Peticija za referendum o ukidanju HRT pristojbe

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Peticija za referendum o ukidanju HRT pristojbe.


Gost

#76

2015-04-12 10:00

-zato jer je uopće plaćanje TV pretplate-porez na budale-na HTV-nem se ništa niti za gledati-LP
gost

#77

2015-04-12 10:02

slažem se da program htv-a je loš ali 80 kuna ne ide sav novac htv-u dio ide ViO , postoji firma veze i odašiljači jer te iste odašiljače korste i komercijalne tv, upalite radio u autu tko vam daje signal ako ne odašiljač a taj odašiljač netko treba održavat ,

da je zakon napisan u koris htv-a je da , ja sam za to da se predloži drugačiji način financiranja , jer samim time što ner plaćamo pristojbu htv-u ne plaćamo i vio malo je zamršeno , a istina netko se mora brinuti da signala ima svugdje ukoliko to tehnika dopušta ali nema ga svugdje ili ga ima ali je slab .


ako se kodira htv nebi onda bila javna tv nego komercijalna itd itd , nije fer što plaćamo ali neznam nevidim drugo riješenje a da bude na dobrobit svih nas.


Gost

#78

2015-04-12 10:16

Dosta je HRT harača

Gost

#79

2015-04-12 10:26

Zato jer nema nista za gledat na tojteleviziji pa niti okrenem na njihove programe a placamo bzv...treba ih opcenito ukinut

Gost

#80

2015-04-12 10:43

HTV svojim "Bogom danim" pretplatama maltretiraju sva građane HR. Ako ne žele da se njihov program gleda bez pretplate, onda neka ga kodiraju i svi koji ih žele gledati ( to bi bilo zanimljivo vidjeti ) neka se pretplate na njih. Sve one ostale, neka više jednom ostave na miru....

Gost

#81

2015-04-12 10:51

Nisam zato da je placam jer program je katastrofa a osim toga i negledam hrt vise gledam novu il rtl a oni netraze da placam i zasto da placam nesto sto mi nepase i drugi namece osim toga svekar placa pretplatu hrt pa su mi rekli da moram i ja jer je svaki stan za sebe al zivimo u obiteljskoj kuci zasto moram placat i ja ako se vec jedna pretplata placa

Gost

#82

2015-04-12 11:12

Potpisao sam jer nepravedno otimaju novac ljudima koji niti ne žele gledati njihov program. Ako se nisu u stanju financirati svojim radom kao druge medijske kuće onda ne trebaju ni postojati.

Gost

#83

2015-04-12 11:19

Jer je lihvarska i za nju radi previse uhljeba. Program ne kvalitetan. Vec je previse sto placamo treci, najskuplji PDV na svijetu. To je i previsok namet u odnosu na prihode gradjana, a posebno umirovljenika. Nepravedan namet jer u vrijeme danasnje digitalne tehnologije se moze tocno vidit sts se gleda pa prema tome i placat. Posebna su prica Utjerivaci koji dolaze na vrata gradjana i time ugrozavaju njihovu privatnost i sigurnost.  Harac kao iz srednjeg vijeka!


Gost

#84

2015-04-12 11:35

To je dobro smišljena pljačka naroda! Novac od sakupljenih TV pristojbi, dijele sebi plače i karticama troše narodni novac a,da pritom ništa nisu radili.Ovo je pljačka po njihovom "zakonu".

Gost

#85

2015-04-12 11:55

Ponajprije jer vec godinama se uvjeravam koliko je program htv- a nekvalitetan. Nadalje, isti program, poglavito informativan je totalno neobjektivan. Svaki znacajnii politicki dogadaj ukazuje o pristranosti htv-a da to onda stvarno postaje mucno i za gledat i za slusat. Takav program ne da ne zasluzuje ni jednu jedinu kunu da se plati, nego bi htv morao platiti gledateljima sto to uopce gledaju. Zato sam da se zakonskim putem ukine preplata za htv u Republici Hrvatskoj .

Gost

#86

2015-04-12 12:00

Zato jer ne mislim placati nesto sto ne valja...
Ak vec moras imati tv pretplatu onda ukinuti hrt pretplatu i placat
neku drugu max tv ili nesto di imas kaj za gledati.
A ne vrazja 4 hrt programa na kojima nema nista.

Gost

#87

2015-04-12 12:07

Mi smo slobodna ljudska bica

Gost

#88

2015-04-12 13:24

Razlog je taj,što smatram da je HRT u sprezi sa odvjetničkom mafijom.

Gost

#89

2015-04-12 13:59

svaka vam čast na uloženom trudu i nadam se da će vam se isplatiti kao i nama hrvatskim građanima jednom ukinuti pljačku Hrvatskih građana !

Gost

#90

2015-04-12 14:12

Zato sto ne zelim placati nesto sto niti ne gledam.

Gost

#91

2015-04-12 14:12

Zato jer mi je pun kurac plačati nešto doživoto za što me nitko nije pitao dali želim a netko drugi če doživotno primati plaču ni sam neznajući za śto

Gost

#92

2015-04-12 14:52

Nek gospoda iz HRT-a stave kodiranje na svoje pograme pa tko želi nek plati i gleda.

Gost

#93

2015-04-12 15:12

Neka kodiraju kanale ko svaki normalan operater pa nek onda naplačuju pretplatu

Gost

#94

2015-04-12 15:39

negledam i neslusam vise lazi.. protiv je hrvatske i hrvatstva zaglupili su nas da toliko mi mislimo da smo protiv manjina.. hvala na ovoj peticiji zelim vam uspijeh..

Gost

#95

2015-04-12 17:38

Zato jer je to pljačka ljudi. Npr. Ja plaćam i max tv i tv pretplatu
za iste kanale i to televiziji koja bi trebala živjeti od sponzorskih reklama.

Gost

#96

2015-04-12 18:10

jer je dosta prisile onih koji se bogate na racun malih ljudi

Gost

#97

2015-04-12 18:12

Nezakonito godinama financiramo los program i silne uhljebe. Ne zanima me uopce taj program, neka ih kodiraju, pa da vidimo, tko ce ih gledati...katastrofa, kupis tv, kupis dig.reciver, koji cak i nema ok sliku, i onda ti oni naplacuju pretplatu za neke programe, koji su katastrofa! Pod krinkom zakona i nekakve kao državne televizije... A di je ugovor????!!!

Gost

#98

2015-04-12 18:24

Zato što su nam se pojavili neki dan na vratima i da imaju neki zapisnik od prije 5 godina koji mi nismo htjeli potpisati za RTV pretplatu,a da stvar bude još bolja u to doba smo radili sezonu znači nije nas ni bilo kod kuće.kad sam tražila zapisnik na uvid nisam ga dobila,i onda prijetnja da ćemo se vidjeti na sudu pa će nama sutkinja sve lijepo reći.Bahatost do bola.Harac,harac...

Gost

#99

2015-04-12 19:12

Več ni sam neznam koliko je godina prošlo da nemam signala,ne samo ja nego večina u Istri.Mislim da se tu više nema šta dodati.

Gost

#100

2015-04-12 19:35

zato što je zaista harač!



Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...