Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske

Quoted post


Gost

#101

2015-09-16 07:23

Molim Vas Vlada, ne puštajte imigrante u Hrvatsku. Ja kad gledam te slike ja vidim same muške koji su potencijalni silovatelji i teroristi, a djecu drže u rukama samo ne bi li ih se pustilo. Ja sam već u strahu da li ću kroz koji dan ili tjedan ili mjesec moći bez straha izaći na ulicu i nastaviti ići biciklom na posao, plac, u dućan, ili na Jarun. Kako možete misliti na humanitarnost prema jakim muškarcima sposobnima za borbu i rat, a nas Hrvate i Hrvatice izložiti silovanju i ubijanju i iskorištavanju psihičkom i ekonomskom od njih? Zar niste vidjeli koliko je već djevojčica, djevojaka i žena silovano po ostalim Europskim zemljama od strane muslimanskih imigranata. Ako ih pustite u Hrvatsku oni će postati naš i samo naš problem. Ostale Europske zemlje su zatvorile svoje granice i neće ih primiti dalje, dakle ostat će ovdje i uništiti nas do kraja svojim barbarskim ponašanjem. Nemaju oni tradiciju, nisu oni stvarali kroz generacije marljivo i požrtvovno kao Hrvati i domorodno stanovništvo ostalih Europskih zemalja. Oni samo šire barbarstvo i strah oko sebe. Prijatelj iz Parme mi već sad kaže da su zavladali dijelovima Parme i tamo su gospodari. Molim Vas, učite na greškama drugih zemalja koje već imaju probleme sa imigrantima i zatvorite naše granice. Obranite nas jer ste zgob toga na tim položajima. Ako se nadate da ćete za svakog imigranta dobiti neki iznos iz Europskih fondova - nemojte računati na to - jer se taj prijedlog može preko noći promijeniti kao što je preko noći Njemačka, Austrija, Nizozemska, da ne spominjem Mađarska, a i ostale zemlje uvele kontrolu na granicama i ne puštaju ih dalje. Ja radim marljivo i precizno svoj posao, i sada već noćima ne mogu spavati od straha što će biti ako ih pustite u Hrvatsku. Čemu smo imali onu paradu prije malo više od mjesec dana U Vukovarskoj, ako ih sada pustite. Zašto za njih vrijede jedna pravila, a za nas druga. Kako se oni mogu nesmetano kretati po Europi kud god bi htjeli, dok nas ispituju na granicama i kontroliraju dokumente ako putujemo izvan Europe? MOLIM VAS NEMOJTE NAM UNIŠTITI NAŠU HRVATSKU ZA KOJU SU SE NAŠI LJUDI BORILI ! ŠTO GOD DA SE DOGAĐA U NJIHOVOJ ZEMLJI DA IMAJU I MALO DOMOLJUBLJA BRANILI BI SVOJU ZEMLJU KAO HRVATI SVOJU, A NE BI BEZ POŠTOVANJA OSTAVILI I SVOJU ZEMLJU I SVOJE OBITELJI I OVAKO MASOVNO DOSLOVCE HARALI EUROPOM I NAKON SEBE OD SVEGA OSTAVLJALI SMEĆE ZA SOBOM. NE SAMO DA SMO MI HRVATI U STRAHU, NEGO VIŠE NEĆEMO BITI NITI POŽELJNA TURISTIČKE DESTINACIJA AKO IH PUSTITE. BUDITE PAMETNI, UČITE NA ONOME ŠTO STE VIDJELI DA SE DOGAĐA U ZEMLJAMA GDJE IH JE VEĆ PREVIŠE. AKO IH PUSTITE SAMO ĆETE I OSTATKU EUROPE DODATNO NAŠTETITI. SIGURNA SAM DA ZAPRAVO I OSTALE EUROPSKE ZEMLJE OD NAS OČEKUJU DA SE POSTAVIMO PREMA IMIGRANTIMA KAO MAĐARI JER SMO MI PRVA LINIJA OBRANE EUROPSKE UNIJE. MOLIM VAS, NEMOJTE DA ŽIVIMO U STRAHU OD IMIGRANATA U VLASTITOJ ZEMLJI. MOLIM VAS.

Replies

Zadranin 1965

#110 Re:

2015-09-16 09:56:05

#101: -  

 potpuno se slazem s gospodjom/icom. ovo sto se dogadja je pokusaj islamizacije. zdravi muskarci na granicnim prijelazima cekaju da ih se prime kako bi mogli zapoceti teror i islamizaciju europe. ne postuju kulturu zemlje u koju ulaze vec name u svoje! zar nam nije bilo dosta rata, a sve me strah da ce se opet krv proljevati..