Neopoziva ostavka Gorana Radmana,ostalih urednika HTV-a, te Duke


Gost

/ #658

2016-02-06 13:14

Državni mediji, Rtl i Nova su rak rana slobode govora i demokratskih procesa u Hrvatskoj. Oni šire polu informacije i krive istine. I to čine u službi jedne zadojene ideologije. Forsiraju se senzacije i nepostojeći događaji u službi politike koja ih drži na žibotu. Želim čuti istinite informacije. Hoću transparentnost u javnom govoru. Trebaju mi inspirativni mediji. Htio bih stvarati nove vrijednosti, olakšati život sebi i drugima (bez lažne skromnosti) a ne mogu. Guši me more laži koje stalno izlaze iz ekrana, iz novina, s plakata i dr. Stedstava koji šire metastaze na ljude. Ja želim živjeti slobodno u svojoj zemlji neopterećen prošlim vremenima već svjestan težine i vrijednosti naše državnosti. A oni mi to ne daju. Oni truju medijski prostor jer nije njima do istine, oni se hrane lažima. Oni se pozivaju na teorije relatoviteta kada su kriteriji u pitanju. Jer je po njima caru sve dopušteno ali volu nije.E zato želim da ti ljudi odu, ali daleko što dalje, neka ih vremenski stroj vrati u kameno doba. Jer tada bi to što oni rade bila demokracija i sloboda govora.