Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske


Gost

#301

2015-09-17 14:02

Iz straha za moju obitelj i Sve Hrvatske gradane

Gost

#302

2015-09-17 14:12

Zbog sigurnosti naše djece


Gost

#303

2015-09-17 14:13

Nek idu od kud su dosli svi ih im pomazu a onise tuku i rade nerede to nisu ljudi to su zivotinje fuj uzas debili se tu tuku umijesto da se tako tuku za svoju drzavu sa takvim zarom a ne bjezat i radit probleme u svijetu

Gost

#304

2015-09-17 14:37

Zatvorite granice. Netreba u ovoj situciji slušati nikog iz eu. Naša policija več ima problema. Probili su policijski kordo i krenuli prema gradovima. EU političari koji su ih pozvali sada na izložbama gledaju i isprobavaju luksuzne aute


Gost

#305

2015-09-17 14:40

ne želim jednog dana da ja strahujem za sebe i svoju obitelj. Humano smo im pomogli humano će nas i iskoristit.. Nek idu sto dalje od nas..

Pavelic

#306 Re: marš komunjaro

2015-09-17 14:58

#11: mirna -  

mrš u pizdu materinu da bog da ti se cerka uda za muslimana 

štef

#307

2015-09-17 15:02

Ko će platit sve te autobuse,vlakove,policiju i ostale službe koje rade prekovremeno zbog tih mogućih terorista,dilera droge i švercera ljudi? Tužne su priče velikog broja tih izbjeglica ali sigurno većini nije tako loše u Siriji kad si mogu priuštit platit put od 3000$


Gost

#308

2015-09-17 15:09

Ja nemam ni za kartu do Zagreba jer sam ostala bez posla ne svojom krivnjom. Morat ču staviti firangu na glavi i sa djetetom kod Angele da mi daje za život i sve što če ovi dobiti neču ćak ni prijetiti bombama ko ovi šta nam okupiraju državu


Gost

#309

2015-09-17 15:32

Hvala Bogu, napokon. Nadam se da nije prekasno.

Gost

#310

2015-09-17 15:47

Sprema nam se loše...
Vrši se nasilna islamizacija Europe sve sa ciljem uništavanja osobnosti, obitelji i kršćanstva kao religije i njenih vrednota.
Sve je to smisleno i već godinama unaprijed isplanirano, a svi oni koji se tome protive su proglašeni zatucani i ne znam ja kaj ne.

Ljudi, postanite svjesni što se dešava oko vas i pobrinite se za sebe i svoje obitelji jer će kroz par godina biti kasno i Europa će biti većinski muslimanska!

Tek je došao prvi val (njih 500) od najavljenih 20.000 ljudi.

Problemi su već počeli nicati na sve strane, oni iz Ježeva tresu ogradu i negoduju, a u Dugavama su počeli bacati stvari iz hotela (čisti vandalizam, i to u državi koja ih je pa makar i privremeno zbrinula, te im dala krov nad glavom, vodu, hranu i struju), a uz to je jedan novinar napadnut kamenom dok se azilant derao "da će ih sve pobiti" (razlog je bizaran- nakon TRI godine što je dobivao mjesečno 1.000kn + hranu i smještaj u hotelu Porin, on sad zbog novih izbjeglica mora u Ježevo gdje će isto biti zbrinut znači ne ide na cestu, ali on NEĆE i sve će nas zaklati zbog toga!?!? HALO!!!???!!!)

To je samo početak nažalost...

Također, svi zatvaraju granice; Mađarska, Češka, Slovačka, Austrija i Slovenija samo mi ne. Slovenci govore da će ih sve vraćati nama nazad, gdje će ti ljudi i šta će oni raditi ovdje?

Velika većina njih ne dolazi iz ratom pogođenih država već iz država u kojima nema posla zbog teškog gospodarskog i ekonomskog stanja, a ja vas pitam po čemu se oni razlikuju od naših ljudi koji nemaju osnove za život ovdje?!?

Ali naj nelogičnije u cijeloj priči je to što se naša država ovako ni približno ne brine o tisućama socijalno ugroženih Hrvata, tisućama beskućnika koji preživaljavaju agoniju dulje vrijeme, samnjuje se naknada za branitelje sa 1.200 HRK na 800 HRK, ali se zato ovu gospodu ugosćuje na nivou, a oni nam svima rade loše stvari iz kojih neće ništa dobro izaći...

I samo bih htio reći dežurnim dušebrižnicima da je lako govoriti "budite ljudi, treba pomoći" i sve te parole sve dok nisu pored vas!

Nažalost imam tu nesreću da sam iz Dugava i ovo što se radi i u što se pretvara elitno predgrađe nisu istine. Da mi se majka boji ići u šetnju po kvartu zbog svakakvih nasilnih i neumjesnih ispada dotične gospode!?!

Da se razumijemo, nemam ništa protiv nikoga i isto bih napisao/ reagirao na bilo koju nacionalost jer ova ne zahvalnost i ova ne trepeljivost je prevršila svaku mjeru zdravog razuma i ja odbijam biti "zatvorenik" u svojem kvartu u svojoj državi!

Gost

#311

2015-09-17 15:50

Nuzno je potrebno zatvaranje svih drzavnih granica zbog ogromne prijetnje stabilnosti i sigurnosti hrvatskih gradjana od strane migranata.

Gost

#312

2015-09-17 15:53

Ma da...potpis sam dao al pare ne dam.

