Peticija za referendum o ukidanju HRT pristojbe


Gost

/ #1956

2016-02-19 14:44

Nažalost ovo je čisto kreditno ropstvo i namet dok god ste živi htjeli vi to ili ne. HRT navodi da se ne plaća program, proizvodnja, gledanje, održavanje itd NEGO se plaća posjedovanje prijemnika pa svakom pametnom dosta. Odem u dućan platim TV, laptop, smartphone ili ko zna što a da spada u prijemnik i onda sam primoran plaćati cijeli život ovaj potpuno besmislen namet. Pa dobro ko je tu lud. Platim uređaj u trgovini recimo 2000kn i još cijeli životni vijek uređaja dodatnih 80kn??? pa koliko onda košta taj uređaj??? ZAŠTO onda nemogu otići u trgovinu i izabrati koji god uređaj mogu i dobiti ga besplatno pa da plaćam tu pristojbu 80kn mj. Nadalje što se tiče maxtv-a, amis, itd raznih operatera koji uz svoje usluge programa puštaju i programe HTV-a da bi to mogli moraju plaćati koncesije za iste te programe pa se plaća i njima i HRT-u te HRT dobiva i više novca.
Ovo je sramotno jer pratim slučaj dugo vremena pa se HRT načini izmjenjuju kad god vide da ljudi ne žele plačati. Nekad davno se plačala pristojba za antene pa frekvencije pa televizor a ljudi su sve više koristili internet i za tv i za radio te bilo koji drugi način informiranja s obzirom da sve više tehnologija ide po žici i ne koriste radiovalove pa im pristojba na temelju istih ne drži vodu pa sada tu dodaju i računala,internet i pametne telefone a USKORO čemo vjerojatno morati plačati ovu suvislu pristojbu jer udišemo zrak i hodamo po zemlji.

Ne zaboravimo da mi svaki taj uređaj dobrano platimo u trgovini a onda još i ovo htjeli mi to ili ne.

Ukinuti pristojbu i omogućiti ljudima da biraju ili doniraju za njihovu pristojbu AKO žele ili ukinuti državnu televiziju sa ovakvom ništa drugo nego pljačkom naroda.

SRAMOTA




Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...