Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj


Gost

/ #391

2014-04-01 20:59

obzirom da se sve vrti oko love i profita ono sto ja vec dugo vremena ponavljam ko papiga "nikom nije u cilju da smo zdravi" jer kako bi onda zaradivali na nama?! naftna industrija je usko povezana sa farmacijom,a oko cega se vode ratovi? oko nafte! naftaska industrija skup sa farmaceutima i bankama imaju cijeli svijet u saci! ljudi moji,kako ne shvacate...da se krug moze zavrtiti ne smije nedostajati karika,a nedostajala bi da smo zdravi...kako bi zaradivali onda na nama? kao sto sam vec napomenula,radim u medicini i svasta vidim (dakle,ne radim u ambulanti i ne gledam obicne prehlade) i bas sam zato sve vise uvjerena u ovo sto pisem...borba za profit,ne za ljude,ne za zdravlje...samo je vise nego zalosno sto se nema obzira ni prema djeci,a roditeljima se uskracuje pravo da ih zastite posto se sama ne mogu,sad i roditeljima hoce oduzet to pravo...cista masonerija...kao sto je netko vec napisao,ajmo onda svi na operacije,rijesit se sisa,testisa,jajnika i svega na kraju krajeva jer je karcinom isto tako pocast ovog doba,pa ajmo tako sprijeciti sirenje posto "se lijek ne zna"...ali tu je apsurd...sta sa mozgom...postoji i karcinom mozga?! itekako se zna lijek za karcinom,ali se ne priznaje,jer je prejeftin i svima dostupan,nema zarade pa kao nema ni lijeka,pa se rade velika "istrazivanja" koja itekako kostaju i koja mi placamo a lijeka niotkud...nisam antibiotik popila godinama,a da sam isla opcoj praksi svasta bi dobila...radim ih sama i ozdravim bez doktora i nuspojava antibiotika iz ljekarni i puno brze se oporavim...,a slusajuci doktore, hitne,bolnice su mi bile ko "dobar dan"...kasnije,sve sto mi se dogadalo rijesavala sam samostalno bez ijedne tablete..ne zelim nikoga uvrijediti,vec reci ljudima da sirom otvore oci...cijepljena protiv pertusisa,za dlaku umrla od istog...sve vise i vise djece gledam sa posljedicama cijepiva,ne vidim zasto ljudi ne zele uzeti vlastiti zivot u svoje ruke,vec dati "nekima" da odlucuju o nasim najmilijima i nama samima...njima nismo nista,nasim voljenima smo sve...lp