Gost

#313 Re:

2015-09-17 15:54

#310: -  

 potpisala jer isto tako mislim


Gost

#314

2015-09-17 16:05

90% izbjeglica čine radno sposobni a bogme i ratno sposobni muškarci. S obzirom na to odakle dolaze jasno je da je među njima veliki broj potencijalnih terorista. Osim toga muslimani su što znači da se nemaju namjeru prilagoditi novoj sredini nego naprotiv pa zato mislim da je ovako liberalno postupanje sa njima zapravo naivno i opasno.

Gost

#315

2015-09-17 16:17

ovdje nije u pitanju da ljudi bijeze od rata, vec ga donose.
dovoljno je pogledati vec preve prave snimke sta ti ljudi cine kada im se pruzi pomoc.

Gost

#316

2015-09-17 16:22

U Hrvatskoj imamo jos mnogo "domacih izbjeglica" koje nisu zbrinute u vlastitoj domovini i to traje vec 25 godina. Vecina izbjeglica iz istocne Slavonije se nikada nije vratila u svoje domove i ostala je raseljena po cijeloj Hrvatskoj, a o bosanskim izbjeglicama da i ne govorimo. Zbrinjavanje migranata sa Bliskog Istoka, sjeverne i istocne Afrike samo i na krace vrijeme je ogromni financijski, politicki i drustveni teret za jednu malu zemlju kao sto je Hrvatska. Ministar unutarnjih poslova, Ostojic, cini se garantira prisilna psihijatrijska lijecenja za zdrave hrvatske gradjane koji ga kritiziraju na Facebook-u, dok on i drzavni vrh otvoreno vode drzavu u ponor i totalni kaos. Ja zivim u zapadnoj Europi vec dugo godina i tesko je povjerovati kako se cetvrti, naselja i cijeli gradovi ovdje pretvaraju u muslimanske/serijatske utvrde. ZATVORITE SVE HRVATSKE GRANICE ZA IMIGRANTE!
P.S .Prilazem naslove kratkih, ali kranje uznemirujucih kratkih videozapisa sa youtube-a: - Welcome to Belgistan
-Spain: Muslim immigration leads to islamization
-Muslims in Berlin Germany: School Rioting & Welfare
Ovo je samo jedan mali dijelic novosvjetske globalne zavjere Illuminata. pozdrav Debora

Gost

#317

2015-09-17 16:22

trebalo bi "izbjeglicama" u humanitarnoj pomoći poslati igru "čovječe ne ljuti se"... da im brže prođe duga hladna zima kada shvate da su zaglavili ovdje sa nama i mi sa njima

Ben

#318 Re:

2015-09-17 16:31

#11: mirna -  

 Sumnjam draga sestro.
Ne želim ulazit u tvoj intelekt ili generalnu inteligenciju te poznavanje međunarodnog prava i Ustava RH i da ulazimo u neke debate, kada je očito da si ovdje kao provokator, a ne borac za ljudska prava.
Ja se iskreno nadam da su takvi poput tebe u pravu, međutim ne mogu nać zdravog razuma da povjerujem u svoju nadu.
Ako želiš poduzet nešto i pomoč migrantima, izađi van, javi se u zajednicu u kojoj želiš volontirat i eto te. Svaka čast na ljudskosti, ali lijepo bih molio da ne provociraš zabrinute ljude koji se nažalost ne znaju primjereno izrazit, već kroz jezik bijesa.
Svako dobro.

                                                                                                                                                        


Gost

#319

2015-09-17 16:32

Zato što neželim da se Hrvatska proda!

Gost

#320

2015-09-17 16:35

Sve muškarce vojno sposobne vratiti od kud su dosli i nek brane svoju zemlju kao sto smo i mi branili svoju,za razliku od pojedinaca koji su isto tako bjezali iz Hrvatske za vrijeme rata

Gost

#321 Re:

2015-09-17 16:35

#310: -  

Potpisujem od riječi do riječi, a sve koji podržavaju ovu imigrantsku okupaciju preseliti hitno u neposrednu blizinu svih prihvatnih centara, kako bi lakše mogli pokazati na djelu svoju silnu humanost kad ih horda divljaka noću krene maltretirati


Gost

#322

2015-09-17 16:51

Ovo je okupacija Hrvatske..u roku 24 sata stvari su izmakle kontroli..Vlada manipulira i laze..U pitanju je sigurnost drzave..!!

Gost

#323

2015-09-17 16:56

Zato što Hrvatska nema ekonomskih, socijalnih i ostalih uvjeta rješavati problem ekonomske migracije iz Sirije i ostalih susjednih zemalja u kojima je politički izazvan sukob rezultirao masovnom migracijom u Europu. Imamo nesposobnu vladu koja ne štiti nacionalne i ekonomske interese Hrvatske, ne rješava problem neazoposlenosti u Hrvatskoj, tako da je žalosno da hrvatsk mladost odlazi trbuhom za kruhom ( Irska, Kanada , Njemačka i dr. zemlje, i ako se nastavi ovakva demografska politika postojeće vlade hrvatskiom narodu prijeti izumiranje,

Gost

#324

2015-09-17 16:59

zato sta svi nisu izbjeglice,vojno sposobni muskarci govore da oce slobodu,pa nek se vrate borit za slobodu i svoj dom,kao sta smo se mi izborili za svoju 90 godina proslog stoljeca.

Gost

#325

2015-09-17 17:00

Kao prvo imamo mi dosta svoje sirotinje za pomoć, a ovo su polovica njih sigurno neki plačenici.