SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!.


Gost

#51

2013-12-23 21:17

Spasimo psiće

Gost

#52

2013-12-23 21:44

.

Gost

#53

2013-12-23 22:10

Stafordi su predivni psi, imam i mješanca (udomila sam ga da ne završđi u šinteraju), stafordica je vesela, zaigrana,, odlično se slažu. Uglavnom kakav gazda takav pas. Pese nisu krive. Žao mi je curica, ali sam Bog zna koje "torture" su jadni pesonje trpili od luđaka koji ih odgaja. Treba ga dobrano po đepu, pša da malo odleži u zartvoru, a pese spasit, tako da ih se ne odvaja....navikli su jedni na druge, nego udomit ih kod Čovjeka, koji će im dati ljubav i pažnju koju zaslužuju.

Gost

#54

2013-12-23 22:20

.

Gost

#55

2013-12-23 22:39

nisu psi krivi,spasite ih,ako se što dogodili krivi smo mi,ljudi....koliko puta reagiraju po instiktu,pa nam to odgovara...žao mi je curice i čovjeka što su pretrpjeli određeni šok,al pitanje je što je dovelo do toga...tko ih je pustio vani...hvala

Gost

#56

2013-12-23 23:07

Ovakvim stvarima se sluze razne "masinerije",da se skrenu misli javnosti od stvarnih problema,jer ce svi govoriti "jadno dete"!A u stvari ce ispastati jadna zivotinja koja se nasla u toj situaciji zbog "ljudskog faktora"!!!!Smucile su mi se ovakve situacije,jer gde god da se okrenem,samo vidim ljudsko ZLO!!!

Gost

#57

2013-12-24 06:51

ako su psi bili ogradjeni, sta su onda ti trazili na tudjem posedu? uvek ulazis na svoju odgovornost.

Gost

#58

2013-12-24 07:55

...

Gost

#59

2013-12-24 13:03

Kazniti novinara za laz i za poziv na linc neduznih bica.

Gost

#60

2013-12-24 17:49

protiv sam kaznjavanja nevinih zivotinja,,ja sam za to da se kaznjavaju ljudi koji nemaju ni malo srca,,i izazivaju napad zivotinja jer pas nema izbora,,ljudi pojedini koji imaju pse krvolocne a nezele se brinut o njima njih treba kaznit ostro..tko kaze da su ti psi opasni stvarno nemaju pojma sta je zivot,,njima netreba ni macka a kamol sta drugo...
Majkl

#61

2013-12-24 18:36

ja imam dva staforda koji obozavaju i decu i ljude uopste,ne vole druge pse naravno,ali ne napadaju bez razloga nikog,velika podrska iz Srbije za spas ovih divnih pasa

Gost

#62

2013-12-24 19:50

podržavam!
AndreyA

#63

2013-12-25 08:36

Kao vlasnica stafordice i bull terriera nastojim promovirati pasminu i rušiti predrasude,čast mi je što sam potpisala peticiju za plemeniti cilj...

Gost

#64

2013-12-25 12:55

Peticija je svakako za svaku pohvalu, nikako se ne slažem sa eutanazijom a kamoli Azre i Bele, kada sam i sama vlasnica stafforda i mogu reći da takvi psi ne samo da pružaju bezuvjetnu ljubav nego i podršku svojim vlasnicima. Osam godina se suprug i ja borimo s neplodnošću... dobijemo savjet da kupimo psa, da je to preporučljivo osobama koje idu na medicinski potpomognutu oplodnju, rezultat kupnje stafforda Janka je trudnoća nakon 8 mjeseci njegovog boravka kod nas,tj otkad je on postao član naše obitelji. Pa sad neka mi neko kaže nešto protiv tih pasa,oni jednostavno ne mogu biti takvi kakve ih mediji prikazuju i zato još jednom bravo za organiziranje peticije !!!
bilky

#65

2013-12-25 13:10

imao sam 6 pasa ali nikad kao staforda.

Gost

#66 Re:

2013-12-25 13:12

bilky

#67

2013-12-25 13:12

bravo!

