Hitna rekonstrukcija tramvajskih pruga Branimirova - Krešimirac - Šubićeva - Zvonimirova - Vlaška - Draškovićeva - Jurišićeva - Kneza Mislava - Medveščak - Maksimirska

Hitna rekonstrukcija tramvajskih pruga Branimirova - Krešimirac - Šubićeva - Zvonimirova - Vlaška - Draškovićeva - Jurišićeva - Kneza Mislava - Medveščak - Maksimirska / Obavijesti / Odgovori kandidata i članak u Večernjaku / Komentari


Gost

#1

2021-05-14 21:49

Stanuje te u Vlaškoj i znate da ograničenja brzine od Kvatrića prema Petrovoj crkvi i obrnuto nema,ova buka i vibracije su nesnosne ,možda jedino rješenje ,privremeno su autobusi ,ž,bar tamo gdje su i vozili poslije potresa,zet naručuje još tramvaja ,a za prugu i tramvaje ,odavno se zna ,niti su popravci pruge koji su rađeni u posljednjih 6 g na potezu prema Maksimiru i draškovićevoj ,dva puta ,napravljeni kvalitetno ,tako ni tramvaji nisu održavani ,jer i kada nije bilo potresa ,dosta je tramvaja radilo vibraciju zbog ekscentričnih kotača .Iskreno ne vjerujem da će se u dogledno vrijeme po tom pitanju nešto napraviti ,jer gotovo sve pruge su loše.Vi se trudite ,ali mislim da bi se još više ljudi trebalo mobilizirati i uključiti u ovu akciju.Ja sam vas susjed udaljen od vas nekoliko zgrada ,prema zapadu ,još jednom ne vidim druge mogućnosti ,osim uvođenja autobusa na neke relacije ,svaki dan slušam ubrzavanje tramvaja u oba smjera na dionicama od Petrove crkve prema Kvatriću i od Kvatrića prema Petrovoj crkvi ,stanice su dosta udaljene ,pa ubrzavaju što stvara još veću buku.Vjerujem da oni koji stanuju uz željezničku prugu ,Jukićeva ,Crnčićeva ,uživaju u miru ,jer je ova buka gora od buke kad prođe vlak.pozdrav Damir

Gost

#2

2021-05-14 21:57

Najgora  dionice gdje tramvaj i pruga ide uz zgradu je vlaška ulica,ne zato jer stanujemo u njoj ,nego to je činjenica,sada dok vam ovo pišem ,toliko je tramvaja prošlo ,više nego po danu ,a osjetim da nitko ne smanjuje brzinu ,čak poslije Derenčinova još ubrzavaju u oba smjera ,ne znam više od muke ,šta da radim,niti stan mogu prodati ,jer kupac kad dode misli da je bio potres kad tramvaj prođe.




Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...