Pedijatar u Biograd na Moru
Kontaktirajte pokretača peticije
Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Pedijatar u Biograd na Moru.
|
Gost |
#12016-01-10 23:27zato jer je nemoguće sjedit u čekaoni s bolesnim djetetom i po 2 i pol sata,čekajući red dok dijete povraća,kašlje,guši se i plače zbog bolova.Isto tako smatram da nije u redu da zdrava dijeca koja su došla na cjepljenje dijele istu čekaonicu s dijecom koja boluju od viroze i koja se lako prenosi na zdravo dijete,bez obzira na zakazan termin za cijepljenje čeka se i po pola sata pa i duže,pri tom ne mislim da doktorica Kevrić ne obavlja svoj posao kako treba već smatram da je pretrpana malim pacijentima kojima želi posvetiti maksimalnu pažnju i svoje vrijeme. |
|
| |
|
Gost |
#22016-01-11 09:38Previse je djece na jednog trenutnog pedijatra |
|
| |
|
Gost |
#32016-01-11 09:45Zato što čekam najmanje tri sata na pregled,zatim u istom su prostoru i bolesna djeca i ona koja čekaju cijepljenje.Nema nikakvog reda.Kada mi je dijete bolesno pokušavam sve napraviti samo da ga ne moram tamo voditi.Žalosno!!!!Toliko djece a jedan pedijatar. |
|
| |
|
Gost |
#42016-01-12 21:58Mislim da je jedan pedijatar premalo na jedan ovakav grad i na sva okolna mjesta,iz iskustva znam da se kod doktorice dugo ceka i da je cekaonica uvijek puna. |
|
| |
|
Gost |
#52016-01-14 14:38Dugo se ceka na red i skupa su bolesna i zdrava dica.inace doktorica je odlicna ali ima previse pacijenata. |
|
| |
|
Gost |
#62016-01-28 13:09Jer se u prosjeku ceka tri sata i zato što pojedinci preko reda ulaze. Činjenica je da bi bilo lakše i nama i doktorici da se zaposli još jedan pedijatar. |
|
| |
|
Gost |
#72016-01-28 13:49Jer je najnorlmalinije da imamo dva pedijatra bar za rad u dvije smjene , a ne ako se sto desi moras za Zadar ili cekati jutro, i da ne zaboravim pohvaliti doktoricu i njenu sestru jer su stvarno uvjek pune razumjevanja i spremne pomoci . |
|
| |
|
Mama |
#82016-11-25 20:13Predugo se čeka na pregled. Nije nimalo ugodno provesti s bolesnim djetetom sat u čekaonici, nekada i više.. nije ugodno ni u takvu atmosferu dovesti zdravo dijete. Drugi razlog je rad pedijatra u samo jednoj smjeni. Pedijatar bi morao biti dostupan cijeli dan. Sve se to da riješiti zaposljavanjem još jednog pedijatra. Mislim da bi to išlo u prilog djeci, roditeljima ali i samoj pedijatrici. |
|
| |
|
Winter girl |
#92016-11-26 00:21Da, stvarno je pretrpana i zivcira me cekanje svaki put sa bebom od 5 mj po 2 i vise sati. Pod H I T N O jos jednog pedijatra!! |
|
| |
|
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.