Kaštela za Cippico

Quoted post

ana

#14 Re:

2013-12-01 18:28

#11: -

otvaranje hotela ne uvjetuje procvat turizma?pametnom dosta. hrvatska inteligencija prodaje hot dog ??'kula čipiko sliči na keopsovu piramidu ili kulu u marini?

Replies


Gost

#15 Re: Re:

2013-12-01 19:00:56

#14: ana - Re:

draga ana, obrati pozornost na rečenične konstrukcije i sarkazam naravno ;) otvaranje hotela ne uvjetuje turizam, to je jedan čimbenik koji se zasniva na devalorizaciji kulturne baštine. na istom onom turizmu koji gradi aqua parkove i raznobojne trokatnice/apartmane za novih 5 milijuna ljudi na plažama koje nisu spremne za toliko ljudi. ja pričam o održivom turizmu, o poštivanju prostora i kulturne baštine zbog budućih generacija a ne trenutne zarade i masovnog turizma. umjesto da se ulaže u obnovu istog da služi kao ono što i jest a ne hotel, da se grade ekološki prihvatljivije kuće i s više dalmatinskog naličja, radi se ruglo iz svega zbog par radnih mjesta koje pogodite: neće dobiti nitko od vas i vama bližnjih. ali što je meni pa uopće idem pisati nešto, vi ste već odlučili i što god ja napišem biti će onoliko glupo koliko ste vi odlučili. uživajte i pozdrav!