Peticija za ostanak svecenika Vladeka u zupi Djurmanec

Quoted post

!!

#20 Re:

2014-03-26 06:35

#11: -

O čemu ti pričaš?? Kakve komunjare? Komunista nema od devedesete, vrijeme je da se probudiš !! Šta se lokalne vlasti tiče, u vrijeme prošlih se takve stvari nisu događale!! jesi to znao (znala) ili ne??  Župnika maltretira par ljudi isključivo iz financijskih interesa i tome treba stati na kraj!! ..u izjavi navodiš da su isti ti potjerali i prethodnog popa, a zar neznaš da se isti ti bore za njegov povratak jer im je na ruke mjesečno isplačivao novac!!! e, sad ili si i ti dio te "interesne skupine" koja se lažima, podvalama, prijevarama, IZNUDAMA i sl. želi domoći "dijela kolača", ili si stvarno, ali STVARNO mentalno ograničena i zatupljena osoba!! prestani politizirati i boriti se sa vjetrenjačama i ako želiš pomoći dobrobiti zajednice i našeg svečenika, dođi u nedjelju u crkvu i kulturno ŠUTI !!

Replies


Gost

#25 Re: Re:

2014-03-26 19:04:01

Slažem se sa tobom da je pozadina svega financijske prirode i borba interesnih skupina oko crkve i to je to . Ako sam te  kojim slučajem uvrijedio te ako si se prepoznao u mom komentaru to je tvoj problem ali svejedno sory. Očito si pročitao samo dio koji tebi odgovara ,opet tvoj problem. Veliš nema više komunjara ,čovječe a tko ti je bio na vlasti u općini do nedavno sdp=Kprh. veliš politiziram pa politiziraju svi čak i svečenci zašto nebi i ja. Veliš da se probudim, ja sam budan ali izgleda da velika večina spava dubokim zimskim snom.

ps. povedi malo računa o osobnom izražavanju i pristojnosti komunikacije ok.


Gost

#32 Re: Re:

2014-03-27 21:19:35

#20: !! - Re:

O kakvim komunjarama gosp./gđa. priča? Evo ja ću vam reči o kojim. O onim koji su bili prije na vlasti koji Crkvu nisu vidjeli iznutra ne pamte ni sami od kad. Oni koji su se u Đurmancu nalazili kod kleti i tam određivali kaj se bude radilo u našoj općini.
To su te komunjare sa vlasti,a o ostalima da ne pričam.


Gost

#34 Re: Re:

2014-03-28 19:18:15

#20: !! - Re:ovo što se dogodilo velečasnom Vladi je zaista ružno, definitivno osuđujem takav čina vandalizma. Međutim to je isto tako stvar policije da pronađe krivca (ako je policija uopće obavještena).Isto je činjenica da su se takve stvari događale i svim svečenicima prije njega ali ni jedan nije digao takvu hajku.Dogodilo se to isto i u Pregradi. Meni stvarno nije jasno koje veze s tim ima velečasni Dragec ili ljudi koji su svojevoljno i bez naknade pomagali u gradnji crkve u Macelju kao i Đurmancu. Meni osobno je svejedno koji svečenik je u u Đurmancu jer koliko ga ja trebam svaki mi je dobar,a na misu idem radi sebe a ne radi svečenika.Pale su jako teške optužbe pa se nadam da postoje dokazi o tome.Što se tiće svečenika vrijedi ona stara: " taj se još nije rodio koji bi narodu ugodio ". Prateći malo te komentare mogu samo konstatirati opću nekulturu i vokabular na razini primitivaca. S štovanjem......