tužimo Zorana Milanovića za govor mržnje

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije tužimo Zorana Milanovića za govor mržnje.


Gost

#101

2016-01-28 12:00

Prosto je nevjerojatno da jedno ljudsko biće producira toliko mržnje , a istovremeno se radi o bivšem predsjedniku Hrvatske vlade , konačno je netko pokrenuo peticiju .... za svaku osudu je od bilo koga "govor mržnje " neprihvaćanje poraza kao nečega što je neminovno prije ili poislije , gospodin se manje više kabadahijski ponaša ,kao da je država njegova svojina , tolike uvrede braniteljske populacije , nazivajući ih primitivcima i polupismenim koji su jedini uzeli pušku u ruke .... izjava kako je Hrvatska imala grđanski rat i puno toga , stoga podupirem peticiju za tužbu Zorana Milanovića za govor mržnje ....

Gost

#102

2016-01-28 13:25

dosta je udbokomunističke srpske diktature

Gost

#103

2016-01-28 14:01

Potpisana peticija s moje steane je zbog govora mrznje od strane zm jer tesko mi je izgovoriti i njegovo ime kada govori o ustasama za ljude koji su mu omogucili da bude prevddnik vlade drzave koja se samo zove hrvatska jer tko uziva tu drzavu nikafa je nosu volilu nit ve je kada voliti

Gost

#104

2016-01-28 14:07

Vrijeđajući hrvatske branitelje vrijeđa i mene, vrijeđajući Hrvatsku, vrijeđa i mene, vrijeđajući Katoličku crkvu, vrijeđa i mene, vrijeđajući Hrvate, vrijeđa i mene, nazivajući me fašistom, duboko me vrijeđa. Njegovo onemogućavanje normalnog rada i Predsjednici i Hrvatskom državnom saboru i Vladi čin je veleizdaje, svojim opstrukcijama ne dopušta napredak Republici Hrvatskoj.


Gost

#105

2016-01-28 14:33

Zbog toga sto je tom maloumniku mjesto tamo gdje je bio
G.Franciskovic. Samo ovaj put ce terapija biti ispravna , mada nevjerujem u uspjeh.

Gost

#106

2016-01-28 14:34

zato što je vrijeme da se njemu stane na kraj

Gost

#107

2016-01-28 15:13

Jer mi se gadi slusat i citat od tog Muljanovica kako prosipa otrov i siri mrznju medju hrvatskim narodom i gradjanima republike Hrvatske. Ako to prodje NE kaznjeno? onda ste ne samo "banana" od drzave,nego ste i nesposobni da vodite i stitite narod koji Vas placa? Jer Muljanovic ga je unistio,a VI niste sposobni da ga zastitite!

Gost

#108

2016-01-28 15:28

Potpisala sam ovu peticiju zato što želim živjeti u slobodnoj zemlji, slobodnoj u svakom smislu, zamlji u kojoj je prema civiliziranim i demokracijskim postavkama moguće - slobodno misliti, slobodno govoriti i slobodno pisati, želim živjeti u Hrvatskoj koja ide ka boljoj i svijetlijoj budućnosti. Gospodin Milanović je osoba koja svojim djelovanjem i govorenjem u javnosti, pokazuje kako mu do takove Hrvatske nije stalo.

Gost

#109

2016-01-28 19:01

Zoran Milanović sve svoje neistomisljenike smatra proustasama (filoustasama) i profasistima (filofasistima), ucestalo i sistematski provocira i ponizava vecinu hrvatskog naroda. Zbog Milanovica osobno se osjecam ugrozenim u vlastitoj drzavi.

Gost

#110

2016-01-28 19:18

Zakon mora biti za sve isti...

