Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj


Gost

/ #294

2014-03-28 17:33

Moj sin sada ima trideset godina. Imala sam teški porod i djetetovo je tijelo bilo izmučeno, što nije spriječilo medicinsko osoblje da ga cijepi. Nakon toga je dobio tešku žuticu, bio tri dana u inkubatoru i jedva preživio. Nakon 17 dana izašli smo iz bolnice. Dugo se godina vodio i kontrolirao kao zdravstveno "kritično" dijete, što zdravstvenu mafiju nije sprečavalo da ga i dalje "po protokolu" cijepi. Ne moram napominjati da mu je zdravlje bilo krhko. Onda nisam znala ovo sve što danas znam o cjepivima i nisam shvaćala što je tome uzrok. Aktivirala sam se sada da bih zaštitila svoju unuku. I moja je kćer, naravno, dobivala prijetnje u vidu slanja socijalne službe zbog neadekvatne skrbi prema svom djetetu zbog toga što je ne cijepi...
Sjećam se da sam sa svojim sinom "na vlastitu odgovornost" izašla iz bolnice (htjeli su ga još zadržati) i to sam morala potpisati. Osjećala sam da se nešto nezdravo zbiva i da bi se mogao pod njihovom kontrolom još više razboljeti. Možda sam ga tako i spasila, jer se kod kuće počeo oporavljati - na sramotu instituciji koja važi kao zaštitnik zdravlja!