Pedijatar u Biograd na Moru

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Pedijatar u Biograd na Moru.


Gost

#1

2016-01-10 23:27

zato jer je nemoguće sjedit u čekaoni s bolesnim djetetom i po 2 i pol sata,čekajući red dok dijete povraća,kašlje,guši se i plače zbog bolova.Isto tako smatram da nije u redu da zdrava dijeca koja su došla na cjepljenje dijele istu čekaonicu s dijecom koja boluju od viroze i koja se lako prenosi na zdravo dijete,bez obzira na zakazan termin za cijepljenje čeka se i po pola sata pa i duže,pri tom ne mislim da doktorica Kevrić ne obavlja svoj posao kako treba već smatram da je pretrpana malim pacijentima kojima želi posvetiti maksimalnu pažnju i svoje vrijeme.

Gost

#2

2016-01-11 09:38

Previse je djece na jednog trenutnog pedijatra

Gost

#3

2016-01-11 09:45

Zato što čekam najmanje tri sata na pregled,zatim u istom su prostoru i bolesna djeca i ona koja čekaju cijepljenje.Nema nikakvog reda.Kada mi je dijete bolesno pokušavam sve napraviti samo da ga ne moram tamo voditi.Žalosno!!!!Toliko djece a jedan pedijatar.

Gost

#4

2016-01-12 21:58

Mislim da je jedan pedijatar premalo na jedan ovakav grad i na sva okolna mjesta,iz iskustva znam da se kod doktorice dugo ceka i da je cekaonica uvijek puna.

Gost

#5

2016-01-14 14:38

Dugo se ceka na red i skupa su bolesna i zdrava dica.inace doktorica je odlicna ali ima previse pacijenata.

Gost

#6

2016-01-28 13:09

Jer se u prosjeku ceka tri sata i zato što pojedinci preko reda ulaze. Činjenica je da bi bilo lakše i nama i doktorici da se zaposli još jedan pedijatar.

Gost

#7

2016-01-28 13:49

Jer je najnorlmalinije da imamo dva pedijatra bar za rad u dvije smjene , a ne ako se sto desi moras za Zadar ili cekati jutro, i da ne zaboravim pohvaliti doktoricu i njenu sestru jer su stvarno uvjek pune razumjevanja i spremne pomoci .

Mama

#8

2016-11-25 20:13

Predugo se čeka na pregled. Nije nimalo ugodno provesti s bolesnim djetetom sat u čekaonici, nekada i više.. nije ugodno ni u takvu atmosferu dovesti zdravo dijete. Drugi razlog je rad pedijatra u samo jednoj smjeni. Pedijatar bi morao biti dostupan cijeli dan. Sve se to da riješiti zaposljavanjem još jednog pedijatra. Mislim da bi to išlo u prilog djeci, roditeljima ali i samoj pedijatrici. 

Winter girl

#9

2016-11-26 00:21

Da, stvarno je pretrpana i zivcira me cekanje svaki put sa bebom od 5 mj po 2 i vise sati. Pod H I T N O jos jednog pedijatra!!