Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#801

2016-02-17 19:44

Treba ga zatvoritii !!!!!

Gost

#802

2016-02-17 19:44

Vrijeme je da zene radaju bez straha od odredenih osoba u radaoni. Ima ljudi koji ce raditi kako treba, ostalima otkaz.

Gost

#803

2016-02-17 19:44

Svaki komntar na ovo je suvisan bebe vise nema...

Gost

#804

2016-02-17 19:45

Jer ovakva nečovječnost mora biti trajno kažnjena!
A ako u njemu čuči negdje čovijek, dodatna će mu kazna biti živjeti s time šta je napravio.

Gost

#805

2016-02-17 19:47

Treba stati na kraj takvim nazovi liječnicima !Iskustvo mi dokazuje da se veterinari ponekad bolje ponašaju prema životinjama .Sućut mladoj obitelji ! prilika je ovo da se upre prst i u ostale slićne ;lijećnike;uz primjerenu kaznu da se ubuduće ne bi tako ponašali !

Gost

#806

2016-02-17 19:47

Jer tuzniju pricu od ove nisam cula. Jadna beba jos jadnija majka,a ni krivi ni duzni. Trebao je bit najljepsi dan u zivotu,a zahvaljujuci njemu ispala je dozivotna trauma....uzas

Gost

#807

2016-02-17 19:47

Bez riječi....tuga neizmjerna....plačem dok čitam jer me prisječa na porod moje žene u vinogradskoj bolnici. Sve bilo ok žena na stolu u 7:30 dali epiduralni i drip trajalo je do 13:30. Najgore vrijeme bilo zadnja 2 sata kad nitko nije se pojavljivao a vidim žena u bolovima i malom vec glavica vani. Počeo sam iznimno neugodnim tonovima zvat doktore jer mi prekipjelo. Kad su došli i vidjeli samo su me laktom odbacili i skocili na zenu. Mali izasao i nije zaplakao oko 20 ak sekundi....najduzih ikad....fala bogu dobro je završilo. Ne želim ni pomislit drugčije.

Gost

#808

2016-02-17 19:47

Potpisujem jer je i mene porodio ovaj divljak nekulturni za kojeg mislim da nebi uopće smio raditi kao ginekolog,jer ga ne radi sa zadovoljstvom i oprezom!

Gost

#809

2016-02-17 19:47

Nijedan ljecnik nema pravo odmoci u dolasku novog zivota,nego pomoci.zasluzuje trajno iskljucenje svog rada.Sladana.Nova gradisks

Gost

#810

2016-02-17 19:47

Strasno i zalosno! Nemam rječi!

Gost

#811

2016-02-17 19:48

Zato što smatram da dotičnog treba automatski izbaciti sa posla i oduzeti mu mogućnost zapošljavnja bilo gdje. Sramota! A pritom zatvoriti u zatvor doživotno jer je monstrumski i svjesno ubio jedno maleno živo biće. 


Gost

#812

2016-02-17 19:48

Sve zene imaju imaju pravo na pristojan i human porod, a ljecnici su tu da pomognu i olaksaju zeni, trebali bi biti strucni, ljubazni i imati razumljevanja za zene jet prolaze kroz najgoru mogucu bol i donose na svijet dijete, zivo bice, a ne da se postupa sa zivotima kao sa otpadom!!!!

Gost

#813

2016-02-17 19:48

Zgrožena sam pričom žene koja je rodila u Vinkovačkoj bolnici te ostalim ženama koje su također podijelile s nama svoja negativna iskustva vezana uz porod u istom rodilištu kod navedenog liječnika. Potpisujem ovu peticiju jer smatram da osoba koja se prema pacijenticama odnosi bez imalo poštovanja, ne pokazuje razumijevanje niti brigu za dobrobit, zdravlje i potrebe pacijentica i njihove djece ne smije proći bez posljedica. Liječnik koji svojim krivim procjenama i nepravovremenim reakcijama ugrožava i dovodi u pitanje zdravlje i živote svojih pacijenata ne zaslužuje niti obavljati ovaj posao i primati plaću za vlasitit nemar.