Gost

#68

2013-12-26 15:49

protiv peticije sam

Gost

#69

2013-12-26 16:13

ni jedan tip bull pasmine nikada ali nikada nece napasti covjeka a kamo li dijete to govore mediji diljem svijeta samo kod nas su opasni kao a u stvarnosti i vise nego ,maze i steta koju takav pas moze napraviti sigurno nebi bilo par ogrebotina nego puno vise novine se raspisu i to daju na sva zvona a nisu istrazili cijelu pricu

Gost

#70

2013-12-26 16:40

svaka prava majka brani i čuva svoje dijete u ovom slučaju štence ,,zašto se nije policija pozabavila skinuti otiske sa vratnica da vide tko ih je otvorio ako ih je gazda zatvorio....zašto ih nisu zatvorili i ostali odrasli koji su bili izašli na teren ,jer iz pristojnosti kad odlaziš i to još nepozvan od vlasnika trebao bi zatvoriti vrata za sobom .......ONAJ TKO JE NAREDIO DA SE UBIJU TE ŽIVOTINJE TAJ NE VOLI PSE A OSOBA KOJA NE VOLI ŽIVOTINJE NE VOLI NI LJUDE -ZAR PEDOFILI ZASLUŽUJU DA ŽIVE NAKON ZLOSTAVLJANJA MALE DJECE .....ALI TA GAMAD ŽIVI I DALJE OD LUKSUZA U ZATVORU DO PUŠTANJA I PONOVLJENIH ZLODJELA ....ali to je naša stvarnost nažalost.....

Gost

#71

2013-12-26 20:53

vjerujem da su i otac i djevojčica (13) uznemireni zbog istrčavanja ta 4 psa iz dvorišta i nanesenih povreda.
Zaista ostaje VAŽNO pitanje: tko je, kad i zašto OTVORIO ta vrata i moguće uznemirio pse?

djetetu želim da zadrži ili vrati povjerenje u pse. A
ovo što kvazi-novinari pišuz..sramotno!
MAX

#72

2013-12-26 22:09

...imali smo njemačkog ovčara bija je savršen....sad imamo staforda starog 2,5 god. i super je. kad smo ga dobili svi su se (neki još i danas) zgrožavali zašto smo nabavili baš TOG OPASNOG pasa, sudili su ga po pričama koje su vidili čuli na TV i u novinama, zaboravi su da se čovik ne sudi po odjelu ni knjiga po koricama. kad nam se rodila beba koja danas ima 1g. nismo mogli ni slutiti da če se tako dobro slagati. dok je naš mali bija još beba od par miseci pas nije dopušta da ga itko drži osim mene - mame, svakoga bi njuškon gura dalje maloga. Po mom iskustvu stafordi (a i s njemačkom ovčarom smo imali isto predivno iskustvo u odnosu psa i djece) su super psi za obitelji sa djecom. Smrtnu presudu nisu dobili ni oni koji su nam opljačkali i uništili državu a dali bi je životinjama. Državo moja lipa nemoj da mi- nama bude ža što živimo tu di živimo ......:-(((((

Gost

#73

2013-12-27 07:04

save the world <3
Hrabrica

#74 Tocno znam sto se desilo...

2013-12-27 09:41

...i ja sam bila takva :/
Nikada nisam mogla kao dijete imati psa a obozavam ih (sada ih imam 3) i onda sam svakog psa na cesti podragala, bila sam dovoljno hrabra da mazim pse u tudjim dvoristima (sada znam da je to ludost -_- ) i beskrajno sam im vjerovala.
Jednom, samo jednom sam ugrizena i to je bilo za ruku, kao upozorenje i znala sam da sam sama kriva i nikada nisam nikome za to rekla.

Curica vjerovatno voli pse i htjela se poigrati s njima i usla je u dvoriste, kako vlasnika nije bilo doma kujice su reagirale instiktivno, nisu one krive!!!
Da su one htjele rastrgati djevojcicu ne bi govorili o ogrebotini, to je bilo upozorenje....kriv je onaj koji je otvorio dvoriste i mogu roditelji reci sto god hoce sada, ali njihova kci je to napravila....a bajke neka prodaju nekom drugom -_-
Ja bih malu pritisla i ispitala, priznala bi ona meni >:(

Gost

#75

2013-12-27 09:42

Ja I moj Staff Yoda upravo se mazimo...