Peticija za referendum o ukidanju HRT pristojbe

Quoted post


Gost

#1837 Re:

2015-11-05 08:12

#1: -  

 Upad inkasatora na moja vrata u vrijeme djecjeg  rodendana ,bahatog do bola,koji me uhvatio na blef i nisam pojma imala koja su mi prava,bio je prestarasan.Doslovce me napao da ,jer sam rekla da tv ne radi,da sam tek doselila i on odgovara da imam sigurno radio ili komp i da nemamo o cemu raspravljati ,jos je htio da mu odmah dam novac,kad sam rekla da nemam ,kao onda da placam od iduceg mjeseca.Sad sam radi kvarova na zgradi opet odselila,prijete mi s placanjem,iako nisam na toj adresi ,platila sam mj.koji sam jos bila tamo,ovdje ga na novoj adresi placa gazda ,te se s njima jos borim.

Replies


Gost

#1841 Re: Re:

2015-11-05 10:01:34

#1837: - Re:  

 tuži hrt i njegovog inkasatora jer nemaju ovlasti ulaziti u tvoj stan iako si možda podstanarka. pronađi odvjetnika koji te može osloboditi sudskih troškova. Neka navede da jedino sudskim nalogom može uči u tvoj stan ako još navede velike emocijalne stresove tebe i tvojih gostiju pogotovo ugroženost dječjih emocija i nanošenje duševnih boli hrt če ti biti dužan da i tvoji unuci budu imali od toga koristi. Zakon je u tvom slučajuna tvojoj strani. Ako je inkasatora pustio tvoj stanodavac možeš i njega tužiti za povredu privatnosti jre za koje prostorije plačašpodstanarstvi u te iste nesmije ulaziti ni on iako je vlasnik. Osim u ekstremnim uvjetima požar curenje plina iskrenje el.instalacija i sl.




Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...