Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj


Gost

#601

2015-04-19 12:02

Zato što mi tupavci iz vlasti idu na jetra

Gost

#602

2015-04-19 14:13

Svatko ima pravo odlucivati o dobrobiti svog djeteta! Ako jedna nazovimo to majka ima pravo na abortus tada i ja hocu imati pravo na odluku o cijepljenju svog dijeteta! I nije mi drzava dala dijete nego moj GOSPODIN BOG!

Gost

#603

2015-04-19 14:50

3 dana nakon cijepljenja (Hep.B) dijete dobilo mioklone konvulzije i dg .mioklone epi. Svatko treba imati pravo izbora!


Gost

#604

2015-04-19 15:14

Zato sto cjepiva više nisu kao sto su nekad bila.Mislim da vise štete,nego koriste,ustvari uopće ne koriste.


Gost

#605

2015-04-19 15:41

Roditeljima treba biti omogućeno koristiti osnovna ljudska prava, na slobodu i odlučivanje o sebi i svojoj djeci.

Gost

#606

2015-04-19 16:05

Samo želim pravo izbora za svoje djete kao što to i je u nekim evropskim zemljama. Jednostavno želim da mi djete bude zdravo kao šta i je a ne da mi država govori šta i kako da ja radim sa svojim djetetom. Uostalom ako su cjepiva tako dobra zašto onda moraju prisiljavati roditelje da cjepe djecu. Hvala.

Gost

#607

2015-04-19 16:46

Imamo dvoje male djece djelomično cjepljena i dosta nam je da nam ih truju.poznajemo barem 10 obitelji koje imaju posljedice nakon cjepljenja,neki su uspjeli dokazati da je krivo cjepivo ali većina njih nije.

Gost

#608

2015-04-19 17:32

Obavezno i prisilno cijepljenje se provodi u totalitarizmu a ne u demokraciji!!!!! Ljudi probudite se!!!!!

Gost

#609

2015-04-19 18:23

zato što sam zagovornik prirodnog liječenja i smatram da tijelo mora samo stvoriti potreban mu imunitet kod bolesti. Sa 13 godina sam bila cijepljena u OŠkoli i oboljela sam tako jako da su me jedva izvukli.

Gost

#610

2015-04-19 20:09

zato što svi imaju pravo znati sve što ih zanima o cijepivima. svi moraju imati pravo na SVE DOSTUPNE informacije kojima se raspolaže, kako stručnjaka koji promiču cijepljenje, tako i onih stručnjaka koji su protiv.

Gost

#611

2015-04-19 20:33

Nakon upoznavanja s nizom tekstova u kojima se pokazuje, da je proizvodnja predviđenih cjepiva način zarađivanja proizvođača istih, i da uz "korist" mogu i čine mnogo štetnih nuspojava kod cijepljenih - odlučio sam svoj glas dati za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj, da zaštitimo naše potomke od nesreća.

Josip Malović.

Gost

#612

2015-04-19 21:43

Mojih dvoje djece redovito su cijepljeni. Jedan od njih ima astmu, a drugi višestruke alergije. Dok ne postoji dobro objašnjenje o uzroku njihovih kroničnih bolesti, imam jake razloge da sumnjam na povezanost s cjepivima. Ne tražim zasad odgovornost zdravstvenog sustava ni proizvođača cjepiva, samo tražim da za svoju djecu mogu izabrati zdravstvenu zaštitu za koju smatram da je primjerena. Nijedno dijete nije broj u medicinskoj statistici, već jedinstvena osoba sa svim svojim razlikama u reakciji na bilo koji dio sastava cjepiva. Dok to medicinska struka ne shvati ozbiljno i ne posveti se svakom djetetu od njegovog rođenja kao zasebnom slučaju, cijepljenje kao i svaka druga zdravstvena usluga može postojati samo kao preporuka, a ne obaveza.

Gost

#613

2015-04-19 22:04

Postoji i druga strana priče o cjepivima.... u ostatku Europe nije obavezno cijepljenje pa tako treba biti i u Hr. Sloboda odlučivanja! Cijepljenje, GMO, Haarp i chemtrails služi za sustavno uništenje čovjeka. Ljudi informirajte se!

Gost

#614

2015-04-19 22:09

Zato jer želim zdravlje a ne bolest! Tko hoće neka se cijepi. Mi necijepljeni ih nećemo ugroziti jer oni su "zaštićeni "zar ne? Pravo na izbor za svakoga! Sve što je na silu upitno je. Pametnom dosta.

