Peticija za ostanak svecenika Vladeka u zupi Djurmanec

Quoted post


Gost

#40 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-04-15 08:33

#38: :) - Re: Re: Re: Re: Re:

Ja jesam znal da postoje još uvijek osobe bez kulture itd. Ali daj mi reci zar kad te pogodi istina se mora vrijeđati?
Eto krenimo odgovarati na tvoja pitanja. Snijeg. Pavić je h Đurmancu čistil parkirališta,umjesto da je ujutro čistil cestu kad su ljudi išli na posel. Pa to svi dobro znamo,i sami Đurmančani su to priznali kaj je delal. "zabite seljačine" ? DAJ MI SAMO MOLIM TE LIJEPO RECI OD KUD SI,KAJ IMAŠ ZA ZVANJE(završeni faks,ak nemaš faksa opće ostani tiho) I ZA KOLKO DELAŠ I KAJPA BUDEM TE JA ONDA NEKE STVARI PITAL I PITAL TE DAL BUŠ ME NAZVAL  "zabitom seljačinom",kao i ostale mještane Putkovca. Uostalom,kakve pa ima sad to veze? Niko nije rekal Brankiću da neda zemlju. Tak da nemoj lagati i sebi i Bogu i narodu. Sad kad se je kopalo je samo JEDNA osoba počela filozofirati,a to je selski pijanec.Tak da NEMOJ PUNITI UŠI JAVNOSTI LAŽIMA DA BI OKALJAL IME PUTKOVCA,a nakon toga i sve drugo. Kaj vi h Đurmancu nemate selske pijance? Zanimljiva ste mi vi osoba. Nadalje,njive širimo na opčinske puteve? Hm misliš reći na asvalt širimo njive?? Jer kolko ja znam h putkovcu su mislim da 3 opčinska puta koja niko ne dira i koja se budu dala sanirati još malo. ZA AUTO NISAM UPOZNAT ali neki dan je Damir s korsicom došel pogledati radove h Putkovec. Šetnjica? Znaći po tvojem bi bilo bolje da je tam pustil "ono" ruglo de su po asvaltu bile rupe na ulazu u Đurmanec? Groblje. Fala Bogu pa je bar to napravil kaj nem išel lampaš hvužgati dolje k pilani. Tebe mući to kaj Damir dela,a onaj nije delal. Ali vidiš da si u manjini,a Damirovi glasaci u večini. Pa se pitam kaj je onda tolko ljudi bedasto ili kaj po tvojem?
PENEZI. A ČUJ TI DELAŠ NA OPČINI I VODIŠ PAPIRE I SVE TO PA ZNAŠ ONDA KAK JE ON VEĆ ZDE "H POL LJETI" HKRAL 800 000 Kn??? Znaš kaj bi ti sad gospodin Mamić na to rekal " Pa ja čujem da si vi tam ispod stolova puš**e ku**c jedni drugima. Čuo sam. Čuo sam." hahaha. Kak ja obožavam vas koje malo kopka sve to. Istina i Bog, Brankić de god nije dobil prave glasove to mjesto je zapostavljal. Ugodan dan i lijep pozdrav ljudima dobre volje ;)

Replies


Gost

#41 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-04-20 18:17:57

#40: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

.. veliš da mi ideš odgovarat na pitanja , čini se da ti ili čitanje, ili pisanje ili razumijevanje neide baš, jer nevidim da si mi odgovorio na ijedno pitanje. glede trošenja novca u općini na auto koji samo "našem voljenom vođi" treba, zbog velikog obima posla koji s njim radi i naravno reprezentacije koju kao uspješan politički uhljeb mora postići, imaš na stranici općine troškovnik predviđen za ovu godinu pa si ga prouči (STAVKA LIZING AUTA)., isto tako imaš tamo spisak ugovora za koje po zakonu netreba natječaj jer su glede vrijednosti par kuna niži od propisanih za obvezu raspisivanja natječaja. sad si vidi malo ko je s tim ugovorima kome pogodovao. nadalje, JEL ZNAŠ DA SU SUKOB INTERESA I PRANJE NOVCA KAZNENA DJELA ZBOG KOJEG BUDE NETKO U ZATVORU ZAVRŠIO?? ..među svojima ;) ..nadalje, damirovi glasači u večini? misliš da se nezna kolko ih je primilo po 250kn na ruke da ideju glasat za hdz? ..plus laburisti koje je kumek h preobernjenom kaputu navlekel pa onda h kompenzaciju s vragom napravil koaliciju ;)