaz i misljenje na nneke novinske da kazem zavrzlame jer ni jedan list mediske kuce iskljucivo rade za ono klasicno kao da smo na stocnoj pijaci(KO VISE DA)to vi znate nije tajna,navest cu vam jedan bas priumjer"gospodin novinar koji je radio u programu kod bakira hadziomerovica meni bas dragoj emisiji do nedavno 60/minuta ,taj zaista hrabri novinar a praoslavac je ,toliko je jada i cemera dao SUMSKOM RAJHU/nego svi novinari bivse YU,zadnjih dvadeset godina ustvari bacio je tu genocidusu prao u septicku jamu ali sve dokumentovano kad jew zavrsio taj posao jer i novinari imaju zakletve kao doktori hipokratske on se posavjetovao sa sefom bakirom da malo procesljaju zoloski vrt federaciju a javna tajna je da je bakir covjek od cetnika zlatka lagumdzije sto ce i vrijemme pokazati uskoro ,eh poslije se bakir zamislio i morao se posavjetovati sa dr,mengelom lagumdzijom pa su sto stoji sedamnaes godina u ladici bakirovoj kako je slobodan vaskovic izgubio etiku moral sto je napravio te se veselio kao reporter noovinar sto je srebrenica pala u cetnicke ruke te ga kao moramo nogirati iz 60/minuta a zna se da je dodik mile mala maca sta se desava u federaciji i koliko je novaca prodefilovalo kroz RBiH,od devedeset i druge godine i da se nebi bas postovani gospodin novinar sa bas maralnim kodexom te hipokratijom jednog pravog vrhunskog hirurga koji je spreman u oci konstantno gledati i spreman je svakako i na posljedice ukoliko je napravio kaki zlocin ili bar minijaturni kriminal(UDBASI KOSOVCI RELIGISKE VODZE BALIJE SU TO JEDNOGLASNO PODRZALE I SUTNULI COVJEKA NI KRIVA NI DUZNA/sad da ne govorim za RAH,,koje je to veselje bilo i koji strah sad za novinara slobodana vaskovica jer zivi u banja luci to jest bakir ga je non salantno osudio na smrt,hocu da vam kazem sve sto dam u eter mozda nekad prenaglim jer psujem ali ako se radi o seljacinama koji konstantno psuju ja onda drugi jezik ni neznam nego bas ono kocijaski kao oni8culi ste za NACIONALNI KONGRES RBiH,ja sam njihov clan vec goduinama i jos uvjek citam glas kongresa koji nisam procitao bez obzira sto je arhivirano za pametnog arhiva se ne baca u kontejner eto jja se moram pohvaliti da sam bas svaki u detalje procitao gdje me najvise impresionirao i maximalno pomogao RBiH,DR/MUHAMED BOROGOVAC sa svojim bas pravim jako pametnim saradnicima,a sad ova peticija da se ukine sumski rajh/pa ako jedan postovani i bas na visokom nivou advokat PEDZA POPOVIC kaze da je to bas sramota za citavo medzunarodno pravo nagraditi genocidasa RS/ali oni sigurno to nebih ni dobili da nije bilo ilije izetbegovica kojeg su po naredbi i zatvorili da bi on poslije imao upravo cijelokupnu logistiku te osniooivao zlocinacku partiju SDA/ja sam recimo ratovao u vukovaru jer sam uvjek bio na strani slabijih te medzu prvima u armiji RBiH,to jest devedeset i prve smo minirali brda te ceste oko suice da cetnici sa silnim tenkovima i jebenim cijevima artiljeriskim ne krenu s kupresa vamo ka arzanu duvnu livnu imotskom te ljubuskom mostari i da se komotno spuste u split te iz zajebancije uzmu dubrovnik i za kratko vrijeme da ostvare taj vjekovni plan koji je bio zacrtan 2004 god,,jer tad bi bila dvijesto godisnjica tog danas ABD/beogradskog pasaluka jer i svi intetlektualci srbski kazu pa sad nas jebite i svakako kaznite ali dajte da radimo/to je sustina i RBiH,,jer troglava neman se nasla na svim poljima od sudstva tuzilastva policije vec vidim jadnog postenog dragala lukaca sutnutog da cuva ulicnu rasvjetu kandlabere i sto je najgore to ce mu montirati bas zlatko lagumdzija,ahhaahah"malo mi je smjesno sjetih se heroja dragana vikica a vjerujem u bumerang!mislim ipak da se narod sprema i to mora biti tako nesto poput gadafija i causevsku/BOSANSKO PROLJECE/jer ni murija ih ne voli jedva i oni cekaju da ih pendrekaju a sad za RVI/RBiH/ARIJU RBiH/pa zar bih trebao sta pisati ili nase majke sestre,sto su im zivoti upropasteni jer se svi razvode nema vise ljubavi kad su djeca gladna mislim da ce dobitoi bas cetrnaesti vjek narod ce ih gasiti benzinom,nisam matija gubec ne dizem ustanak ali tako mora bitio druga solucija ne postoji,jer narod jje prao na koljenima na dnu/pozdrav domovini "Pokret za RBiH/NKRBiH/pa bujrum izvolite budite s bas bosanskom bez mikron lopovluka izvolite uclanite se i imacete redovno sta procitati,unaprijed hvala,vas haver ,tola!