Majka ima pravo znati!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Majka ima pravo znati!.

Ivancica

#176

2014-08-09 13:45

Svaka cast majkikoja je pokrenula ovo jer treba zaustaviti doktoricu da ne maltretira mame i bebe...


Gost

#177

2014-08-10 06:41

Zbog njoj sličnih ostala sam be djeteta u Petrovoj bolnici i ne mogućnosti da postanem ikada majka , zato suosjećam sa vama i mislim da bi svatko trebao ppotpisati i ukazati na loše liječenje trudnica i majki s poštovanjem Vesna Sorić

Gost

#178

2014-08-10 11:35

Voljela bih da što više ljudi potpiše OVU peticiju, kako bismo pomogli budućim majkama - da ne dođu "u ruke" ovoj bahatoj i neodgovornoj pedijatrici!

Gost

#179

2014-08-10 13:15

Neka otvori privatnu bolnicu pa neka radi eksperimente, ili tretira pacijente na svoj način. Sve dok radi u javnoj bolnici mora odgovarati na opravdane upite korisnika koji je plaćaju.

Gost

#180

2014-08-10 14:56

Mame samo hrabro naprijed.

Gost

#181

2014-08-10 19:51

Samo hrabro naprijed, treba sve nepravilnosti, nestručnosti i bahatost pojedinih liječnika objaviti u javnosti.
mama

#182

2014-08-10 20:44

Podrška svim majkama koje su prošle tamo pakao, a takodjer i budućim majkama.


Gost

#183

2014-08-10 21:01

Svaka čast,ja nisam imala tu (ne)sreću sa dr.M.I. te dobila dr.Kožić s kojojm sam bila prezadovoljna,ali sam gledala,suze,patnje itd.drugih majki u sobi što je utjecalo i na nas ostale te dane poslije poroda....

Gost

#184

2014-08-10 21:06

Zar je moguće nepovjerovati tolikim majkama,očevima, djelatnicima bolnice koji usko suraduju s dotičnom liječnicom. Neponovilo se nikada !
lp

Gost

#185

2014-08-11 06:13

Podržavam ovu peticiju zbog neugodnih iskustava sa navedenom doktoricom koja je u viziti sa svim doktorima bila za neprepoznati u odnosu na dva sata kasnije kada je dolazila u vizitu za djecu sama.

Za dobrobit djece maknite ju iz bolnice.

 

 


Gost

#186

2014-08-11 07:20

Lavice - samo hrabro !

Gost

#187

2014-08-11 08:02

Istražite navedenu doktroicu i njezin rad u Makedoniji i provjerite da li ima istine u navodima da je njezin rad i u Makedoniji bio problematičan.


Gost

#188

2014-08-11 18:59

SAČUVAJ BOŽE, MA GDJE SU NASI MINISTRI ZDRAVSTVA VIDE LI ONI TO?????? JA SAM RODILA PRIJE 3. TJEDNA U VIROVITICI I IMAM SAME POHVALE ZA SESTRE, DR. SOTONICU, DR. KOLEDIĆA I BABICU SLAVICU HVALA IM OD <3 NA POMOĆI KOD PORODA ;)

Gost

#189

2014-08-12 12:10

Proslijediti cu peticiju prijateljima. Stvarno nije normalna ta doktorica

Gost

#190

2014-08-12 12:51

Sramota!!
traumatiziati nepotrebno ljude??
maltretirati malu djecu??
sta se na tome svodi nase zdrastvo?

takve stvari ostavljaju tragove tijekom cijelog zivota.
Boris Odreitz Avtopr peticije proti SAZASU !

#191 Re:

2014-08-12 19:57

#25: -  

 NIJE TO SAMO PETICIJAKAmo li Facebook peticija. To je Web peticija, koja ima  veču moč od svoh peticija, zbog toga jer  tu svaki potpisnik, može biti  obaviješten u svakom momentu o zbivanjima i može se i organizirati kongres, sa svim potpisnicinma te tako  dobiti  na pažni tako medija kao i  u svim političkim sferama u zemlji kao i izvan.Ž

Savakako imate i potporu iz slovenije, protiv  pokvarenosti  treba se boriti skupa, poštovane drugarice i drugovi.

Samo hrabro, skupa čemo svijet  pokrenuti na najbolje od najboljeg!


