Za redovnu kontrolu svih rodilišta u RH

Anonimna

/ #21

2016-02-17 17:05

Potpisala peticiju za buduce majke i da se ovakve tragedije ne ponavljaju.Sama sam prvi porod prosla skakanje po trbuhu jednog doktora i inzistiranje na carskom drugog doktora.Na kraju su se posvadali i laktom me je udarao po trbuhu jedan doktor tri puta i na kraju je drugi doktor donesao vakukuum i tako mi iscupali dijete.Sivali me 45 minuta uz medusobno dogovaranje gdje,sta i kako.Kad su me prebacivali u sobu iz radaone rekli su sestri a mi daju djecaka da povezu sa mnom na sto sam hvala bogu bila svjesna i rekla sam da sam ja rodila curicu na njihovo iznenadenje gledali su u mene ono wtf?Kad je glavna sestra pogledala opet rekla je samo na to joj da gospoda je rodila curicu i nasmijesila se.Dijete su mi dovezli kad su me sredili oko 2 sata nakon sto sam izasla iz radaone.U tom istom rodilistu nakon 8 godina radam drugo dijete i mogu pohvaliti glavnu dr koja me je tretirala kao da sam njena prijateljica.Namjeru nemam vise ici roditi jer nakon prvog poroda strah mi se uvukla.Ima doktora koji su ljudi ali ima ih dosta koji smatraju a su rodilje "krave" ali na nasu srecu u nasem rodilistu postoji jos samo jedan takav ovi dr su u domu zdravlja na ugovoru o djelu i mirovini.