Ukinimo rad nedjeljom i praznikom (blagdanom)

Quoted post


Gost

#32

2015-04-06 20:05

Potpisala sam ovu peticiju jer i sama radim nedjeljom i praznikom
Najsvježiji primjer je blagdan Uskrsa dok je većina radnih ljudi bila kod kuće, kiosci?, benzinske postaje i kafići su bili otvoreni. Pred jedan kiosk je došla mlada djevojka i upitala prodavačicu imaju li šunku i jaja??? Istu stvar je na benzinskoj postaji doživio i moj šogor!!!! Pa ljudi jeste li normalni???

Replies

trgovac

#113 Re:

2015-04-07 10:04:08

#32: -  

 Mi smo stvarno bolestan narod... U prijevodu glup narod... Ti ljudi su primjer svega... Koliko moras bit glup i ic trazit na benzinsku i kiosk sunku i jaja... A nije da su dan prije saznali da je Uskrs... Prestrasno... Imali su citav tjedan prije za obavit sve nego oni cekaju zadnji tren... Bolesno stvarno... Zbog takvih pojedinaca kojih je iz dana u dan sve vise najvise ispastamo mi koji nemamo slobodne dane za praznike i blagdane... I jos se cude kad dodju u trgovine zasto ste mrzovoljni... I mi bi te dane proveli s obitelji... Primjer je jedan veliki trgovacki centar u Zagrebu koji ima uzasno radno vrijeme i radnim danom i praznicima... Koji je uvijek pun.. Pun setaca koji dodju isprovociraju, razbacaju i odu kuci. E dragi ljudi i nama su to vikendi... A ne da mi vikende moramo provoditi u trgovinama i izlaziti iz njih nesto malo prije ponoci... 

Ugledajmo se na EU gradove... A ne da mi radnici sanjamo o tome da zivimo u jednoj Njemackoj, Austriji i sl. Di je to sve lijepo uredjeno... I nema rada nedjeljama i blagdanima...