Kaštela za Cippico

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Kaštela za Cippico.


Gost

#26 Re:

2013-12-07 20:19

#11: -

Ajde nemoj bit pametan, kako neuvjetuje procvat, di nam je hotel, koliko bi vise ljudi bilo u kastelima priko sezone a i priko zime, koliko bi se novih obrta moglo otvorit a postojeci zaposlit jos radnika, evo na primjer konoba Intrada.. razmisli o cemu pricas prije nego sta zines, hotel palac su zaustavili u izgradnji zbog 3 bora koja nisu dali srusit jer nekin ljudima se nije islo na ruku, tako i sad sa ovin...


Gost

#27

2013-12-08 11:54

Tražiti (moliti) ŽIVI ZID u slučaju da do ovog sramotnog čina ipak dođe!
Ako se kula sruši uistinu smo zaslužili SVE što nam se događa... Pobjeđuje beskrajni jal.


Gost

#28

2013-12-10 12:32

Ovo se ukratko zove teranje maka na konac. Osnovno neodgovoreno pitanje koje jako smeta veličinama poput dr Katića glasi ovako: gde sam tu ja??? Dr Katić je inače jako poznat po uzurpaciji arheoloških lokaliteta na kojima po njemu, osim njegovog veličanstva niko drugi ne sme kopati a kamoli pisati o njima. Takođe se malo zna o tome da je lično dr Katić zajedno sa svojom prvoveštenicom Jasnom Jeličić Radonić odnio kubike arheoloških nalaza I svu arheološku dokumentaciju sa Visa, I Starigrada I Salone kako bi pisao doktorat. Uglavnom, doktorirao je a nalaze vratio nije.

Gost

#29

2013-12-12 21:04

Svaka cast na peticiji.triba zaustavit rusenje kule jer jedino ovakav i drugi projekti mogu pokrenit posrnuli kastelanski turizam!!!zato spasimo ono sto je dobro za nasa lipa kastila!!!!!

Gost

#30

2013-12-16 13:50

Sramotno je i nedopustivo što se događa u ovoj državi! Kad će ljudi doći pameti?

Gost

#31

2013-12-16 15:59

zasto rusiti nesto sto je lijepo i pridonosi boljitku grada?! JA SAM PROTIV RUŠENJA!!!

Gost

#32

2013-12-18 05:59

Ja sam Zagrebčanka ali moj suprug je iz Kaštela, u Kaštela dolazim već punih 47.g. sve lijepo, toplo, radosno me veže za njih, pamtim puno lijepše dane u Kaštelima i želim da se oni vrate vama građanima a i meni, zato svojim potpisom i svim srcem podržavam ovu vašu inicijativu i želim da uspijete Kaštelima vratiti sjaj