Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Quoted post


Gost

#57

2016-02-17 16:21

Da je bar stranica postojala kad sam ja triput bila tako ubijena psihicki od strane dr Kativnik

Replies

STOP LOŠIM LIJEČNICIMA

#432 Re:

2016-02-17 17:59:02

#57: -  

 

-DOKTORI NE ŽELE DATI PACIJENTIMA UVID U DOKUMENTACIJU NJIHOVOG LIJEČENJA

 

Zakon o liječništvu

VOĐENJE I ČUVANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE

Članak 23.

Liječnik je obvezan voditi točnu, iscrpnu i datiranu medicinsku dokumentaciju u skladu s propisima o evidencijama na području zdravstva, koja u svakom trenutku može pružiti dostatne podatke o zdravstvenom stanju pacijenta i njegovu liječenju. Liječnik je obvezan tu dokumentaciju na zahtjev predočiti ministarstvu nadležnom za zdravstvo, tijelima državne uprave u skladu s posebnim propisima, Hrvatskoj liječničkoj komori ili sudbenoj vlasti.

Liječnik ili odgovorna osoba zdravstvene ustanove, trgovačkog društva ili druge pravne osobe koja obavlja zdravstvenu djelatnost obvezni su dokumentaciju koja se čuva na elektronskom mediju osigurati od mijenjanja, prijevremenog uništenja ili nedopuštenog korištenja.

Liječnik je obvezan na zahtjev dati na uvid pacijentu svu medicinsku dokumentaciju koja se odnosi na dijagnostiku i liječenje njegove bolesti.

 

AKO STE IMALI SLUČAJ DA VAM JE LIJEČNIK OVO USKRATIO, PRIJAVITE!!!

TO SE DOGAĐA U OSIJEKU NA SVAKODNEVNOJ BAZI.

PRIJAVITE ANONIMNO, IMENUJTE LIJEČNIKA, OBJAVITE NJEGOVU FOTOGRAFIJU!!


Gost

#1097 Re: jao i doktor kadivnik je bio odvratan ajme majko. Ni ja s njim nemam dobro iskustvo

2016-02-17 21:40:25

#57: -  

 


Gost

#2243 Re:

2016-04-09 14:03:19

#57: -