Peticija za ostanak svecenika Vladeka u zupi Djurmanec

Quoted post

..kaj ne dojdete h posjetu? h rotoru prva desno, pa poslije semafora lijevo prek pruge..

#33 Re: Re: Re:

2014-03-28 08:47

#32: - Re: Re:

..kod kleti veliš? ..to su znači oni što ih krakom iskorištava, pa samoinicijativno skladišti "svoju" robu na dvorištima kleti i kuća?? i još plus bez znanja vlasnika kleti taj isti krakom uređuje tu istu klet i okućnicu??  ..jesu li to oni "komunjare" kojima nije dobra službena corsa za voziti se pol vure mjesečno kolko su prisutni na svojem radnom mestu, pa zato kupuju auto kojem bu mjesečna rata lizinga biti jednaka ukupnoj vrijednosti te iste corse, (SVAKI MESEC JENA KORSA!!) a koja je bila dobra onima koji su svaki dan radili na svojem radnom mjestu... ..bumo plačali lizing par let pa bumo onda auto vrnuli?  ..jesu li to oni "komunjare" koji za tjedan dana rada na groblju izdvoje iz proračuna 480 TISUĆA KUNA (nesmije biti 500 tisuća i jedna kuna jer bi onda trebal biti raspisan javni natječaj). I šta se tiće crkve, pa kolko ja vidim u vrijeme bivše vlasti crkva u Đurmancu je PROCVALA, hodali komunisti u nju ili ne, a šta se ove današnje nekomunističke vlasti tiče, izgradili su oni u centru đurmanca prekrasnu autobusnu stanicu za osamsto hiljada kuna, i škarpe na groblju pod kosinom od 45 stupnjeva i još puno toga sličnog.. ..SI MISLIJU OVI NOVI, LIEPO JE VANI, ALI H REMETINCU JE EKIPA !

Replies


Gost

#37 Re: Re: Re: Re:

2014-04-03 09:23:33

#33: ..kaj ne dojdete h posjetu? h rotoru prva desno, pa poslije semafora lijevo prek pruge.. - Re: Re: Re:

Ne ne ne gospodine. Malo laprdate gluposti.Kod kleti se je sastajal Brankić i ekipa što ja osobno znam i tam se je određivalo svašta.A jedno od toga je da u Putkovec JOŠ NE IDE voda. Daj mi reci kaj je napravil?? Vode nam NIJE htel napraviti. Sad je ovaj počel delati. Na vlasti nije skoro pa nić,a več dela U Putkovec vodu,kak je lepo Đurmanec šetnjicu zrihtal,dvorana,u selu okretište,novi čovjek kaj čisti čistil je cestu kam bolje od Pavića. Kaj se tiće groblja,pa o čemu vi govorite gospodine? Pa da je Brankić ostal ,groblje bi bilo,da se izrazim ipak malo pristojnije,pri vragu.Pa kaj on nije išel u obnovu? A vi se nemrete pomiriti s tim da je ovaj več sad počel puno delati i da je kam bolji od prošlog. I da već nemrete samo blatiti HDZ,nego si lagano počnite blatiti SDP i pričati za njega da je zločinačka organizacija jer ste ovih dana lagano počeli svi dolaziti na vidjelo kak ste pošteni. LP.