Jeste li PROTIV uvođenja novog modela nastave u OŠ Tin Ujević?
Nakon održanog Vijeća roditelja 13. lipnja 2022. godine, odlučeno je da se u OŠ Tin Ujevića promijeni model nastave tako što će učenici od 1.-4. razreda biti u jednoj smjeni, a od 5.-8. razreda u drugoj smjeni.
Zahtijevamo zadržavanje postojećeg modela nastave.
Ovu su peticiju sastavili roditelji djece 2.a razreda.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Niste primili potvrdni e-mail ili želite ukloniti svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodijelite ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dosegne više potpisa.
Plaćeno oglašavanje
| Prijavite se kako biste upravljali svojom peticijom. |
Promjena se ne događa šutnjom.
Autor ove peticije suprotstavio se i angažirao. Hoćete li i vi učiniti jednako?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donositelja odluka.