Yoga nije sport!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Yoga nije sport!.


Gost

#51

2016-08-12 10:51

Zato što prakticiram jogu i slažem se da joga nije sport, jer nema narjecanja. To je fizička, mentalna i diuhovna disciplina.

Gost

#52

2016-08-12 11:12

Jer i sam prakticiram yogu...i to jednostavno tako i jest..sve navedeno :)

Gost

#53

2016-08-12 11:16

Prije mnogo godina sam upoznala yogu u svakodbevnom zivotu i smatram da je zdrava i korisna ima puno mogucnosti odabira asana tempa sa meditacijom za sve uzraste poucava
zdravo i pravilno disanje kao i prehranu.Prije je bilo
cesto vjezbanje uz tv programe sad toga nema sto je steta.Ne odobravam objavu katolicke crkve i krivo tumacenje utjecaja yoge svatko ima pravo izbora ..idemo naprijed ne nazad !

Gost

#54

2016-08-12 11:19

Imala sam priliku poducavati 15-ak krasnih kineziologa odredenim preventivnim programima iz podrucja fizioterapije koji su u sebi sadrzavali i elemente yoge. Jednoglasno su se slozili, unatoc sto su zavrsili razlicite smjerove na kinezioloskom fakultetu, da o yogi na faxu nisu ucili ama bas nista!
Smatram da bi upravo kineziolozi trebali opovrgnuti ove tvrdnje.
Pohvaljujem ovu inicujativu, hvala Vam.
Podrav,
Ana Banic.

Gost

#55

2016-08-12 11:39

Zato što se slažem sa Vašim stavom!!!!!

Gost

#56

2016-08-12 12:03

U potpunosti se slazem s ovim vrlo sazetim opisom.Joga kao disciplina s kojom sam se susrela jos 1994 i clan sam Udruzenja Joga u svakodnevnom zivotu, mogu samo zahvalit visoj inteligenciji sto je saznanje i spoznaja dosla do mene.

Gost

#57

2016-08-12 12:17

Jer joga nije sport.


Gost

#58

2016-08-12 17:57

Zašto ste potpisali ovu peticiju?
Slazem se sa tvrdnjom da Yoga
nije sport.

Gost

#59

2016-08-12 23:44

Puno godina prakticirala sam jogu.Godinu i više ne vježbam (koljeno),ali ove jeseni vratit ču se.savršena disciplina za tijelo i dušu;sve te vježbe vidim kod sportaša kao dio dnevnih treninga.Dajmo se konaćno rasteretimo nekih mentalnih zatvora.Pa jogu smo radili već u osnovnoj šk samo se zvala tjelesni odgoj:rekla bih da se kroz svaku tjelesnu aktivnost pa tako i jog potvrđuje ona:zdrav duh u zdravu tijelu.

Gost

#60

2016-08-13 22:11

Prakticiram yogu i to je sve drugo samo ne sport!

Gost

#61

2016-08-17 07:57

Zato da javnost uputi o tome što Joga je...a i da ponuka ljude da bez straha stanu na prostirku i učine sebi dobro! :)

Gost

#62

2016-08-25 11:52

Zbog toga jer prakticiram yogu i slažem se sa svime navedenim u tekstu.

Gost

#63 Re: bravo

2018-01-17 20:45

#36: -  

 

nek

#64 Shopping for Ink Cartridge in UK is the only concern of anyone utilizing a Printer.

2018-01-20 04:20

Residence buyers want a neighborhood where they will all the time really feel safe and snug.
Writer: concept Options via ecommerce improvement works as a helpful reckon for the businesses by allowing them to not solely reach new clients (from all over the world) however by additionally allowing them to promote their products and services online.

ibuprofen for cramps

Get more info on windows 7 phone offers, mobile phones UK, Sony Ericsson XPERIA Play contract and contract cellphone deals.
For instance, your specific scenario could possibly be distinctive in that you have a child planning to go to college in the following four years.

augmentin vs amoxicillin for strep

It is not simply that I can idiot myself into believing that I burned extra calories when there is no such thing as a monitor measuring my progress.
They imagine that that by the use of establishing goods which might be one of a form and of the greatest functionality, they may differentiate on their very own in opposition to their levels of competitors.

http://www.vicenzapiu.com/tags/irak

fktrpr94f
Writer: Jackie Chapman Craigslist is one place that you may normally always find nice deals on absolutely anything.
They are sometimes also embrace with factories as subjected to testing robust and effective in cooling giant types.

Gost

#65 Re: sto je jedno i kako se manifestirati u vise

2019-03-08 23:00

#1: -  

 

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2019-03-08 23:02