OVRHA NA PRVU I JEDINU NEKRETNINU - RECI NE!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije OVRHA NA PRVU I JEDINU NEKRETNINU - RECI NE!.


Gost

#1

2013-09-26 11:59

Napokon!!! Nakon razvoda, prije osam godina, kupila sam stan za sebe i dvoje djece i to hipotekarnim stambenim kreditom u švicarskim francima. To je naša prva i jedina nekretnina. Plaća mi se u međuvremenu smanjila, rata kredita narasla...Zanima me kome je to u ovoj državi u interesu - nakon što je dozvoljena pljačka građana od banaka, stvoriti još i beskućnike i socijalne slučajeve? Snježana Dragojević Harapin

Gost

#2

2013-09-26 14:04

Ne dam svoje... u kojemu živim; u drugome čemu ne mogu živjeti niti ići u kontejnere, radila sam 37 godina

Gost

#3

2013-09-26 20:49

Prvu nekretninu bi trebalo i ustavom zagarantirati, naravno da nije isto, radi li se o 40, 80 ili 120 kvadrata, a istovremeno imaonih koji su maznuli milijunčiće i imaju prvu nekretnine od 200 pa na više kvadrata. Trebalo bi uzeti u obzir i porijeklo imovine.
golub

#4

2013-09-27 12:53

Ovrha je Porez na budale !
Jasam evo u njemackoj izgubio mojzivotni ulog na silu sam morao prodat Kucu od 300 000 €za samo 140 000 dabi Judama u Deutsce Banki napuniop Dupe iasko su vec davno pokupili ono sto su meni kredita dali zato cxuvajte se Jude su unistili svjet od kad su nazemlji unistavaju sve !poz vas Golub

Gost

#5

2013-09-27 12:55

najamnina = račun = državi pdv

Gost

#6

2013-10-07 13:24

Država se pokazala i dokazuje se i dan danas da nije sposobna za upravljanje novcem poreznih obveznika. Da je to tako argument sam za sebe je današnji hrvatski standard, stanje u gospodarstvu i porezna politika čiji programi su mizerni pokušaj zaštite sistema koji nas je i doveo tu gdje jesmo.
Pitanje je ako se može govoriti o kredibilitetu politike koja nas je dovela tu gdje jesmo, koji je tip ovrhe kojom će ona sanirati štetu koja je počinjena?

P.s. ..svaka podudarnost sa stvarnim događanjima je očito slučajna jer ja se samo zajebavam, kako i ne bi kada vidim da je sve oko mene zajebancija a svi se drže ozbiljni..;)

Gost

#7

2013-11-21 09:49

svaka čast...konačno se ljudi udružuju protiv kriminalaca i mafije koja vlada našom državom.Vrijeme je da se ljudi počnu borit za sebe i svoja prava,a ne da te svaka šuša može izbacit na ulicu ko stoku.

Gost

#8

2013-12-04 19:21

Supruga je dobila kredit za zapošljavanje žena kao mali poduzetnik a ja sam bio jamac.nakon svih previranja i malverzacija u firmi za koju smo radili otkazala je usluge tako da nije više mogla servisirati rate kredita što sam ja, kao jamac morao preuzeti.Moj OD zadovoljava 2/3 rate što je banku zadovoljavalo 4 godine da bi u Srpnju 2013 otkazali ugovor o kreditu i predali odvjetniku odnosno sudu OVRHU na jedinu nekretninu u kojoj živim sa još četiri člana obitelji.Za napomenuti je da sam u nekoliko navrata pokušao napraviti dogovor o refinanciranju kredita no nije bilo razumijevanja.Što mi je za činiti. TOMO

Gost

#9

2014-01-22 18:45

Smatram da je taj zakon jedini spas za ispaćene i jadne ljude i treba ga donijeti što prije, jer će ova zemlja stvarno postati zemlja beskućnika.

Gost

#10

2014-01-22 18:50

Tjerati ljude iz domova u kojem žive i nemaju druge mogućnosti je kriminal i zato to podhitno treba spriječiti!

Gost

#11

2014-03-17 22:52

Hvala Vam što postojite...nadam se da ćete pomoći u spriječavanju stvaranja beskućnika, i kažem...GESTA HVALE VRIJEDNA!!!!

Srdačan pozdrav.

S poštovanjem

Gost

#12

2014-06-03 15:31

Sretno svim ugoženim građanima jer sam i ja među njima!E pa sad elegantno protiv bezakonja!nadam se da su se građani konačno probudili!

Gost

#13

2016-02-05 10:51

potpisala sam peticiju jer trenutno se borim s odvjetnickim uredom Hanzekovic koji zeli - a kako mi se cini i hoce, se naplatici po sluzbenoj kartici mog bivseg poslodavca koji istu nije platio tri mjeseca i otisao u stecaj. Nas nekoliko radnika smo dobili sada dopise od odvjetnickog ureda i moramo platiti dug dok odgovorne osobe i danas uzivaju u svojim nekretninama i automobilima . Kao samohrana majka neurorizicnog djeteta u stanu koji jos moram otplacivati 8 godina se osjecam prevareno i izdano od drzave !

Anonymous

#14

2016-09-17 09:22

ZABRANA OVRHE NA PRVU I JEDINU NEKRETNINU JE NEOPHODNA. PRAVO NA DOM JE USTAVOM ZAGARANTIRANO. KRAJNJE JE VRIJEME DA SE STANE NA KRAJ KRIMINALU UNIŠTAVANJA LJUDI.

Gost

#15 Ponuda kredita

2019-09-11 12:31


I have a loan or loan from € 1,000 to € 5,000,000 with an interest rate of 2% per annum on my bills or to pay a car home or start a new activity for all your urgent or fast money needs contact me  Whatsapp
: +35677926593