Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#1076

2016-02-17 21:33

Zato sto mi se sere od tih supkov, odgovornost im je velika a oni ko da puše cigaru. Moja iskustva su ljepa, al nedo bog da mi se tak nekaj desi, prolupala bi. A muz bi doticnom polomio sve prste na rukama. Hvala, bvb.

Gost

#1077

2016-02-17 21:33

Ukloniti monstruma

Gost

#1078

2016-02-17 21:34

Zar zbog takvog covjeka jedan maleni zivot da se ugasi jedno maleno srceko da prestane kucati,zar zbog takvog covjeka da sve buduce majke idu u strahu radjati,ni oduzeta dozvola nece mali zivot vratiti...hrabra mamice nema toga znam sto ce te utjesiti,osjetila si njegove pokrete cula si njegove kucaje zavuklo se to zauvjek pod kozu ,u srce...beskrajna je tuga tvoja a i nasa...andjele najljepsi...molimo se za tvoju mamu molimo se za tebe...cuvaj je s oblacica i daj joj snage kroz zivot

Gost

#1079

2016-02-17 21:34

potpisala sam zato sto mi je zao te zene i njene borbe da ima djete i onda joj on na takav nacin unisti zivot ubije dijete.

Gost

#1080

2016-02-17 21:34

Zato sto su i mene i bebu doveli u skoro slicnu situaciju jer glavna doktorica nije zeljela raditi carski rez

Gost

#1081

2016-02-17 21:35

Zato sto moze dozvjeti svaka zena,da se gubi jedan zivot nemarnoscu doktora,koji je polagao zakletvu da ce spasavati zivote. Ne samo suspenzija..nego dozivotno oduzimanje dozvole ža rad. Takvi ljudi ne smíju biti vise doktori.

Gost

#1082

2016-02-17 21:36

Za podrsku svim zenama koje su prosle takve nocne more zbog necije nehumanosti..

Gost

#1083

2016-02-17 21:37

Zato sto zene sute o svojim mukama misleci samo da je vazno da dijete bude zivo i zdravo. Mi trudnice nismo zivotinje, cak se i prema zivotinjama lijepse ponasaju. Uskoro trebam roditi i nebi htjela da se ja nadem u takvoj situaciji. Treba reci dosta takvoj praksi i procesljati i ispitati sve takve slucajeve da se to ne dogada. Svaka cast doktorima koji su izuzetak.

Gost

#1084

2016-02-17 21:37

Da nas se porađa dostojanstveno.

Gost

#1085

2016-02-17 21:37

Svaka žena koja ide roditi je veoma bitna Lijepoj našoj Hrvatskoj i niti jedan liječnik nema pravo na bilo koji način vrijeđati i omalovažavati buduću maku, a još manje takvo zlo nanijeti njenom čedu! Nije mu mjesto nigdje u svijetu da radi sa bilo kojim živim bićem! Pre strašne su posljedice njegove bahatosti, a te ženice su pre dugo šutjele!

Gost

#1086

2016-02-17 21:37

Mislim da je svaki komentar suvisan

Gost

#1087

2016-02-17 21:37

Potpisala sam jer sam i sama iskusila nepravdu u jednoj zagrebackoj bolnici,klinicku smrt i gubitak maternice..srecom nisam prosla ko ova mama ali moja djeca su mogla biti sirocici a ja sam dosla samo roditi.

Gost

#1088

2016-02-17 21:38

Zato sto to nije profesija za tu osobu. Ocito ne voli taj posao i radi samo radi novaca, a za takav posao treba puuuno vise od želje. To je jako odgovoran posao, doslovno životi ovise o tebi i svake sekunde moras biti svijestan da i najmanja pogreska ili trenutak bez koncentracije moze ugasiti jedan zivot. Nije to za svakoga. A za dotičnog pogotovo, jer je svjesno bio nemaran. Pitam se bi li tako postupio da je umjesto te zene bila njegova žena ili kćer, bi li onda to dozvolio i bilo ga bas briga? Iskrena sućut obitelji, malome dječaku pokoj u duši! 


Gost

#1089

2016-02-17 21:38

Za sve buduce majke....da neprodju kao sto je prosla Matea i njezin sincic......

