Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj

carpe diem

/ #353

2014-03-30 11:42

Sigurno je lijep osjecaj imati u ruci diplomu Medicinskog fakulteta i cijeli zivot biti uvjeren kako pomazete ljudima, sto sam naravno i sigurna da im ti ljudi zele sve najbolje. I nije mi namjera podcjenjivati trud lijecnika i ostalih, niti modernu medicinu kao granu jer ona takoder ima i dobrih strana kao, na kraju krajeva i sve ostalo. Ali puno vise losih. Ovo je obracanje svim doktorima koji su za cijepljenje, onima koji se tako osjecaju, pojedincima koji to podrzavaju, te drzavi. Problem je sto toliko malo znate o zivotu, zdravlju i bolestima. Ustvari mozda se ne radi toliko o neznanju koliko o vrlo niskoj razini svijesti. Ja takoder nisam neki ekspert, mozda samo svjesnija od nekog drugog, netko drugi od mene itd. Dok god ne razumijete energiju i principe yina i yanga, necete nikoga izlijeciti. Svaka osoba dolazi na svijet kao posebna individua i kao takvoj joj treba pristupati. Npr., ako imamo petero ljudi sa rakom pluca, ne moze se svakoga lijeciti isto jer je ta svaka osoba taj rak dobila drugacije. A medicina upravo to radi.
Cijepljenje? Zasto bi jedno neduzno dijete koje je rodeno savrseno bas takvo kakvo je , 'nafilali' kemikalijama i teskim metalima , cisto ono preventivno.To je tesko krsenje ljudskih prava, prava na slobodnu volju, zdrav zivot i srecu. Pa mozda da si sve zene poput Angeline izvade reproduktivne organe pa cisto ono, da ne dobijemo rak. Najbolje da si svi onda otpilimo i ruke i noge i glavu da se ne bismo razboljeli. Nema kontradiktornije struke od medicine. Banalan primjer. "Jedite meso zbog proteina, pijte mlijeko zbog kalcija. "Cim se netko razboli, prvo sto kaze: " Izbaci meso i mlijeko". Ne mogu prihvatiti da netko tko oboljele ljude na samrti (drzava koja je uvela takav "luđački" program i doktori i pojedinci koji na to pristaju) "šopa" smećem od hrane, kroji sudbinu nas i naše djece. A na kraju se sve vrti oko love i netko sad uziva na Maldivima i smije nam se kakve smo budale. Ego je opasan igrač u nama. Ostavimo ga malo sa strane i razmislimo jos jednom o svemu. LP