Gost

#615

2015-04-20 08:19

Rasprave oko cijepljenja vode se već dugi niz godina...a gdje ima dima ima i vatre.Nije uopće pitanje da li je cijepljenje štetno, jer to sigurno je.Pitanje je gdje povući granicu i kada cijepljenje prelazi u onu sferu "više štete nego koristi".Istina je da se od ospica, gripe, kozica, uboda krpelja, uraslog nokta i mnogo čega drugog može umrijeti, ali šta to znači da ćemo se protiv svega cijepiti.Kako je kod nas krenulo,očito hoćemo.Niti jedna krajnost nije dobra.Cijepljenje protiv nekih bolesti je ok, a ostalo pak vodi u drugu krajnost...koja za sobom povlači više negativnih posljedica nego pozitivnih.Uostalom da su tolika cjepiva toliko potrebna ne bi 18 ( i to većinom razvijenijih zemalja u svakom pogledu od nas) imali cijepljenje neobaveznim.Nije svako cjepivo za svakoga...tako da bi po meni manjina cjepiva trebala biti obavezna, a većina izbor pojedinca.

Gost

#616

2015-04-20 08:39

Ministarstvo zdravlja je izgubilo kompas.
jtr

#617 Izbor

2015-04-20 08:44

Želim da imamo izbor


Gost

#618

2015-04-20 17:16

peticiju sam potpisao zato što mi je pun kufer idiota koji su si uzeli za pravo da odlučuju o našim životima.Pustite nas već jednom da živimo u miru

Gost

#619

2015-04-20 20:40

Želim da naša djeca žive slobodno i radosno onako kako ih je dragi Bog stvorio a ne da nam ljudi od djece stvaraju kante otrova. Tako smo divno sazdani. .savršeno funkcioniramo..zašto se igramo bogova. .jedan je Bog. .jedan jedini koji život daje i u Njegovoj ruci je život naš a ne u dozi cjepiva

Gost

#620

2015-04-21 05:00

Iz razloga što se prisilnim cijepljenjem grubo krše ljudska prava i temeljne slobode i lome na leđima najslabijih pripadnika društva - djece! Samo iz upute o lijeku je razvidna štetnost cjepiva - sastojci (djelatne i pomoćne tvari), nesigurnost - nuspojave i neučinkovitost - sam proizvođač cjepiva ne garantira za svoj proizvod, tko drugi onda uopće može, tj. ima pravo garantirati i promovirati proizvod za koji se njegov proizvođač odriče odgovornosti. čl. 77. ZZPZBa je neusklađen sa pravom EU, međunarodnim pravom, domaćim zakonodavstvom, a o etici nema ni govora! Usput kad već spominjem čl. 77. ZZPZBa, dovoljno je baciti pogled na prethodni čl. 76. ZZPZB pa da stvar bude kristalno jasna! Sramota je da se roditelji plaše prijavama o navodnom zanemarivanju djece pored toliko sudskih presuda diljem svijeta kojima je dokazan kauzalni neksus između cjepiva i štete koju su nanijela, a da ne govorim o mnogobrojnim, ozbiljnim istraživanjima i studijama koja dokazuju štetnost i neučinkovitost vakcina. Inače, prema službenim izvješčima o nuspojavama lijeka, tj . preciznije farmaceutskih pripravaka (lijekom se otklanja uzrok, dok farmaceutski pripravak otklanja samo simptome), nuspojave cjepiva su 5. vodeći uzrok smrtnosti u Europi, temeljem ozbiljnih podizvještaja vjeruje se kako bi zauzele i više mjesto na rang listi kada se načelno prijave nuspojava ne bi eskivirale i negirala uzročno-posljedična veza između cjepiva i smrti. Roditelji koji odbijaju cijepiti svoju djecu čine to upravo radi informiranosti o cjepivima, tj. moralne odgovornosti prema svojoj djeci. Sramotno je da liječnici-cijepitelji nemaju pojma o vakcinama koje ubrizgavaju u bebe i djecu iz čega je razvidno kako im ovlasti prelaze znanje. Koja si još struka može dozvoliti luksuz da nema pojma o sredstvu s kojim radi?

Gost

#621

2015-04-21 08:32

Izvrsna peticija.
Uvijek DA za SLOBODU i ŽIVOT U SLOBODI!!!

Gost

#622

2015-04-21 11:22

Emocije uzrokuju prijemčljivost naše energije za sve viruse i bakterije..a cjepiva dodatno uništavaju već ionako oslabljene aure. Cijepljenje je kriminal protiv prirode, zato što svi virusi, bakterije dolaze u naše tijelo jer smo energetski niskovibracijski JER ne čistimo svoju auru, jer ne možete živjeti samo fizički već to mora biti harmonija duha i tijela...

Gost

#623

2015-04-21 13:03

Dosta je trovanja američkim farmakomafijaškim proizvodima, vratite nam Imunološki!

Gost

#624

2015-04-21 13:13

Koji ste vi luđaci...


Gost

#625

2015-04-21 14:31

Apsolutno nemam povjerenja u farmaceutske kompanije, da je cijepivo isključivo iz Imunološkog zavoda iz Zagreba, to bi prihvatila, strane kompanije NE.