Gost

#1090

2016-02-17 21:38

Potpisala sam ovu peticiju zato sto sam mama dvoje super klinaca drugi porod mi je bio u kbc Osijeku,daleko od tog da je bilo dobro iskustvo ali sve je proslo ok.Zao mi je sto su sve prosle zene u raznim bolnicama na porođaju,rijetke su one sa pozitivnim iskustvom ili je grub doktor ili babica kao u mojem slucaju ili sestre na odjelu budu neljubazne dok im ne doneses neku "cokoladu" pa te drugacije gledaju.U svakom slucaju taj porođaj bi trebali pamtit svi kao naj bolji i naj sretniji dozivljaj u zivotu a ne kao nocnu moru. Razumijem i dr.,babice i sestre da je to njima rutina ali mogli bi u tim trenutcima samo biti ljudi i pomislit da je ta zena sto rađa necija supruga,kci,majka itd.

Gost

#1091

2016-02-17 21:38

I sama sam majka dvoje djece i srećom nisam imala neugodnih iskustava ali kad čuješ ovakve priče drago mi je da su se ljudi pokrenuli.

Gost

#1092

2016-02-17 21:38

kao zena nemogu vjerovati da se tako nesto dogodilo u hrvatskoj,STROGO osudujem ovako nasilno i nehumano ponasanje prema trudnici jer sam i sama rodila i dobro znam kakve muke se prolaze,osoblje bi trebalo ublazit i olaksat to sve a ne se izivljavati i jos s tragicnim posljedicama...neka se boga boje..

Gost

#1093

2016-02-17 21:38

Nisam iz Hrvatske ali sam majka,to sto je taj monstrum uradio je strasno i ovu peticiju treba potpisati svako ne bitno iz koje je drzave.Da zastitimo porodilje od ovakvih monstruma.Oduzeti mu i diplomu i licencu i dozvolu i sve sto ga veze za zdravstvo.I da trune u zatvoru dozivotno,to nije doktor,to je monstrum ubica najgore vrste.

Gost

#1094

2016-02-17 21:39

treba njega kastrirat , napadao je sve žene atraktivne koje su dolazile kod njega na pregled . smrad jedan

Gost

#1095

2016-02-17 21:39

Ovo je nesto preprestrasno!!! Apel vlasti i ministru zdravstvu da istog casa smijene doticnog idiota!!!! Gotovo je vise s ovim maltretiranjima zena. A mi gradani cemo se potruditi i izboriti za nasa prava.

Gost

#1096

2016-02-17 21:39

Prvo zato sto nije prvi takav slucaj drugo koliko je zena trudnica propatilo zbog njega i od osoblja trece sto je bahat i bezobrazan cetvrto ja kad sam doso po svog sina svojim ocima sam vidio kako je izaso iz radjaonice krvav bez da se presvuko i otiso pregledat trudnu pacijenticu jos se nakon toga svadjo s doktoricom jer mu je rekla da se presvuce sta se dogadja u Vinkovackoj bolnici to je stvarno sramota ako neko nezeli radit i ako ne voli taj poso ima ih hvala Bogu jako puno cast iznimkama...iskustvo moje zene necu pisat jer nije jedina i sigurno vise nece rodit u nasoj bolnici iako je nije kolak poradjo opet sam skoro osto bez zene i sina...

Gost

#1097 Re: jao i doktor kadivnik je bio odvratan ajme majko. Ni ja s njim nemam dobro iskustvo

2016-02-17 21:40

#57: -  

 


Gost

#1098

2016-02-17 21:40

Ne mogu vjerovat da se ovako nesto desava, uzas i to u bolnici i da drugi ljudi to vide (sestre, doktori, druge rodilje...) i niko tom đubretu ne moze stat na kraj to se odvijalo cijeli dan. Ne razumijem kud ide ovaj svijet ide. Uzas, ne ponovilo se nikad i nikom. Podrska majci koja je to sve morala prolazit najljepsi dan u zivotu njoj je ovaj gad pretvorio u najgori. Sama suspenzija nije dovoljna ovo je cisto ubojstvo!

Gost

#1099

2016-02-17 21:41

On je izabran za svoju struku da bude doktor i s tim je dao prisegu da će pomagati ljudima a on je učinio posve nešto drugo postao je UBOJICA.... TAKVA OSOBA NEZASLUZUJE DA ŽIVI ALI SMRT JE PREBLAGA KAZNA ZA NJEGA...

Gost

#1100

2016-02-17 21:41

Zato sto je to mogao biti bilo tko od nas.