Gost

#111

2016-01-28 20:38

Mislim da je zaslužio sudbinu Čau.....,širi govor mržnje i puno čovik laže,On je čovjek koji je razdijelio hrvatski narod na mi i oni.U Hrvatskoj je jedan narod koji voli i poštuje svoju državu ,Boga i svoju vjeru .To smo mi.A oni su valjda Milanović,Pupovac,Stanimirović,Pusići,Stazić,Jovanović,Grčić,Lalovac.Grbin i šaka jada ostatak četnika i HRT,Index i ostali komunističko-ćetnički portali
i da ne zaboravim srpsku pravoslavnu crkvu.Dok bude ljudi poput njega u Hrvatskoj nikad neće biti mira..Valjda će se naći neko ko će i njemu stati na kraj.Toliko se nakakio protiv Hrvata zadnjih mjesec dana da bi bilo vrijeme da svu tu kakicu napokon i pojede,Ali ima Boga mislim da je nakon jučerašnje pobjede rukometaša i intervjua trenera na srpskoj RTL televiziji Milanović sam sebi grizo jaja,Ima Boga.Zato Bog i Hrvati i čuvala njega Gospa Međugorska i Bog mu pamet prosvitlija!!!!

Gost

#112 Re:

2016-01-28 21:05

#111: -  

 Samo da se nadovežem,moji roditelji su nažalost odrasli u vrijeme kad je Dalmacija bila pod okupacijom fašista,ali nisu doživili nikakve strahote od strane talijana,već su ih imali kad su Englezi počeli bombama uništavati grad dok ga nisu uništili do temelja i predali ga komunjarama koji su počeli ubijati,oduzimati ljudima zemlju,kuće i naseljavati svoje oficirčine ,a o bijegu ljudi preko granica da i ne pričam.Ljude je gutao mrak.To je država u koju nas hoće vratiti Milanović...


Gost

#113

2016-01-28 21:23

Zato što želim da Hrvatska bude zemlja reda i mira, te joj nije potreban nitko tko je spreman rušiti ustavni poredak, šireći mržnju protiv legitimno izabrane vlasti. Također želim da se u Hrvatskoj pokrene izglasavanje i donošenje ZAKONA O LUSTRACIJI, kojim bi se zabranio bilo kakav društveni rad osobama i članovima njihovih obitelji, koji su se ogriješili o Zakone, pradu i moral...i to u najtežem obliku u smislu ratnih i poratnih zločina iz prvog i drugog svjetskog rata i Domovinskog rata.

Gost

#114

2016-01-29 02:31

Dosta je vrijeđanja i ponižavanja. Dosta je "huškačkog" govora protiv večinskog naroda RH !

Gost

#115

2016-01-29 11:36

Zato što je bolesni Zoka opasnost za demokraciju, hrvatsku državu i narod!


Gost

#116

2016-01-29 16:14

Dosta mi je onih koji bi samo klali i ubijali i to svoje sunarodnjake koji ne žele biti jugoslaveni. Navlastito ako bi podgrijavanjem bolestnih strasti htjeli da dotična nedjela za njih čine drugi.

Gost

#117

2016-01-29 16:33

Zato što mi se gade komunisti i srbendare.

Gost

#118

2016-01-31 07:08

"Gospodin" Milanović je za liječenje,pod hitno.Njegovih nebuloza i njegove bolesne mržnje prema svemu hrvatskom je DOSTA!
Svjesno,koliko može bit svjesan takav bolesnik,je zemlju dovodio do propasti.


Gost

#119

2016-02-02 10:06

Ovu peticiju sam potpisa zbog toga sto mi je dosta vojne kulturne ekonomske i svake druge agresije na Hrvatsku i Hrvatski narod od jugofasista(komunista)i velikosrba

Gost

#120

2016-02-02 20:39

potpisujem zbog huškanja,podjela na mi ili oni, prozivka jednog- dobrog djela birača profašistima, ustašama, filofašitima, neonacitima.... i to na javnoj televiziji, koju plaćaju hrvatski građani. Ovako nešto je nedopustivo u demokratskom društu i svakako je za najstrožu osudu.Jednostavno rečeno."GOVOR MRŽNJE".

Gost

#121

2016-02-03 11:24

Ovu peticiju sam potpisao zbog toga što se malim ljudima sudi za govor mržnje a zvijerke prićaju svašta i njima se ne sudi. Želim da se sudi i velikima kao i malima jer sve što je govor mržnje treba se kazniti.


Gost

#122

2016-02-04 07:22

Ljevi fasisti poput Zoke truju hrvatski narod

Gost

#123

2016-02-04 09:36

zbog govora mržnje!!!!!

Gost

#124

2016-02-05 03:13

Odmah sa njim u buxu!!

Gost

#125

2016-02-05 03:50

Hapsiti pod obvezatno i na sud!!