Poništimo odluku o obveznom nošenju maski za lice u Republici Hrvatskoj!

Poništimo odluku o obveznom nošenju maski za lice u Republici Hrvatskoj! / Obavijesti / I dalje nastavljamo s prikupljanjem potpisa / Komentari


Gost

#1

2020-07-14 13:30

Koliko potpisa treba da se može ić u realizaciju?

Gost

#2

2020-07-14 13:32

Treba ljudima napisat...ja to činim...da ne idu na Podijeli peticiju... treba link gore kopirat i stavit u objavu

Gost

#3

2020-07-14 13:41

Ma čim objavis itovremeno oni idioti blokiraju

Mare

#4

2020-07-14 13:58

Čitam na stranicama HZJZ obavijest, uz Odluku o obveznom nošenju maski, tko ne mora mositi masku + što nam maska može napraviti na licu...i mislim si baš lijepo ide uz ovu peticiju


Autor ove peticije

#5 Re:

2020-07-14 15:43

#1: -  

nema zakonski određenog minimalnog broja potpisa, ali kažu da je nepisano pravilo 5000, što smo prešli u manje od 24 sata! Što više to bolje, zato dijelite peticiju i dalje i razgovarajte o ovom problemu sa svojim bližnjima!

Pratite obavijesti na stranici peticije te u vašem e-mail sandučiću gdje ćemo sve koji su potpisali izvještavati o daljenjem toku peticije.

 
Dijelite peticiju i dalje i razgovarajte o ovom problemu sa svojim bližnjima! Za sada je najbitnije skupiti čim veći broj potpisa online, a nakon toga organiziramo skupljanje potpisa po gradovima!
 
Peticiju na Facebooku cenzurira Faktograf i navodi da je to lažna informacija. Mi se pitamo kako peticija sama po sebi može biti lažna informacija? Ako dijelite peticiju na Facebooku, stavite tri zvijezdice prije i poslije linka: ***http://www.bit.do/MaskeDolje*** jer za sada tako zaobilazimo Faktograf.

Gost

#6

2020-07-15 15:46

Objavio sam na svom zidu i međutim faktograf skupa, sa Facebook om blokira objavu



Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...