Za online nastavu u svim županijama
Komentari
#16
Potpisujem jer se situacija oko Korone uzburkava i sve je zatvoreno radi epidemioloških mjera te zato i škole trebaju za sve.Marko Livaković (Zagreb, 2021-01-13)
#25
Prvi razlog što potpisujem su putnici, kafici ne rade, gdje bi oni trebali čekati bus? A i da imaju, gdje? Zar će autobus voziti max 5 osoba jer ipak su u pitanju samo maturanti? Posto nemaju gdje, najvjerojatnije je da će se okupiti na autobusnom kolodvoru, što će rezultirati većom količinom "zabranjenog miješanja razreda" i lošijom epidemiološkom situacijom. Gledajući sve učenike, gubi se vrijeme pogodno za pripreme, ispada se iz "prakse" jer smo naučeni već na online princip rada. Kada dođemo u školu, neupitno je da ćemo dobiti gomilu provjera znanja, bilo to usmeno ili pisano, kao sto je bilo u B principu rada. Sve ovo jedino moze rezultirati lošijim školskim prolazom, lošijim prolazom na maturi te općenito, psihičkom umoru, ako ne i oboljenju učenika. Kao jedinu, navodnu pozitivnu stranu ima "bolje pripreme za maturu"... Kada bi to i bila istinita tvrdnja, nekako mi se čini da je više argumenata protiv škole uživo, nego onih za nju.Lea Valenčak (Našice, 2021-01-13)
#26
Potpisujem jer svi učenici moraju imati iste uvjete i biti ravnopravni.Mateo Lozić (Osijek, 2021-01-13)
#29
Zbog raznoraznih okolnosti koje su zadesile ovu generaciju vjerujem da bi nam svima nadolazeće polugodište bolje odgovoralo ako bi ga odradili putem online nastave, kao što vjerujem da bi nam i uspjeh na maturi bio bolji nego da do kraja idemo uživo.David Milošević (Petrinja, 2021-01-13)
#90
Nije fer!Lucija Nikolić (Vukovar, 2021-01-13)
#99
Ako svi imaju online nastavu onda moramo i mi. Svi zaslužuju ista pravaGloria Pogačić (Klanjec, 2021-01-13)
#135
necu u skolu.Antonela Hamer (Čakovec, 2021-01-13)
#192
Jer nemam snage za nastavu uzivoKlea Posavac (Beli Manastir, 2021-01-25)