Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske


Gost

#101

2015-09-16 07:23

Molim Vas Vlada, ne puštajte imigrante u Hrvatsku. Ja kad gledam te slike ja vidim same muške koji su potencijalni silovatelji i teroristi, a djecu drže u rukama samo ne bi li ih se pustilo. Ja sam već u strahu da li ću kroz koji dan ili tjedan ili mjesec moći bez straha izaći na ulicu i nastaviti ići biciklom na posao, plac, u dućan, ili na Jarun. Kako možete misliti na humanitarnost prema jakim muškarcima sposobnima za borbu i rat, a nas Hrvate i Hrvatice izložiti silovanju i ubijanju i iskorištavanju psihičkom i ekonomskom od njih? Zar niste vidjeli koliko je već djevojčica, djevojaka i žena silovano po ostalim Europskim zemljama od strane muslimanskih imigranata. Ako ih pustite u Hrvatsku oni će postati naš i samo naš problem. Ostale Europske zemlje su zatvorile svoje granice i neće ih primiti dalje, dakle ostat će ovdje i uništiti nas do kraja svojim barbarskim ponašanjem. Nemaju oni tradiciju, nisu oni stvarali kroz generacije marljivo i požrtvovno kao Hrvati i domorodno stanovništvo ostalih Europskih zemalja. Oni samo šire barbarstvo i strah oko sebe. Prijatelj iz Parme mi već sad kaže da su zavladali dijelovima Parme i tamo su gospodari. Molim Vas, učite na greškama drugih zemalja koje već imaju probleme sa imigrantima i zatvorite naše granice. Obranite nas jer ste zgob toga na tim položajima. Ako se nadate da ćete za svakog imigranta dobiti neki iznos iz Europskih fondova - nemojte računati na to - jer se taj prijedlog može preko noći promijeniti kao što je preko noći Njemačka, Austrija, Nizozemska, da ne spominjem Mađarska, a i ostale zemlje uvele kontrolu na granicama i ne puštaju ih dalje. Ja radim marljivo i precizno svoj posao, i sada već noćima ne mogu spavati od straha što će biti ako ih pustite u Hrvatsku. Čemu smo imali onu paradu prije malo više od mjesec dana U Vukovarskoj, ako ih sada pustite. Zašto za njih vrijede jedna pravila, a za nas druga. Kako se oni mogu nesmetano kretati po Europi kud god bi htjeli, dok nas ispituju na granicama i kontroliraju dokumente ako putujemo izvan Europe? MOLIM VAS NEMOJTE NAM UNIŠTITI NAŠU HRVATSKU ZA KOJU SU SE NAŠI LJUDI BORILI ! ŠTO GOD DA SE DOGAĐA U NJIHOVOJ ZEMLJI DA IMAJU I MALO DOMOLJUBLJA BRANILI BI SVOJU ZEMLJU KAO HRVATI SVOJU, A NE BI BEZ POŠTOVANJA OSTAVILI I SVOJU ZEMLJU I SVOJE OBITELJI I OVAKO MASOVNO DOSLOVCE HARALI EUROPOM I NAKON SEBE OD SVEGA OSTAVLJALI SMEĆE ZA SOBOM. NE SAMO DA SMO MI HRVATI U STRAHU, NEGO VIŠE NEĆEMO BITI NITI POŽELJNA TURISTIČKE DESTINACIJA AKO IH PUSTITE. BUDITE PAMETNI, UČITE NA ONOME ŠTO STE VIDJELI DA SE DOGAĐA U ZEMLJAMA GDJE IH JE VEĆ PREVIŠE. AKO IH PUSTITE SAMO ĆETE I OSTATKU EUROPE DODATNO NAŠTETITI. SIGURNA SAM DA ZAPRAVO I OSTALE EUROPSKE ZEMLJE OD NAS OČEKUJU DA SE POSTAVIMO PREMA IMIGRANTIMA KAO MAĐARI JER SMO MI PRVA LINIJA OBRANE EUROPSKE UNIJE. MOLIM VAS, NEMOJTE DA ŽIVIMO U STRAHU OD IMIGRANATA U VLASTITOJ ZEMLJI. MOLIM VAS.
lo

#102 POTPIŠITE I ŠALJITE SVIMA KOJE ZNATE I NEKA ONI ŠALJU DALJE!!!!BRZOOO!!

2015-09-16 07:35

POTPIŠITE I ŠALJITE SVIMA KOJE ZNATE I NEKA ONI ŠALJU DALJE!!!!BRZOOO!!

55

#103 Re:

2015-09-16 07:40

#1: -  

 sad lijepo gledajte na tv kako su granice zatvorene :


Gost

#104

2015-09-16 07:59

Zato sto su vecina lazne izbjeglice!!!!

