Neopoziva ostavka Gorana Radmana,ostalih urednika HTV-a, te Duke


Gost

/ #250

2013-07-19 06:21

Ja i moja brojna obitelj, ne mali broj prijatelja, poznanika, kolega i svih ljudi dobre volje koje svakodnevno susrećem i s kojima ostavrujem bilo kakav kontakt bezuvjetno i bezrezervno i u cijelosti podržavamo ovu hvale veijednu inicijativu u obliku peticije kao i njen sadržaj od prvog do zadnjeg slova. Svi bi smo mi naprijed pobrojani voljeli i željeli da se sadržaj ove peticije do u tančine realizira i ostvari i to u roku SAD ODMAH. Zaista je došlo krajnje vrijeme i trenutak za prestanak nasilja nad demokracijom koje se u lijepoj našoj već dugo vremensko razdoblje provodi od strane svih struktura i razina moći i moćnika u našoj domovini, a koji svoju demokratičnost svakodnevno iskazuju po raznovrsnim receptima zloglasnog Staljinovog boljševizma iz vremena INORMBIROA. Dosta je teroriziranja svih područja ljudskog života i rada od strane pobrojanih i inih ne pobrojanih moćnika koji su po raznim receptima političkog i inih nepotizama bez ikakvih uvjeta dobili pozicije i moć od strane raznih partijskih čelnih ideologa i koji bez razmišljanja ODMAH na perfidan i bezskrupulozan način eliminiraju i gaze sve neistomišljenike provodeći demokraciju po najnedemokratskijim metodama. To mora ODMAH prestati i tomu se ODMAH treba odlučno i organizirano usprotiviti cijeli pošteni narod ove NAPAĆENE  i IZMUČENE zemlje slično kao na Islandu. Svima je već dosta raznih veleizdaja, poniženja počevši od hrvatskih branitelja pa tako redom u nedogled, lopovluka, nepoštenja, neznanja, nepotizama svake vrste, nestručnosti, nekompetentnosti, rasprodaje narodnog blaga i prirodnih resursa, nametanja, podmetanja, smišljenih i ideologiziranih razjedinjenosti, rastakanja narodnih i nacionalnih interesa, itd,itd, .... moglo bi se tako nabrajati u nedogled. Ovaj narod ne zaslužuje tzv. suvremene i meoderne robovlasničke odnose i nestajanje. Dapače, ovaj časni narod zaslužuje sve najbolje, a ponajprije budućnost i opstanak na svojim stoljetnim ognjištima brojniji nego ikad.