PETICIJA ZA DOBIVANJE DIPLOME SVEUČILIŠNOG PRVOSTUPNIKA NAKON ZAV

Quoted post


Gost

#8

2014-05-12 18:25

Gost broj 4. Ocito ne znas kako je to polagat dvaput isti kolegij i slusat da je strucni laksi od sveucilisnog, to su skoro identicni studiji, imamo jako puno materijala koji to dokazuju, povodit cu se tvojom logikom i reci da predmeti koje smo duplo prosli nam daju potpuno pravo dobiti diplomu za koju smo morali duplo uciti, to je posteno i nismo mi krivi sto je takav program

Replies


Gost

#9 za gosta br. 4

2014-05-13 01:47:31

#8: -

ovako dragi goste, sva literatura koja je bila za primjerice osnove statistike bila je jednaka za kolegij Statistiku. i tako iz svih predmeta koje smo položili, i sve to tamo lijepo piše u diplomi, pa ne vidim razlog zašto bi plaćali i  opet polagali jedno te isti kolegij. fax skuplja pare....i da još jedna stvar!  razlikovni program na ostalim fakultetima traje godinu dana. Navodno je FTHM jedini fax koji ima takav razlikovni program u trajanju od 2 godine. Uvijek je preddiplomski studij 'bio jako težak' a stručni 'jako lagan' a imamo isto gradivo.... uz to nevezano sad baš uz ovaj slučaj niti na jednom fakultetu se ne plaćaju rokovi, pa ni dekanski(a FTHM svima to lijepo fino naplaćuje), puno stvari na ovom fakultetu ne valja i ponekad žalim šta sam tu upisala. ako se sami ne izborimo za neka svoja prava, nitko neće brinut o njima. sami sebi i budućim generacijama možemo olakšati . a to sigurno nećemo postići ako se mi studenti ne držimo zajedno. činjenica je ta da, kako čujem mnogo njih je razočarano sam fax, nešto je tu trulo, i neke stvari treba složiti na novo. dakle ako se držimo zajedno, možemo puno učiniti, pojedinac ili nekolicina njih sami ne mogu postići ništa!