Gost

#105

2015-09-16 08:12

Zato što ih ne želim u svojoj državi!

Gost

#106

2015-09-16 08:30

nepise nam se dobro

Gost

#107

2015-09-16 09:22

Zato što ih druge evropske zemlje neće prihvatiti i to će postati veliki Hrvatski problem

Gost

#108

2015-09-16 09:34

Neželim ih u Hrvatskoj niti u Europi jer su oni zlo

Gost

#109

2015-09-16 09:46

to nisu izbjeglice, ovo je invazija!
Zadranin 1965

#110 Re:

2015-09-16 09:56

#101: -  

 potpuno se slazem s gospodjom/icom. ovo sto se dogadja je pokusaj islamizacije. zdravi muskarci na granicnim prijelazima cekaju da ih se prime kako bi mogli zapoceti teror i islamizaciju europe. ne postuju kulturu zemlje u koju ulaze vec name u svoje! zar nam nije bilo dosta rata, a sve me strah da ce se opet krv proljevati..


Gost

#111

2015-09-16 10:21

NE ZELIM ISLAMIZACIJU EUROPE !!!!

Gost

#112

2015-09-16 10:38

Želim mir u Hrvatskoj.Nije neko blagostanje u njoj al naša je domovina .Ne želim nikakve islamske budale i krvnike u lijepoj našoj .
55

#113

2015-09-16 10:43

ajde ljudi šaljite dalje na sve adrese na sve mailove ovo mora prestati samo vi možete to učiniti samo neka se glas naroda čuje!


Gost

#114

2015-09-16 10:46

Zbog zastite najprije svoje Domovine,svoje obiyelni i svoje vjere.

Gost

#115

2015-09-16 10:49

Zbog zastite najprije svoje Domovine,svoje obitelji i svoje vjere.

55

#116

2015-09-16 11:13

ŠALJITE PETICIJU MENI VIŠE NE DOPUŠTAJU NA FACEBOOK POSTAJTE GDJE GOD MOŽETE!!!ODMAH!!


Gost

#117

2015-09-16 11:41

Potpisala sam ne zato sto se ne zelim bojat terorista cim izadem iz kuce.
zora

#118

2015-09-16 11:58

Moj suprug dragovoljac domovinskog rata nema braniteljsku mirovinu i nema prava ni na kakvu pomoč ovrhe sa svih strana prijete izbacibanjem izkuče a naši vladajuči di djelili onima koji neče ni pokušati braniti svoje domove. Neka im pomognu zemlje koje su sto godina imale koristi od njihovih zamalja a još uvijek imaju.  Status izbjeglica su izgubili čin so stupili na sigurno tlo životi im više nisu ugroźeni. Isto tako Afričke izbjeglice neka zbrinu zamlje koje su imale tamo kolonije. Neka im pomognu trgovci koji zarađuju na milijarde dolara na oružju nafti dijamantima zlatu...  ZATVORITE GRANICE DA BAREM JOŠ KOJI BOŽOĆ MOŽEMO PROSLAVITI

luna

#119

2015-09-16 12:16

Ja se njih bojim i tocka...ne zelim iih..zelim mirno setati ulicom!


Gost

#120

2015-09-16 12:18

Ne želim rat.

Gost

#121

2015-09-16 12:54

Pun mi kurac ovih Arapa u Swedskoj sad treba da ih i tu trpimo u nasoj lipoj Hrvatskoj.Oni jednostavno ne zele da se prilagode Evropi i Krscanstvu ,vec traze da se mi njima prilagodavamo.Zar nasi idioti od politicara ne vide sta se desava u Evropi ,ovo je samo pocetak zla koje nam slijedi .Islam se siri a sa njim i zlo.

Gost

#122

2015-09-16 13:26

Ne trpim one koji su ubili naseg Tomislava

Gost

#123

2015-09-16 13:31

Potpisujem ovu peticiju zbog slaganja sa navedenim navodima zasto se imigranti ne bi trebali pustati u Hrvatsku. I zbog slijedeceg videa. .....>>https://www.youtube.com/watch?t=214&v=ZV315xqbRK8<<...... Ako ih pustimo u nasu zemlju,svaku pomoc koju budemo dobili oni ce neiskoristiti ili uništiti. Takvi ljudi koji ne znaju cijeniti pomoc nam ne trebaju u nasoj,vec ionako,osiromasenoj zemlji.


Gost

#124

2015-09-16 13:43

Žao mi je svih izbjeglica,ali mislim da bi nas njihova narav i vjera mogli upropastiti.
Hvala na razumijevanju !

Gost

#125

2015-09-16 13:44

Da bih državljani mogli slobodno i bez straha od imigranata šetati lijepom našom domovinom...