Gost

#814

2016-02-17 19:49

Rođen sam u Vinkovcima i kao takvog me sigurno boli ovakva priča o monstrumu u bolnici u kojoj sam obavljao praksu i staž a kao otac djeteta koje je rođeno u Zagrebu hitnim carskim kada su uočeni slabiji otkucaji srca dalo im se zajebavati da mi sin bude spašen al da je ovako se razvilo ne znam koliko bih bio uračunljiv,za takve ljude bilo gdje a pogotovo u zdravstvu nije dovoljna kazna samo zabrana rada...

Gost

#815

2016-02-17 19:49

Takvo ponasanje jednog doktora,skolovanog(ali izgleda bahatoscu i neljudskim ponasanjem) je nedopustivo.Doktor je bezobrazan i na obicnim rutinskim kontrolama,ne zelim se ni zamisliti u kozi mlade majke ,a hvala Bogu jer me nije porađao s prvim djetetom zapravo nije me ni pogledao bilo ga je briga za mene kad je cuo ciji sam pacijent,,,,dakle prije 15.godina .A mogu mislit sta sve zene imaju reci iz iskustva osobnog.Toliko o pravima zena i dostojanstvenosti i dalje su da tako kazem cjenjenije krmace u svinjcu a mi smo obicne drolje za takve bahate osobe koje rade kao lijecnici polozili zakletvu da ce se boriti za ljudski zivot...sto vise reci.

Gost

#816

2016-02-17 19:49

Potpisala sam iz istog razloga kao i svi ostali,da se ovakvom monstruoznom cinu I osobi stone name kraj,da she ovakvo nest nikada I nikome me dogodi zbog jedne poremecene,bolesne,emocinalno invalidne osobe. Iskrena sucut obitelji!

Gost

#817

2016-02-17 19:50

Dozivotni zatvor!!!!

Gost

#818

2016-02-17 19:50

Zbog toga sto sam majka jednog djeteta i u iscekivanju smo druge bebe i nikome nebih pozeljela nista slicnog!!

Gost

#819

2016-02-17 19:50

Zato sto sam sama majka 4 djece i neznam sta bi naprAvla da mi se tako nest drsko hvala Bogu moji porodi su super prošli uz ljubaznost požeški ljecnika

Gost

#820

2016-02-17 19:50

Zato sto ovakvi ljudi zasluzuju kopat po kontejnerima a ne bit doktori.. Djabe im skola i sve kad su fulali profesiju.. Gospodin Kolak je trebao bit mesar a ne ginekolog

Gost

#821

2016-02-17 19:50

zato sto je kriv za malog anđela i mukemajke

Gost

#822

2016-02-17 19:51

Nakon svega procitanog to nemoze biti covjek, oduzeti mu licencu to je preblaga kazna. ...

Gost

#823

2016-02-17 19:51

Zato što ovo nije liječnička pogreška nego nemar i bahatost liječnika. Ljudski je griješiti ali ne na ovakav način gdje se svjesno i bez imalo grižnje savjesti ugasio život nedužnog bića.

Gost

#824

2016-02-17 19:51

Nemoralno i neodgovorno ponašanje onih kojima mi povjeravamo naše živote i živote naše djece,takvim osobama Bez empatije,povjerenja i stručnosti nije mjesto liječnika u bolnicama .Liječnici i doktori imaju veliku odgovornost koju ne smiju olako shvaćati.

Gost

#825

2016-02-17 19:51

Peticiju sam potpisao iz razloga sto i u bolnicama grada Zagreba se slicno odnose prema trudnicama koje radaju bez prisustva svojih supruga ili partnera, ovaj slucaj je samo bila kap koja je prelila casu i uistinu je vrijeme da svi javno progovore sto sve dozivljavaju u rodilistima, od psovanja, deranja, vrijedanja itd... ali naravno ne od strane trudnica nego od strane osoblja bolnica!!!