Gost

#192

2014-08-13 07:11

Imala sam tu nesreću da je u 2mj./2012. u sisačkoj bolnici nakon poroda mojoj djevojčici dodijeljena navedena doktorica tj. našoj sobi i svim bebama u sobi. Imala sam trudove skoro 48 sati i tek tada se prirodno porodila jer nisu htjeli drukčije (posebna priča u našoj bolnici) i skoro svi doktori se izmjenjali u ta tri dana te je zamalo porod krenuo u krivom smjeru. Beba je naravno bila istraumatizirana samim trajanjem poroda i samim porodom koji je na kraju završio na vakum uz tri doktora i hrpu sestara.

Iz tog razloga nije me iznenadilo kad su mi rekli sat poslije poroda da će staviti dijete u inkubator .U međuvremenu dobila sam mlijeko koje nisam mogla davati svom djetetu. Kada sam nakon 3 dana pokušala dobiti informacije od doktorice Ikonomove kada će moje dijete izaći iz inkubatora dotična doktorica se derala na mene da sve želimo da što prije odemo iz bolnice iako nam djeca nisu dobro. Uzvratila sam da to nije točno da želim samo znati kada će moje dijete doći u sobu i biti sa mnom , a a da ćemo u bolnici biti koliko je potrebno. Na to je doktorica rekla da je izvadila dijete van iz inkubatora i da je sada dijete u dječoj sobi i da mogu tamo doći dojiti svoje dijete i da ne želi pustiti dijete u sobu koja je prljava (napomena soba se tada dezinficirala 2 puta dnevno te je bio moguć samo ulaz nas 4 majke, medicinskog osoblja i tata koji su mogli samo jedanput doći vidjeti dijete za čitavog vremena trajanja boravka u bolnici).

Nakon vizite sam otišla do inkubatora i moje dijete je još bilo u inkubatoru , na moje inzistiranje zbog lažnog navoda doktorice Ikonomove sestra je nazvala doktoricu i rekla joj da je došla mama kojoj je rekla da dijete više nije u inkubatoru, a zapravo je. Doktorica je rekla da će pregledati dijete i da će vidjeti slijedeći dan da li će izaći iz inkubatora. Moje zlato je ostalo sve skupa 5 dana u inkubatoru sve dok navedena doktorica konačno nije popustila i pregledala dijete i pustila je u sobu. Tek osmi dan smo išle doma nakon još hrpe dodatnih pretraga. Kako je doktorica zadržavala djecu dugo, nije bilo slobodnih kreveta pa su neke novoporođene mame spavale i u hodniku dok se neko mjesto ne isprazni, plač je bio učestao u sobama, atmosfera loša jer mame nisu dobivale informacije ili nisu dobivale točne informacije, djeca su se stalno odvodila na dodatne preglede i svi su na odjelu bili uznemireni. Bolnica je prije par godina preuređena i uvjeti su stvarno odlični, većina doktora i sestara je korektna i profesionalna, uz par iznimaka.


Gost

#193

2014-08-13 12:59

Niko nema prava da od roditelja sakrije bilo sta sto se odnosi na njihovo novorodjence niti ima pravo da po svojoj volji postupa sa bebama bez kosultacije sa roditeljima i roditeljske saglasnosti,a oni koji to cine i jos mnogo ruznih stvari treba im zabraniti rad u struci jer nisu zasluzni da bi to mogli obavljati a o strucnosti neka odluce za to odgovarajuci nadzorni organi.


Gost

#194

2014-08-13 13:17

Strašno...!!!!

Gost

#195

2014-08-14 08:44

Potpisujem peticiju

Gost

#196

2014-08-14 19:31

užas

Gost

#197

2014-08-15 12:33

Veliko Hvala u ime svih majki.
Saljem vam zahvalnost sa puno ljubavi.
Ruzena

Gost

#198

2014-08-17 15:27

Nadam se da ćete uspjeti. Sve pohvale

Gost

#199

2014-08-25 12:06

Sloboda

Gost

#200

2014-08-25 21:21

rodila sam u toj bolnici,i dijete mi je tamo bilo nakon šest mjeseci hospitilizirano i mogu reći da sam bila očajna liječničkom skrbi koja mi je dijete lijećila od upale pluća a u stvari se već gušilo od bronhitisa tada sam ga odvela u zagreb gdje je dobilo potpunu njegu i lijećenje dostojno jedne bebe